Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hotovost

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace Akutní problém

Doporučuji. V Bohunicích a u Sv. Anny, nikde nepoznaly, že mám v břiše zánět a sváděli to na záda....šla jsem tedy k paní doktorce na odblokování a ta okamžitě poznala, že mám zánět v břiše. Vidělo mě před tím asi 5 lékařů... Okamžitě mě poslala na gynekologii, kde mě operovali. Velice mi pomohla a budu jí do smrti velice vděčná.

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace Brnění v ruce

Kvůli déle trvající špatné poloze při sedavé práci mě začala brnět levá ruka. Brnění bylo v různých polohách větší v jiných menší. Z dřívějších zkušeností jsem měl silné podezření, že problém je v krční páteři. Pokoušel jsem se procvičovat krční páteř, zakoupil jsem trakční lehátko, ale nic nepomáhalo. Po třech měsících neúspěšného samoléčení jsem navštívil paní doktorku. Ta konstatovala, že mám zatuhlou páteř a provedla její uvolnění (včetně škubnutí hlavou pro uvolnění krční páteře). Už po této první návštěvě se moje potíže zlepšily o 50%. Po druhé návštěvě bylo brnění zhruba na 25% původní intenzity před 1. návštěvou. Poté mě paní doktorka poslala na rehabilitace (5x). Během měsíce rehabilitací brnění téměř ustoupilo. Nyní uplynul další měsíc. Cvičím dle doporučení rehabilitační pracovnice a brnění již zcela zmizelo.
Paní doktorku můžu doporučit. Moc mně pomohla.
Petr

Umístění: jiné místo Bolesti páteře

Nejlepší paní neuroložka co jsem kdy měla. Odblokovala mi krční páteř a pak mi napsala masáže a rehabilitace. Teď už k ní chodí celá naše rodina. Všem jenom doporučuju.

Paní doktorka mi velmi pomohla, po několika týdnech se mi po odblokování přestala motat hlava. Na nápravu páteře je fakt machr.

Dobrý den,

špičkový lékař, který pomůže, kdy\ jen může. Tentýž den jsem čekal u zubaře 2 hodiny! Zde jsem šel přímo na čas a přivítal mě úsměv. Moje žena taktéž spokojená.

Arnold Zámecký

K paní doktorce jsem se dostala na doporučení své známé. Bolela mě hlava, měla jsem motáky a návaly nevolnosti. Paní doktorka mi správně určila diagnózu a okamžitě mě poslala do nemocnice. Myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že díky ní jsem ještě tady a píšu toto hodnocení. Jsem jí neskonale vděčná!

Před měsícem jsem vysazovala skalničky a od té odby mě bolely záda. Když jsem přišla ke své obvoďačce, mávla nad tím rukou, opíchla mi to - ano, ulevilo se mi, ale pouze na chvíli- a nic. Bolest se vrátila a obvodní lékařka mi řekla, ať omezím pohyb. To bylo vše. Na paní doktorku mi dal kontakt kamarád. Volala jsme jí ve státní svátek, protože jsem měla vleké bolesti a paní doktorka byla milá a hned věděla termín. Po odblokování bolest přešla a nevrátila se. Nevím co ostatní pacienti, ale já jsem byla spokojena.

K panídoktorce chodím několik let , zbavila mě boletsí hlavy , která byla od páteře Jen několik lidí v ČR umí odblokovávat.Mojí matce odhalila nádor mozku, a to matka byla před paní doktorkou u dvou neurologů a ti tvrdili , že vše je jen od páteře.Paní doktorku velmi doporučuji a zárověń jí doporučuji , aby nebrala již nové pacienty, někteři jsou velmi nevděční a nebo pracovala na přímou platbu bez pojištoven , ono by se to probralo.

Paní doktorka je nejlelší diagnostik jakého znám , a navíc umí odblkovat pátře , což jiní neurmí , že paní má brnění v končetinách a má hypervetilační tetanii , jak píše, není nic závažného , at paní není hystreická a dýchá do pytlíku , když se rozčílí, není to žadná choroby . Asi má sklon k hystreii ,jak je zřejmé z jejího vyjádření a at nenapadá paní doktorku , paní doktorka je vyborná a děkuji jí .Aleš Mazal

Nejlepší na manipulační techniku !