Podhorská 13, Jablonec nad Nisou
Odborný oční lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Horší vidění

Po porodu jsem měla pocit, že hůř vidím. Paní doktorka mi na to řekla, že to není možné a bez vyšetření se se mnou rozloučila. Po návštěvě optiky jsem zjistila, že mám o 2 dioptrie víc. Nedoporučuji!

Umístění: Odborný oční lékař

Paní doktorka Vojtěchová je velmi milá a profesionální. Chodím k ní s dcerou. Můžu ji opravdu doporučit.

Velmi příjemná paní doktorka a myslím,že na vysoké odborné úrovni.Našla u mne vadu a velmi rychle zasáhla.Musel jsem sice na operaci oka do Prahy,ale byl jsem moc vděčný,že to tak dobře dopadlo.Vše v Praze vyjednala k mé spokojenosti.
Takových odborníků s kladným přístupem je nás málo............

Paní doktorka je milá,pečlivá,trpělivá,vše vysvětlí.Do její ordinace Vás pustí usměvavá sestřička,takže co víc si přát?Mohu jen doporučit.

Nejlepší paní doktorka,chodím k ní se synem od malička a vždy skvěle poradí a je moc hodná na děti.

nejlepší oční v kraji

Paní doktorka je perfektní,sestřička ale neochotná a nepříjemná.

Perfektni

nejlepší oční v kraji

paní doktorka je velice vstřícná a milá, co se týče odbornosti musím říci, že je na vysoké úrovni, na závěr si jen můžeme přát více takových odborníků.