Březinova 62A, Jihlava
Soukromá stomatologická praxe

2.5

Umístění: Soukromá stomatologická praxe preventivní prohlídka

Paní doktorku Zdobinskou navštěvujeme s manželkou už spoustu let. Na její chování si opravdu nemůžeme stěžovat. Nezažili jsme, že by se chovala arogantně. Její přístup je věcný a její práce vždy perfektní. Manželka dokonce říká, že díky přístupu paní doktorky se přestala bát zubaře. Jsme rádi, že ji máme. Josef a Ludmila Benáčkovi

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Jen díky tomu, že manželka patří po mnoho let mezi její stálou klientelu a šla tam se mnou, odhodlal jsem se i přes některá nepříznivá hodnocení paní doktorku Zdobinskou požádat o pomoc. Přišli jsme až po skončení jejích ordinačních hodin a ona mě pozvala hned na druhý den ráno. Noc jsem přežill s ledovými obklady a několika tabletkami ibuprofenu. Ráno jsem dlouho nečekal a laskavá a milá sestřička mě pozvala dál.
Nechápu, proč některá předešlá hodnocení používala tak expresivní výrazy a negativní hodnocení hraničící s urážkou. Já měl zcela opačnou zkušenost: Moderně vybavená ordinace s věcným, ale příjemným informativním pohovorem a během asi dvaceti minut bylo po úspěšném zákroku, kerý mě zbavil úporné bolesti. Vzhledem k faktu, že vedle laskavé sestřičky a asistence manžela paní doktorky, který převzal na svá bedra veškerou administrativu a paní doktorka se mohla plně věnovat své práci, šlo vše jak po másle.
Závěrem mě zaujalo konstatování některých klientek, že od paní doktorky odchází. To mi vnuklo naději, že bych mohl zaplnit uprázdněné místo mezi jejími pacienty. O bonusu, že její ordinace je doslova páe kroků od našeho bydliště, netřeba hovořit, doufám, že budu úspěšný ;-):

Vždy jsem byl velmi spokojen s jejími službami.

Vynikající lékařka s profesionálním přístupem. Jsem velice spokojen.

Práce i chování jsou naprosto profesionální, jsem velice spokojen.

Mohu jen doporučit, po odborné stránce na 1*. 1x do roka kontroluje rentgenem mezizubní kazy. Co se týče jejího chování, tak si pokaždé připadám jak žák 1. třídy základní školy. Nedávno jsem byl objednán na kontrolu jen za účelem abych ukázal, jak si čistím zuby a ještě jsem musel čekat. Dělá to z dobrého důvodu a vždy to dobře vysvětlí, jen by mohla s lidmi jednat jinak než to dělá nyní. Závěrem řeknu jen, že přes to všechno a možná právě pro to, jsem si jistý že pečuje u můj chrup na 100%.

Co do chování tak ze začátku to byla opravdu hrůza, člověk si připadal jak hlupák. Ale po pár letech nutno uznat se její chování dosti zlepšilo na celkem přijatelnou úroveň. Po odborné stránce nemám výtek, o své pacienty se dobře stará.

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkoval paní doktorce Zdobinské za pomoc od bolesti zubů.

Díky paní doktorce jsem se přestala bát zubaře. Ošetření je bezbolestné a perfektní.
Chodím k ní ráda.