Eva Zlámalová, praktický lékař Holešov

MUDr. Eva Zlámalová

Praktický lékař

Sušilova 478, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Dnes jsem byla u této doktorky poprvé v životě. Jen díky tomu, že má doktorka má dovolenou. V životě už bych k ní nešla. Sestřička byla neskutečně protivná a nepříjemná. Když jsem se konečně dostala do ordinace, tak paní doktorka je sice velice příjemná, ale nebere tak úplně na vědomí co jí pacienti říkají. Mým problémem je bolest v krku. Řekla, že mi předepíše nějaké protizánětlivé prášky, že by to po nich mělo být v pořádku. Ještě se mě i zeptala jestli nemám nějaké alergie nebo něco takového. Řekla jsem, že mám silnou poruchu srážlivosti krve (2 genetické mutace), paní doktorka se zasmála, že to nic není, že jednu z nich mají v rodině. Tak jsem si řekla ok, konečně znám někoho kdo mám stejné problémy jako já. V lékárně jsem si vyzvedla léky a šla domů. Doma jsem však zjistila, že paní doktorka mi předepsala léky na revma a artritidu, které navíc nesmí užívat pacienti s poruchami srážlivosti krve. Po tomto zážitku si raději počkám až mé doktorce skončí dovolená, nikdy už bych k této doktorce nešla.

Angínu i bronchitidu léčí jedním a tím samým antibiotikem. Bez stěru či vyšetření krve. Dnes by mělo být snad běžné cílené ATB, obzvláště, když těch kmenů se dnes objevuje tolik. Loni mi během půl roku napsala 3x stejné ATB na 3 různé nemoci a nepřišlo jí to vůbec divné. Na základě pohledu do krku. Ani info o podpůrné léčbě či alternativě. Pouze symptomatická léčba typu "tak to psali v brožuře". Věřím ale, že toto je bohužel praxe poloviny obvoďáků.

dlouhé čekání na řadu

Nepříjemná a neochotná sestřička

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti a to už z dřívějších dob, kdy si do ordinace zvala po třech i více pacientech naráz.Myslím si, že není dobrá lékařka a proto ji nedoporučuji.