Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hotovost

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace

Mam 14 let po operaci patere kvuli vyhrezu plotenek L4/L5 a L5/S1 a potize se vratily. Velmi bolestive strileni do nohy. Pani doktorka si precetla zpravu z pohotovosti, kde me posilali na MR pro podezreni z recidivy vyhrezu, a pak se podivala na ma zada se slovy, ze jsou zablokovana. Dvakrat mi krupla s krkem a pak se vrhla na napravu obratlu. V bederce to pekne bolelo, ale rikala jsem si, ze neco preci vydrzim. Bolesti se vsak zacaly vyrazne zhorsovat a vysledek MR o dva tydny pozdeji byl opetovny vyhrez s utlacovanim L5 korene. K pani doktorce uz nejdu, jelikoz mam slibeno dokonceni odblokovani patere dle meho nazoru, vzhledem k diagnoze, nesetrne, nenecham ji na sebe vice sahat. Verim, ze nekterym pacientum pomoci umi, ale plotynkari to nejspis nebudou.
Lucie

Přežila jsem po úrazu páteře napravení bez RTG snímku. Subluxace se změnila v nestabilní C 4. A výsledek? Srostlých několik obratlů krční páteře dohromady. Včetně dalších následků.

Vážení pacienti. Pokud paní doktorka nemá před napravením páteře pořízené RTG snímky, výsledky z CT nebo magnetické rezonance, tak na sebe nenechávejte sahat. Jenom pohmatem nediagnostikují ani zvěrolékaři.

Jak si tak toto fórum pročítám, připadne mi zajímavé, že téměř všichni, kteří paní doktorku hodnotí kladně, jsou z ní rovnou přímo unešení, je pro ně (případně rovnou celou rodinu, kancelář apod) téměř andělem a kdo ji neocení, může si za to sám. Kladná hodnocení MUDr. Ungerové na tomto fóru se skoro vždy nesou v těchto tónech a oponenti jsou uráženi. Velmi mi to připomíná dikci, s jakou přede mnou paní doktorka už v ordinaci mluvila o lidech, s nimiž se neshodne (+ proslovy o pojišťovnách). Navíc vím, že si toto fórum čte, jelikož mě při jedné z mých návštěv sama žádala, abych jí sem napsala kladné hodnocení. Úplně bych se nedivila, kdyby se např. Aleš Mazal, L.Balcarová, R.Hron nebo Novotná Jarmila v reálu jmenovali Ungerová Eva:-)))
PS - neurologie podle mě není jen o zablokované páteři. Tu paní doktorka tedy asi odblokovat umí a v některých případech pacientům opravdu pomůže. Ale zdá se mi, že u všech ostatních diagnóz je vedle jak ta jedle...

U paní doktorky jsem byla několikrát,ale překvapilo mě, když bez vyšetření mě začala odblok.páteř. asi po třech měsicích, když se nic nelepšilo, jsem byla vyslána na CT, kde mě zjistili vyhřezle ploténky. Po zhlédnutí vysledku paní doktorka prohlásila, že je poškození dost závažné a zakázala mě sportovat a vykonavat dom. práce např. zametání,jako osel jsem poslechla a uděla jsem největší hloupost.Všechno ochablo.utekly dva roky a zase sportuji sice méně a opatrně,pohyb je moc důležitý. nyní se cítím lépe.Takže cvičit a cvičit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný a velmi zkušený lékař!!!

K paní doktorce Ungerové jsem přešel od jiného lékaře,který mi nedokázal pomoci.Až ona mi lidsky a pro mne pochopitelnými slovy dokázala vysvětlit podstatu mé nemoci,jak se léčit,co mohu pro své vyléčení dělat a nespoléhat se pouze na léky.Podle mě je odborník a slušný člověk na správném místě. Jsem jí vděčný.
Jiří Ingršt

Pokud se na těchto stránkách objevilo hodnocení paní doktorky Unegerové jako nevyhovující, jde o podvrh. Osobně jsem nic takového na tomto webu nenepsal a zpětně se za neznámého b..... paní doktorce omlouvám.
Karel Holánek

Doporučuji-nevím
Většina kometářů je pravdivých, paní doktorka v první řadě studuje registraci u pojišťovny. Na druhé straně je třeba říct, že jako odbornice je naprosto bezkonkurenční. Po pěti létech od "obyčejného" napravení bederní páteře, nemám
závažnější problémy. Postřeh nakonec-mého sedmnáctiletého syna poslala na CT
ihned,jak jsme se objevili v ordinaci. Cituji: Netroufám si odbloknout páteř, pokud nevím jestli tam není něco v nepořádku. Měla pravdu, dvě praské plotýnky.
Karel

Můj muž chodil k paní doktorce na odblokování páteře i na následné rehabilitace a příliš spokojený nebyl, především co se jednání a komunikace s pacienty z její strany týče. Nepřikládala jsem tomu význam, občas máme přece každý špatný den, ale pak jsem jednu návštevu absolvovala s ním a to, jakým způsobem mluvila - spíš tedy křičela, na mého manžela, to byla nehoráznost. Bylo zjevné, že toho má moc, že si naobjednává mnohem více pacientů, než je schopna zvládnout, ale přitom si našla čas, aby se chichotala s nějakým IT pánem, který jí přeinstalovával počítače. Pravděpodobně má tedy potřebu si vybíjet napětí jen na svých pacientech.
A jen snad můžu podotknout, že ani chování ke slečnám z rehabilitace není nejlepší, ty by si měla myslím spíše hýčkat.

paní doktorku znám z doby před 20lety kdy pracovala u Sv.Anny.Tak dobře píchnout lumbální punkci jako ona od té doby nikdo neuměl a tak šetrně jak mi sdělila, že mámRS a co to obnáší to se hned tak také nevidí.Nevím jak se chová v tržním soukromém sektoru ale dřív to byla odbornice s lidským jednáním.