Ord. praktického lékaře gynekologa
Poliklinika D.C.T. Husova 434, Podbořany

u paní doktorky jsem byla asi rok. je opravdu hodně arogantní, ale to by nevadilo, kdyby svou práci dělala dobře a nebyla tak hrubá při vyšetření, po kterém mě vždy v podbřišku velmi bolelo. přišla jsem za ní s žádostí o radu, brala jsem antikoncepci a cítila jsem se špatně, bolel mě podbřišek, byla jsem nafouklá, bolela mě prsa, cítila jsem také diskomfort. vše jsem paní doktorce sdělila a žádala jsem ji, aby mě prohlédla. ta mě vyhodila s tím, že mi nic není a že se vymýšlím, že to patří k antikoncepci a co bych prý chtěla. vzhledem k tomu, že mě v podbřišku bolelo čím dál víc, tak jsem si našla lékaře v praze, ta mi okamžitě našla neléčený zánět.

Po mnohaleté zkušenosti mohu jen doporučit, v této paní doktorce se snoubí, letité dovednosti, údudek, profesionalita, sociální cítění a hlavně lidskost. Děkuji a vydržte !!!

K paní doktorce chodím již řadu let. Musím říct, že je opravdu svá, ale s lidmi jedná na rovinu a nic se nesnaží přikrášlit. Jsem s ní spokojená a nikdy jsem s ní žádný konflikt neměla.
Moc se mi "líbí", že pacientky, které jí zde nedoporučují a píší SVÉ názory si za nimi neumí stát. Pokud vyjadřuji svůj názor, tak je slušné se podepsat!

Pani doktorka je sice svá,ale pro me nejlepší můžu říci za sebe a určitě za spousta jiných pacientek .Mě osobně mohu říci,že je to odborník s velkým O a mě mohu říci zachránila život!Doporučuji!!!!!!

Není to špatná doktorka, ale opravdu opravdu arogantní...je mnoho doktorů stejně profesionálním, ale navíc milých a lidských. Přešla jsem do žatce k doktoru Lochovskému a jsem nadšená a spokojená. Je mi líto paní doktorko...

nebudu jí doporučovat ani nedoporučovat. Chodím k ní už 2 roky, byla jsem i těhotná. Miminko jsem donosila. Sice se narodil o měsíc dřív, ale vše bylo v pohodě. Vím že je arogantní, nepříjde mi jako ženská ale jako chlap, ale na druhou stránku si nemůžu na ni nijak zvlášť stěžovat. jedná s člověkem na rovinu. Sice mě zprdla že v těhu jsem přibrala za 4 týdny 4kg, ale je pravdou že pak bych to schazovala hrozně špatně.

No tuhle paní doktorku nikomu nepřeji, zažila jsem ji v Žatci.. Chodila jsme k ní jako 19 letá pacientka, když mě vyšetřovala,zeptala se mě zda bych mohla být těhotná... odpověděla jsme ji že bych mohla být.... Vyšetřila mě se slovy že nejsme a dala mi prášky abych dostala měsíčky.... Do dvou dnů jsme začala zvracet.. Šla jsme k ní znovu a řekla že jsem těhotná..... PO nějaké době jsme začala krvácet a dostala se do nemocnice, ze svých 55kg jsme zhubla na 47.... když mě popustili domů a já šla k paní doktorce zvážila mě a přibrala jsem na 50kg... Ona mě seřvala jak si mohu odvolit přibrat za tři týdny 3kg... Opravdu rychle pryč od paní doktorky.... Jsme ráda že jsem díky jinému panu doktoru donosila miminko a dnes už mám 10letého kluka...