Human Beauty s.r.o.
Bulharská 1320/29, Brno-Královo Pole, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

• plastická chirurgie

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Pan doktor je velký profík ,sympaťák a jeho lidský přístup je nadstandartní!!!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Děkuji za krásné hodnocení.

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

U pana doktora Trupara jsem před měsícem podstoupila otoplastiku - přišití ušních boltců. O tomto zákroku jsem přemýšlela již dlouho, jelikož mě odstáté uši trápily od dětství. Vybrat si mezi plastickými chirurgy, kteří tuto operaci provádějí, mi trvalo opravdu dlouho. Nejvíce mě však nakonec oslovily výsledné podoby uší právě od pana doktora Trupara. Objednala jsem se tedy na konzultaci a přibližně za měsíc jsem poprvé navštívila kliniku. Jednalo se o velice příjemné a čisté prostředí. Pan doktor byl moc hodný. Zhodnotil stávající stav uší a vysvětlil mi vše potřebné ohledně zákroku i pooperační péče, pakliže bych se k zákroku skutečně rozhodla. Sama jsem si už neměla co rozmýšlet. Ještě ten den jsem si na recepci u velice milé paní Truparové rezervovala termín operace a dokonce měla štěstí, byl hned za měsíc. Samotný zákrok nebyl nijak zvláště bolestivý (z čehož jsem měla největší obavy) a atmosféra na sále byla díky vtipkování a povídání pana doktora pohodová. Na sále byli všichni příjemní a hodní, což přispělo k tomu, že ze mě strach ze zákroku rychle opadl. Hojení probíhalo bez komplikací a větší bolest jsem pociťovala asi jen dva dny. Pak postupně bolest odeznívala a uši byly pouze citlivější. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, protože uši nejsou nepřirozeně "připlesklé k hlavě", jak bývá po těchto operacích u některých doktorů zvykem. Jsem velice ráda, že jsem si pana doktora vybrala a jednoznačně jej i jeho tým doporučuji!

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Absolvovala jsem u pana doktora augmentaci prsou. Konzultace byla vyčerpávající, informoval mě skvěle. Původní termín operace byl domluven 2 měsíce po konzultaci, bohužel kvůli covidu se termín o cca měsíc posunul. Operace proběhla bez komplikací, další den jsem odcházela domů. Pan doktor je velmi usměvavý, komunikativní a hlavně pečlivý - byla jsem po operaci na třech kontrolách (první hned po týdnu, jiní chirurgové kontrolují až po 2 týdnech). S prací pana doktora jsem nadmíru spokojená. Řešil u mě asymetrii prsou vložením 2 různých velikostí implantátů, ne modelací - abych neměla zbytečně jizvy navíc. Velikost odhadl skvěle, nechtěla jsem obrovská prsa. Chtěla jsem taková, jaká jsem měla před otěhotněním. A to se povedlo. Po operaci mi dal číslo na svůj mobilní telefon a na mé dotazy po operaci okamžitě odpovídal. Závěrem snad už jen to, že s panem doktorem jsem absolutně spokojená a doporučila bych ho všem, kdo se na tento zákrok chystají.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

děkujeme za vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojená.
s pozdravem za tým, Evžen Trupar

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Dobry den,jsem den po zákroku,takže zatim názor o konzultace a průběh zákroku- vše na nejvyšší úrovní- precizní přístup lékaře i sester. Doporučuji.Děkuji!

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Na doporučení jsem šla k panu doktoru Truparovi a ničeho nelituji. I přesto, že nestíhal, tak jsem na první konzultaci byla přes hodinu a půl. Vše ohledně augmentace mi vysvětlil a nepřipadala jsem si odfláknuta jako u nejmenované propagované kliniky v Brně, kde jsem byla sotva 15 minut a odcházela s úplně něčím jiným, než byla moje představa. Na druhé konzultaci jsme s panem doktorem vybrali finální implantát. Dnes je to 14 dní od operace a já jsem velice spokojená.Veškerý personál na klinice včetně pana doktora je skvělý! Vřele doporučuji kliniku Human Beauty Brno!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

velmi děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená, spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.
s pozdravem za celý tým dr. Trupar

Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

I já se přidávám pouze ke kladným ohlasům. Podstoupila jsem u pana doktora plastickou operaci horních víček. Celý kolektiv včetně pana doktora mi poskytnul naprosto nadstandartní péči. Milé, empatické chování, příjemné prostředí a velmi přijatelné ceny. Mohu vřele doporučit, budete v těch nejlepších rukou.

s pozdravem za celý tým dr. Trupar

Umístění: Human Beauty s.r.o. Explantace prsních implantátů

Co napsat co zde ještě nebylo řečeno? Pana doktora jsem zvolila po dlouhém hledání na internetu, a byla to trefa do černého, přestoze jsem až z Ostravy, to dojíždění za to určitě stálo. Nejen že je to skvělý lékař o jehož kvalitách nemůže být pochyb, je to také příjemný a empatický člověk, který svým pacientům věnuje dokonalou pozornost od počátečního pohovoru až po pooperační péči. Také veškerá komunikace s klinikou samotnou byla vždy velmi příjemným zážitkem, na což človek ve zdravotnictví běžně není moc zvyklý. Podstoupila jsem explantaci prsních implantátů, všechno proběhlo hladce, bez komplikací, není co dodat. Snad jen že mockrát děkuji panu doktorovi i celému jeho týmu nejen za skvělé lékařské služby, ale také za samotný přístup k pacientovi. Pokud ještě někdy budu potřebovat služby plastického chirurga, moje volba bude jasná!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

velmi vám děkuji za hodnocení. Jsem rád za zpětnou vazbu a že jste u nás byla spokojená. Pro celý tým je to odměna.
s pozdravem Evžen Trupar

Umístění: Human Beauty s.r.o. Augmentace

Nejlepší pan doktor vůbec. Znám ho již dlouhou dobu a vím, ze je naprosto pečlivý, precizní a vždy odvede skvělý výkon. Byla jsem u něj již na více zákrocích - naposledy augmentaci prsou. Měla jsem tuberozni prs, takže jsem výsledek nečekala opravdu nijak ohromující- jak mi pan doktor vysvětlil. A nakonec to predcilo moje očekávání !! Prsa vypadají skvěle, úžasný tvar i velikost. Opravdu obrovské díky ! Moc všem pana doktora doporučuji

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Děkuji vám za krásné hodnocení. Každého názoru svých pacientů si velmi vážím. s pozdravem Evžen Trupar

Umístění: Human Beauty s.r.o. Tumescentní liposukce/ aplikace botoxu do čela

Před 3 týdny jsem na doporučení podstoupila mikrokanylovou tumescentní liposukci vnějších stehen u pana doktora a následně i vyhlazení vrásek na čele. Pan doktor je opravdu empatický a pečlivý člověk a v obou případech jsem naprosto nadšená a spokojená s výsledky. Po "rankách" (pokud se dají vůbec takto nazývat), kde se odsával tuk, ani památky, což velmi oceňuji. Moc milý přístup personálu a pana doktora vše jen podtrhuje. Mohu vřele doporučit!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Děkujeme vám za krásné hodnocení, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a vážíme si vašeho doporučení.
Za celý tým dr. Trupara, Alena Truparová

U pana doktora Trupara jsem podstoupila zvětšení rtů kyselinou hyaur. a byla jsem maximálně spokojena. Pan doktor je neobyčejně lidský, milý a vstříčný. Se vším mě dopředu seznámil, během "zákroku" vše popisoval, ptal se jestli tohle nebo ono moc nebolí, průběžně jsme rty prohlíželi v zrcadle, co bych ještě ráda doladila a hlavně kladl velký důraz na přirozený výsledek. A ten se povedl. Nyní se chystám na zvětšení prsou a s největší pravděpodobností to mile ráda podstoupím v jeho rukou :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Dobrý den, cena tumescentní liposukce břicha včetně potřebného liposukčního prádla u nás je 22.400,- Kč. Nezbytná je ovšem vstupní konzultace, kde si upřesníme typ a rozsah zákroku. V případě břicha může být i vhodnějším řešením abdominoplastika, vždy záleží na konkrétním nálezu a bez osobní konzultace není možné se vyjádřit přesně.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Dobrý den, prosím jak staré musí být vyšetření ultrazvuku, nebo mamografu před operací prsou? Děkuji Hanka

Dobrý den paní Hanko, u nás požadujeme před operací poprsí vyšetření prsů maximálně 5 měsíců staré. Je možné, že požadavky různých pracovišť se mohou lišit.
s pozdravem za tým dr. Trupara,
Alena Truparová