přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

Umístění: SHAYNA ROSE gynekologické vyšetření

Dr Fara Mc Bride je skvělý odborník s velkou zahraniční zkušeností a ve své práci se opírá o mnohaletou praxi z několika soukromých ordinací a z působení ve státních nemocnicích. Zároveň, a to osobně oceňuji zejména, je Dr. Fara Mc Bride velice vstřícný a empatický člověk, který svým pacientkam naslouchá a jeho práce je pro něj opravdovým posláním. V případě akutního problému pacientky je pan doktor k dispozici na svém mobilním čísle a problém vždy okamžitě řeší. Jeho ordinace na domovském Kladně patří k nejmoderněji vybaveným ordinacim v ČR. Vse je samozřejmě perfektně ciste a dezinfikovane. Dr. Fara si svých pacientek velmi váží a zakládá si na tom, aby čekací doba v jeho ordinaci byla minimální. Závěrem, pan doktor disponuje všemi vlastnostmi, které by moderní západní lékař měl mít a návštěvu u něj jednoznačně doporučuji každé ženě.

Milé dámy, dnes jsem byla poprvé u pana doktora (na prevenci + s premenopauzálními problémy). Jsem nadšená, 5 hvězdiček zdaleka nestačí. Pan doktor je nesmírně milý, komunikativní, optimistický, jemný a ohleduplný. Ordinace je výborně vybavená, sestřička milá. Obrazovka ultrazvuku je proti křeslu, takže všechno vidíte, pan doktor popisuje, vysvětluje. Vyšetření bylo 100% bezbolestné, šetrné, rychlé a přesto pečlivé. Ultrazvuk s podrobným vysvětlením všeho. Žádanka na mamograf samozřejmostí, nabídka řešení zmírnění premenopauzálních potíží buď léky nebo 3-6 měsíců počkat a pozorovat (vybrala jsem si to druhé). Skvělý zážitek, který bych od návštěvy gynekologa rozhodně nečekala, nicméně ve který jsem po přečtení referencí ostatních pacientek doufala. S panem doktorem jsme si povídali o všem možném (rodině, práci, aj). Absolutně se mi věnoval JAKO ČLOVĚKU, nejen jako pacientce. Děkuju, pane doktore a těším se na příští návštěvu! Zuzana K.

Dear ladies, today I visited Dr. Fara for the first time (for prevention + with premenopausal problems). I'm excited, 5 stars is far from enough. Doctor is extremely kind, communicative, optimistic, gentle, and considerate person. Office is very nice, well equipped, nurse is friendly. There is an ultrasound screen against the chair, so you see everything, the doctor describes, explains. Examination was 100% painless, gentle, fast, and yet careful. Ultrasound with the detailed explanation of everything. Request for a mammograph prescribed without asking, doctor offered solution to improve my premenopausal problems either with medication or wait and observe for 3-6 months and then come back for a checkup (I chose the second option). A great experience that I would certainly not expect from a visit of a gynecologist, but for which I hoped after reading the references of other ladies. The doctor and I talked about everything (family, work, etc.). He absolutely paid attention to me as to a person, not only as to a patient. Thank you, doctor, and I look forward to your next visit! Zuzana K.

Umístění: SHAYNA ROSE complete pregnancy care , including full screening and lab.

S panem doktorem jsem nad míru spokojená. Chodím k němu již 2 roky a přivedlo mě k němu moje těhotenství. Péče v těhotenství byla opravdu dle mě nadstandartní, a to s ohledem na jeho extra pečlivý přístup, dále vše potřebné vždy vysvětlil, byl ochoten kdykoliv pomoci byť i přes telefon. Je to velký odborník a profesionál, ale zároveň empatický člověk, který si svých pacientů váží a projevuje velkou lidskost. Jeho vyšetření jsou velmi šetrná, ordinace odpovídá moderním trendům a ve všech ohledech jde s dobou. Kolikrát jsem neměla ani pocit, že jsem u lékaře, jak jsem se v přítomnosti pana doktora cítila dobře. Libí se mně jeho osobitý přístup a ochota vždy vyjít vstříc a hlavně jeho odbornost v daném oboru plus ta pozitivní energii, kterou vyzařuje. S ohledem na výše uvedené, byl pan doktor i u mého porodu a musím říct, že nebylo lepšího rozhodnutí, neboť ta vnitřní harmonie a klid, kterou jsem v sobě měla , byla k nezaplacení a vše proběhlo, jak mělo. Všem pana doktora vřele doporučuju a věřte, že nebudete zklamaní. Děkuji Vám pane doktore za to, jak se staráte o své pacientky a jaký přístup k nim máte, jde vidět, že svoji práci máte rád.

S pozdravem Andrea M.

Umístění: SHAYNA ROSE Běžný termín

Jsem pacientkou pana doktora už druhý rok. Vždy mi všechno přesně vysvětlí, udělá si na mě čas, i když jdu jen s maličkostí - nečeká se na termín týdny jako jinde. Co se týče placení péče, tak mi vše řekl s předstihem, nikdy nechtěl něco navíc. Jednou jsem dokonce zapomněla poplatek vybrat z bankomatu a prostě zaplatila příště, nebyl to vůbec problém.
Nastoupila jsem k němu po přestěhování z Prahy, zrovna v době, kdy jsme se začali s manželem pokoušet o miminko. Poslal nás hned na začátku na potřebná vyšetření, pomohl mi s léky a teď jsem 39+6tt :) Po celou dobu těhotenství mi věnoval nadstandardní čas, vše vždy vysvětlil, i manželovi, který byl jednou se mnou.
Společně se sestřičkou, manželkou, jsou vždy velmi milí a tak se v ordinaci cítím dobře. Což je obzvlášť u gynekologa podle mě dobře.
Všem z Kladna a okolí doporučuji.

Umístění: SHAYNA ROSE

Chodím k tomuto doktorovi přes deset let a byla jsem vždy velmi spokojena. Ordinace je nadstandardní a přístup pana doktora i jeho recepční je vždy velmi příjemný a na úrovni. Byla jsem od pana doktora již dvakrát operována a vždy vše dopadlo na výbornou. Mohu jen doporučit.

Umístění: SHAYNA ROSE Dlouhodobé bolesti v podbřišku

Pan doktor je velmi příjemný profesionál, na svém místě v nadstandardní ordinaci,moc děkuji za jeho péči . Vřele mohu jen doporučit!!!

Umístění: SHAYNA ROSE Je to můj lékař

Pan doktor je nejlepší!!! Takový krásný přístup nemá nikdo. Pan Fara dělá svoji práci hrozně rád a pečlivě. Dlouho jsem nemohla otěhotnět a pan doktor mi straně moc pomohl a díky jeho péči jsem konečně těhotná. Je vstřícný, milý, vše vysvětlí. Několikrát jsem potřebovala přijet bez objednání a nikdy nebyl problém. Nabízí i možnost volání 24 hodin denně, kdyby byl nějaký problém. Jiného lékaře už nechci, jedině pana Faru :) Jo a má hrozně hodnou manželku a skvěle děti :)

Umístění: SHAYNA ROSE Gynocology

Dr Fara has been a saint to myself and my pregnant partner, he is very knowledgable and has made us feel at ease the whole way through the process of the pregnancy. It was great to find such a pleasant gynocologist that also speaks fluent English. He is a true gent and even introduced us to his lovely family, it’s clear that he understands how precious this child is to us due to his love for his own children. His mobile is on 24 hours a day in case someone really needs him and I think that’s just exceptional. We honestly do not know what we would have done without him. He is a true professional who takes a great deal of care to provide the best service depending on your needs. 10 stars out of 5 - you just do not find this level of service around in any profession or job anymore. He has lots of Czech patience but highly recommend for expats also.

Umístění: SHAYNA ROSE

K panu doktorovi chodím zhruba 8 let a neměnila bych. Velice si vážím jeho lidského a vstřícného přístupu. Vždy vše vysvětlí do podrobna a snaží se najít k dané problematice nejlepší a nejšetrnější řešení pro pacientku.
Pan doktor mne operoval a jsem mu velice vděčná. Operace proběhla dobře, jeho pooperační péče byla nadstandartní :)
Moc se mi líbí vybavení jak čekárny, tak i ordinace, moderní křeslo, ultrazvuk.

Přeji mnoho spokojených pacientek

Jarka Hanáková

Umístění: SHAYNA ROSE gynekologické vyšetření

Jsem naprosto spokojena!!!Ordinace je perfektní..a mohu říct,že kdyby tam nebylo gyn.křeslo..ani bych nepoznala,že jsem u lékaře!!Přístup pana doktora ještě lepší ,než nejlepší..:-D!!Mohu říct,že Apolinářská nemocnice ..může se svojí lékařskou grupou okamžitě zavřít!Šla jsem tam na nejlepší doporučení mojí mamky..jela z Prahy až na Kladno jen kvuli vysetření..a přísahám,že toho nikdy nebudu litovat,že jsem si nevybrala někoho kousek od baráku!jestli se někdo z vás bojíte lékáře...tak mohu na 100%odpřísáhnout,že sem se budete těšit!Ještě jednou moc děkuji!!Budu všude doporučovat_:-))s pozdravem Proroková!!

MUDr. Fara Mc Bride, GP, MBA, DBA

Dear Veronika, thanks a lot for coming and visiting our gyn. office. It is very nice of you, living in Prague, but for the gyn. problém, prevention, ultrasound and etc, you come to our clinic in Kladno. And of course, you can use our both clinics, tham means the one in the city center of Prague, as well. Always, we can somehow make an appoint. for you in Prague too. The mobile is 24 hrs!! , so if in need of any consultation, please feel free and contact us. Again thanks a lot for your kindly recommendation. Wishing you a great weekend, and of course a wonderful summer time and holiday, Dr. Fara

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara