Umístění: Poliklinika Modřany

Nejlepsi detska doktorka co muze byt. Vzdy se zajima o pricinu a neprestane dokud nenajde. Uzasny lidsky pristup a vse vysvetli. Pani doktorku znam uz 4 roky a je naprosto uzasna. Vsem doporucuji

Chodila jsem k MUDr. Vlkové téměř 16 let a ohledně její práce si (naštěstí) nemůžu stěžovat, ale je pravdou, že stejně jako slečně/paní níže předala při přestupu k praktickému lékaři pro dospělé pouze jakýsi výpis na sotva dvě A4, ale celou kartu nikoliv.
Vzhledem k tomu, že během základní školy jsem u ní byla co měsíc kvůli dýchacím potížím, nechápu, proč nepředává kompletní dokumentaci. Hlavně když ve výpisu není vše. Nedávno se zrovna obvodní lékařka divila, jak je možné, že jsem v dětství trpěla na zápaly plic (standard 4x do roka) a ve výpise o nich nebyla ani zmínka.
Takže co se týká práce MUDr. Vlkové, nemůžu si stěžovat, ale s předáváním dokumantace je to strašné!!
Klára

Paní doktorka je velice příjemná a k dětem se chová úžasně.

Moje detska lekarka v mladi a nemohu na ni dopustit! Absolutne profesionalni, citliva a nezanedba zadnou peci! Momentalne cekame prirustek do rodiny a je jasne, ze lekarkou bude Mudr. Eva Vlkova :-) Tereza Tupa

Nikdy nic nenechá náhodě, je pečlivá, zodpovědná, vynikající odbornice a vždycky velmi lidská. Obě mé děti už jsou dospělé a obě se vzorně starala. V zájmu svých pacientů nikdy nezaváhala jít nad rámec svých povinností.

Taky jsme s paní doktorkou byla nejvíc spokojená. Škoda, že po 19 se tam nemůže chodit dál.. neměnila bych ji!

výborná doktorka.

Je nejlepší doktorka na celém světě,máme ji moc rádi.

Také souhlasím se všemi chválami na paní doktorku. Škoda, že už jsem jí musela opustit. Děkuji Vám za vše!!!

Za půl roku mi bude 19 let a už pláču nad tím, že mě tato úžasná doktorka už nebude ošetřovat... Děkuji Vám paní doktorko za 19 let úžasné péče a děkuji za Vaši trpělivost s mými nemoci, protože jich bylo opravdu hodně a vy jste mě z nich dostala.