MUDr. Evžen Černý

Ústí nad Labem 1 adresa

BlackDental s.r.o.
Klíšská 981/79, Ústí nad Labem

Umístění: BlackDental s.r.o.

Zkráceně - na jedné straně mi plomby dával, na druhé vypadávaly, zub který bolel, bolí míň, nicméně pořád, zub, jež byl dle pana doktora již před několika měsíci na vytrhnutnutí a pobolívá mám pořád (zřejmě proto, že je "na pokladnu" a nemůže inkasovat nadstandart). Přednostně dělá zuby "s malým doplatečkem", jak říká. Vůbec jsem léta platil jako mourovatý a zuby nevydržely v pořádku déle než několik měsíců. Měl jsem zdrhnout dřív.

Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím.

Musím se připojit ke všem spokojeným zákazníkům ( pacientům ), kteří navštěvují ordinaci Mudr. Černého.
Je to velmi schopný, svědomitý, zodpovědný a pozorný doktor. S jeho profesionálním přístupem jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych také poděkovat sestřičkám. Všichni jsou moc hodní, vstřícní a milý. Nejdůležitější však je, že znají svoji práci a to se cení.
Přeji panu Mudr. Černému mnoho spokojených zákazníků.

Ještě jednou moc děkuji
Jitka Zemanová

Chodím k němu něco více jak 5 let a mohu říci, že jeho přístup k práci je profesionální. Jeho práce je na stejné úrovní. Některé věci mne dokonce překvapili, že zubař i dělá. Radek Weingart

Musím pochválit nové ordinace, moc nám líbí. Pan doktor se sestřičkou jsou úžasní, jsme moc rádi, že je máme. Jejich péče o pacienty je příkladná. Díky za ně.

Chvála je příjemná, ale hledám nového zubaře, proto uvítám konkrétnější názory v čem je tak dobrý. Prosím o věcnější hodnocení. Také by mne zajímalo, jakou má laborku? Umí umělé zuby?Děkuji.

Nemám na pana doktora ani na sestřičku jedinou výhradu. Oba dva jsou perfektní a i přístup je velice milý. Kéž by se takhle chovalo více lékařů. Moc si ho vážím. I jeho trpělivosti se mnou - bojím se zubaře pořád, i když mi třeba nic nedělá :) :) :)
Je trpělivý a chápavý a vše mi vysvětlí. Nikdy bych neměnila.

nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala

.....velice neobyčejný lékař...plus kvalitní personál,nemám co dodat co slíbil vždy dodržel...co se bolesti týče :) děkuji

Nejlepší zubař jakého jsem měl, s jakým koliv problémem se přihlásím, tak ho vyřeší bezproblému. Být všichni zubaři jako pan Černý, tak se lidi nebojí chodit k zubaři :)