Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Tak asi jsem bohužel jediná, která není s MUDr. Vlkovou spokojená. Příjemná, to ona je. Ale jinak. Už jsem v ordinaci a ona se vybavuje s maminkou jiného pacienta o tom, co bude vařit a jestli také dělá jahodové knedlíky. Po přechodu k praktickému lékaři pro dospělé jsem zjistila, co je tato paní doktorka zač. Nejenže nové MUDr. nepředala celou mou kartu (udělala jakýsi výpis, za posledních pět let, ALE!!! v něm chybí některé mé alergie, i to, že jsem měla jisté potíže, které se mi opětně objevily, tenkrát nám-mě a mé mamince, ani neřekla o jakou nemoc by se mohlo jednat, chápu, že není odborníkem ve všech oblastech medicíny, ale alespoň mohla nastínit-mohlo by se jednat o ....., nejspíše se nejedná o ...., nechala mě psychicky trpět skoro týden). Takže díky Evo Vlková, že jste mě neposlala na odborné vyšetření, neřešila problém dál a nezajímala se o něj, ačkoliv vymizel. Teď po osmi letech se mi vrátil a doufám, že nakonec budu muset jít na operaci(myšleno ironicky). K této doktorce bych své dítě nepřihlásila. Nemám k ní důvěru, navíc sestřička Danuška, děsně protivná! Udivuje mne, že tu má tak kladné ohlasy. Až se mi to nechce zdát. Nebo mám jen smůlu?