Soukromá stomatologická praxe
Březinova 62A, Jihlava

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Paní doktorku Zdobinskou jsem poznala v Olomouci, kde mi ještě jako studentka zachránila 2 zuby. Od té doby, pokud mám problém, jedu vždy za ní do Jihlavy. Samozřejmě, že během let jsem musela navštívit i jiné lékaře, protože jsem až z Karlových Varů. Většinou jsem nebyla spokojená, tak jsem si řekla, že už nebudu chodit k žádnému „kováříčkovi“, ale ke „kováři“. Ano, je důrazná, za což jsem velmi vděčná, protože jinak bych o své zuby tak nepečovala. Domnívám se, že „bohužel“, takových lékařů není moc!!! Oceňuji její profesionalitu, pečlivost a kompetentnost. Paní doktorka je VYNIKAJÍCÍ lékařkou a moc ji děkuji. Chci věřit, že s námi vydrží a bude ještě pracovat. Také jsem ráda, že existuje tato možnost, jak svému ošetřujícímu lékaři poděkovat.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe preventivní prohlídka

Paní doktorku Zdobinskou navštěvujeme s manželkou už spoustu let. Na její chování si opravdu nemůžeme stěžovat. Nezažili jsme, že by se chovala arogantně. Její přístup je věcný a její práce vždy perfektní. Manželka dokonce říká, že díky přístupu paní doktorky se přestala bát zubaře. Jsme rádi, že ji máme. Josef a Ludmila Benáčkovi

Umístění: Soukromá stomatologická praxe

Jen díky tomu, že manželka patří po mnoho let mezi její stálou klientelu a šla tam se mnou, odhodlal jsem se i přes některá nepříznivá hodnocení paní doktorku Zdobinskou požádat o pomoc. Přišli jsme až po skončení jejích ordinačních hodin a ona mě pozvala hned na druhý den ráno. Noc jsem přežill s ledovými obklady a několika tabletkami ibuprofenu. Ráno jsem dlouho nečekal a laskavá a milá sestřička mě pozvala dál.
Nechápu, proč některá předešlá hodnocení používala tak expresivní výrazy a negativní hodnocení hraničící s urážkou. Já měl zcela opačnou zkušenost: Moderně vybavená ordinace s věcným, ale příjemným informativním pohovorem a během asi dvaceti minut bylo po úspěšném zákroku, kerý mě zbavil úporné bolesti. Vzhledem k faktu, že vedle laskavé sestřičky a asistence manžela paní doktorky, který převzal na svá bedra veškerou administrativu a paní doktorka se mohla plně věnovat své práci, šlo vše jak po másle.
Závěrem mě zaujalo konstatování některých klientek, že od paní doktorky odchází. To mi vnuklo naději, že bych mohl zaplnit uprázdněné místo mezi jejími pacienty. O bonusu, že její ordinace je doslova páe kroků od našeho bydliště, netřeba hovořit, doufám, že budu úspěšný ;-):

Vždy jsem byl velmi spokojen s jejími službami.

Souhlasím s každým negativním hodnocením. Celá naše rodina od ní utekla a osobně znám hodně lidí, kteří
udělali to samé.Nikomu nepřeji nic zlého, ale této zubařce bych přála, aby se taky setkala s takovým ponižujícím chováním,jaké dopřává svým pacientům vrchovatě.

Vynikající lékařka s profesionálním přístupem. Jsem velice spokojen.

K paní doktorce Zdobinské jsem chodila asi deset let. Už od počátku její chování pro mě bylo velice nepříjemné. Její ponižující přístup jsem přehlížela kvůli její dobré odbornosti a vlastnímu ošetření zubů. Přístup paní doktorky se nezměnil a stal se pro mě důvodem k odchodu od ní. Poslední návštěva v ordinaci skončila se slovy: "je vidět, že se spolu neshodneme a bude lepší,když si najdu jiného lékaře".

Před každou návštěvou u paní doktorky se ujiš´tuji, že si její arogantní a ponižující chování už nenechám líbit - ale odporujte někomu s otevřenou pusou a nástrojem v ní...bohužel paní doktorka si je moc dobře vědoma nedostatku zubařů a podle toho se ke svým pacientům chová...na druhé straně připouštím, že plomby od ní drží a její práce je kvalitní...

Po odborné stránce nemůžu soudit, protože mi za asi 7 let, co jsem u ní nikdy nic nevrtala - naštěstí. Ale stačilo i čištění zubního kamene, při kterém mi tekla nejen krev, ale i slzy od bolesti. Bylo mi vysvětleno, že pokud nebudu používat mezizubní kartáčky, tak dostanu paradentozu a zuby mi vypadají. Budu si hledat jiného doktora, který bere víc ohled na své pacienty. Od této doktorky bych si zuby vrtat nenechala. Můj bývalý pan doktor, který je bohužel v Brně byl skvělý a při vrtání jsem ani nevěděla, jaký zub vrtá. A plomby od něj mi drží dodnes. Snad najdu...

K pani doktorce jsem zacala chodit po smrti meho puvodniho zubniho lekare a diky ni se mou nocni murou stal prave zubar. Pani Zdobinska totiz prevzala nektere jeho pacienty, a i kdyz jsem se v minulosti nebala, po par zakroci pani doktorky kde jsem se na kresle bolesti i rozplakala mam ze stomatologu naprostou hruzu. Je pravda ze prace je kvalitni, plomby drzi, ale ta cena a to nejen ta penezni, je za to prikori a urazky kterym je pacient vystaven, opravdu velika