přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

Pan doktor je prostě úžasný. Předtím jsem chodila k Mudr. Jandourkovi, hrůza děs. Před dvěma měsíci jsem přešla k panu doktoru Farajpourovi, za prvé hned zjistil, že mám zánět děložního čípku a za měsíc jsem otěhotněla. Přístup naprosto fantastický, k původnímu doktorovi bych se snad bála i jít s tím, že jsem těhotná, tady je to naprosto perfektní. Skvělé vybavení, ordinace, přístup všech. Za ty peníze to rozhodně stojí.

Dear Verundi,
I thank you for your kind real evaluation of our clinic. Hope, Shayna Rose office doing the best for his dear clients. Happy Easter, Regards, Dr. Fara

Pan doktor je prostě nedostižný ať se týká přístupu k pacientkám nebo jeho profesi smekám klobouk a klidně si za to připlatím. Jsem ráda že jsem u něj. Plně mu důvěřuji a to je u gynekologa asi to nejdůležitější. Prostě co dodat... snad jen to že vřele doporučuji :o)

Pan doktor Fara, byl u porodu mé dcery a byl super, ještě jsme se u porodu i zasmáli. On je opravdu dost dobrý odborník, má velké zkušenosti z dlouholeté praxe z nemocnice. Skvělý odborník; vděčím mu za dvě zdravé děti po rizikových těhotenstvích a porodech. Je s ním sranda a po odborné stránce mu nelze vůbec nic vytknout. Hodnotím ho na výbornou. Pavla

Ž

Pan doktor, je velmi jemný při vyšetření, první doktor, kterého se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Doktor Fara nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k němu chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída.
Pan doktor je velmi dobrý a krásný člověk. Dokonce mne i operoval-2008, a i to pomohlo, že mám nyní již 5-leté dítě. Žaneta

Dojíždím za ním z Prahy a nejsem jediná.Vřele doporučuji.Velmi slušný a diskrétní doktor.
Ráda přidám i já svou zkušenost, díky panu doktorovi mám tři krásné prcky navzdory nepříznivé diagnoze a dvěma potratům....milý, ochotný člověk, odborník na svém místě! Shayna Rose, nejlepší gynekologická klinika
v ČR. Šarka

Pan doktor je velmi milý,vyšetření je bezbolestné,navíc pac. dokáže dobře psychicky uklidnit..Je to anděl a všem ženám bych přála gynekologa jako je pan doktor!

Pan doktor Fara má velmi citlivý přístup k pacientům, je to lékař na svém místě.Vždy dobře naladěný a usměvavý.Ve srovnání s jinými gyn. lékaři nemám strach k němu chodit.Při vyšetření skoro nic necítím, kdežto jinde se mi při vyšetření, hrnuly slzy do očí.Navíc mi vždy úspěšně pomohl, což o jiných žensky. lékař /gynekologové/ říci nemohu. Nadstandardní zdravotní péče, nejhezči ordinace, velmi moderní. Super lekař, pan doktor nabízí velmí pěkné a moderní prostředi, přatelskou atmosferu........Dagmar

pro xklara: ale já cystam netrpím. Nezlobte se na mne, ale vyšetřovat mě každé 3 měsíce mi přijde opravdu zbytečné a pan doktor mě UZ vyšetřoval pouze při vstupní prohlídce a poté při kontrole cysty, to bylo během prvních 3 měsíců u něj, pak mě UZ nevyšetřoval, ale jen zavedl zrcadlo na pouhé 2 vteřiny, opravdu nemám pocit, že by mne vyšetřil. A jestliže člověk nemá problémy, tak se preventivní prohlídka dělá 1x za rok, pokud vím. Toť můj názor. M

S tímto doktorem jsem velmi spokojená.Původně jsem k němu šla,jen proto že jako jediný přibíral nové a navíc těhotné pacientky.Dost mě tedy zaskočily platby.Nicméně pan doktor je velmi milý,komunikuje,vysvětluje a zajímá se.Líbí se mi už jen to,že si od začátku pamatoval moje jméno,vzpomněl si o čem jsem na předchozí prohlídce mluvili....zkrátka mě tímto přístupem odzbrojil.Nejsem na takové jednání zvyklá.S doktorem jsem velmi spokojená,ovšem se 4dětmi nevím,zda si budu moci nadále dovolit luxus jeho služeb.Na druhou stranu -tohot doktora již znám,mám dobrou zkušenost a nečeká se u něj.Zatím co ostatní lékaři na Kladně mě odmítli i jen přijmout.nebýt pana doktora Fary,asi porodím bez lékaře.....

Je pravda, že roční poplatek 1000Kč, 2500Kč za těhotenstvî, 250Kč za extra CTG a 80Kč za vyšetření jednorázovými zrcadly nejsou asi úplně košér, nadruhou stranu v Praze jsou takové poplatky standard. Naoplátku se člověk v ordinaci cítí jako rovnocenný partner a ne jako rušivý element, s akutním problém může člověk přijít ihned nebo je do druhého dne objednán, ne jako u Jandourka za tři týdny! Pan doktor bez problémů předepíše takový lék, který je pro pacienta nejlepší- na prvním místě je zdraví člověka a ne limity od pojišťovny. Myslím, že je to pečlivý odborník. Poplatky tedy beru jako nutné zlo, protože nevím o žádném stejně kvalitním gynekologovi v Kladně, který by přijímal nové pacientky. Jejich nová ordinace je opravdu luxusní, ale já jsem se cítila lépe v té původní. Stačilo vyměnit ty koberce;-b

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara