Eva Zlámalová, praktický lékař Holešov

MUDr. Eva Zlámalová

Praktický lékař Více

Sušilova 478, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Lékařka je velmi dobrá. Chodím k ní 40.roků a nikdy mě neodbyla. Je velmi lidská a vstřícná. je prostě super. To samé můžu říct i o sestřičce Ditě. Velmi doporučuji.

Nejlepší člověk a zároven doktorka.

S Paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Nikdy jsem s nimi neměla žádný problém.Navíc jsou obě moc příjemné a ochotné.Dokonce se mi ani nestalo, že by se mnou zároveň přijala více pacientů.

Bydlim v Nemecku. Pri prujezdu Ceskou republikou akutni potizr, pani doktorkou vyresenyx rychle sa k me maximalni spokojenosti, mohu jen doporucit.

Sestřička vás léčí krásným pohledem a nezaměnitelným úsměvem, paní doktorka medikamenty. S bolestmi, které jsem nikdy nezažil jsem vstoupil do ordinace a musím říct, že s lidštějším přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal. Naprostá vstřícnost a soucítění ze strany sestřičky i paní doktorky. Vyléčen během pár dní. Co k tomu víc říct? Mrzí mě, že nejsem nemocný častěji, ne-li pořád!!! Vlastik V., Holešov

Velmi dobra pani doktorka. Diky ni jsem se urychlene vyzdravil a mohl odjet na dovoleno snu. Zdravim z dovolene. Jiri K.

VELMI SKVĚLA DOKTORKA VŠEM DOPORUČUJI.HODNA VSTŘICNA USMĚVAVA NO PROSTĚ NEJ DOKTORKA KTEROU ZNAM.

Doporučuji, postará se o celou rodinu. Verča

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, příjemná a pečlivá. Vždy pozorně vyslechne a důkladně vyšetří.Myslím, že je to doktorka s velkým srdcem a hlavně velká odbornice. I sestřička je velmi příjemná a ochotná. Paní doktorka vždy pečlivě stanoví diagnozu a ochotně posílá k odborníkovi, pokud si není sama jistá. Takových lékařů je málo....

Paní doktorka a sestřička usměvavá a příjemná.To že si zve někdy dva až tři pacijenty není sice etické,ale většinou je to na kreva pokud nechcete jit se třemi pacijenty naráz stačí říct já si chvilinku počkám.Obě jsou super.