K paní doktorce chodím cca 2 roky.
Momentálně je mi 38 let a čekám první dítě. Ani jednou se mi nestalo,že bych před těhotenstvím od
lékařky slyšela,že bych si měla s dětmi pospíšit a ani nyní v průběhu těhotenství jsem od ní neslyšela jedinou nevhodnou poznámku k mému věku. Celkově vůbec nechápu,že některé pacientky mají uplne opačnou zkušenost. Otěhotnění jsem s lékařkou nijak nekonzultovala ani neplánovala a přesto nikdy nekomentovala můj věk a neradila mi, co nejrychleji otěhotnět.
Co se týká její péče, tak nemám moc srovnání, ale připadá mi dostatečně dobrá a pečlivá, měla jsem všechna potřebná vyšetření a lékařka mi i sama zavolá výsledky. Že se na ni v Motole čeká, to je podle mě jediný 'problém'. Dr. Uhrová je podle mě lidská a má k pacience přátelský přístup.

Paní doktorka Uhrová je člověk na svém místě
. Zachránila mého syna ,jen díky její péči ,starosti a ochotě se narodil v pořádku bez jakých koliv komplikaci.
Je velmi empatická vyslechne vás a rozhodně nic nezanedbá. Má skvělý přístup k pacientům.
Dekuji vám mnohokrát paní doktorko !!! Černá Vanesa

Úžasná paní doktorka, péče v těhotenství na jedničku, a její cisarsky řez též..dekuji za dceru a krásnou jizvu:)

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím již 10 let do její soukromé ordinace v Mezibranské, ale byla jsem i několikrát v Motole. Pomohla mi s vážným problémem. Vždy mi vyšla vstříct, na jakékoliv vyšetření chci. Sama navrhne a doporučí další. Je příjemná, ale řekne věci na rovinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, že mu nemaže med kolem pusy.

Také negativní zkušenost. Absolvovala jsem s pí. Uhrovou ET a KET v Motole v CAR. Oba bohužel nedopadly. První dopadl obřím hematomem, kdy mi prakticky řekli, že se to stává, protože se prokrvená stěna poškodí katetrem, prej tam nemůže vidět. Budiž, za to pí. Uhrová nemůže. Ovšem co předvedla u KEt, zůstává rozum stát. Zaváděla velice velice bolestivě embrio, řvala na sestru že jí tam tim utz šmrdlá a nic nevidí, ať se koukam přestat prát!! Myslela tim, že mám úzký stažený čípek. Bolestí jsem tiše brečela a sestřička, moc skvělá paní mi hladila hlavu, že už to mám skoro za sebou. Bohužel po vyndání zrcadel volala embrioložka, že embrio vypadlo, paní doktorka s velkou slávou začla řvát, že se mu k mamince nechce, že chtelo zůstat radši v emitce nebo kde. Bolestivý zákrok opakovala znova, odjíždela sem s pocitem, že tam ani nic nedala. Bolí mě to, protože se prej moc hubená a nic nevydržim. Nepřehánim, tento človek by neměl vůbec pracovat s lidma. Embrioložka i sestřička profesionální. Jak by z takového zákroku mohlo něco vzniknout...

Paní doktorce patří můj velký dík. Po třech letech, kdy jsem se léčila na gynekologický problém u čtyř různých gynekologů, mi jako jediná byla schopna pomoct, vše mi vysvětlila a popsala léčbu. Velmi milá a profesionální

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Absolvovala jsem v její péči dvě těhotenství v poměrně pozdním věku a mohu jen chválit - pozornou péči, ochotu, lidský přístup.

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem se náhodně dostala v Motole poté, co mi byl zjištěn u plodu Downův syndrom a byla jsem objednaná na přerušení těhotenství. Přístup lékařky byl naprosto otřesný. Při hovoru s námi zvedala telefon, odbíhala ... vyptávala jsem se na zákrok, protože jsem nevěděla co mě čeká, ona mi v zásadě nic neřekla. Ačkoliv mi na genetice bylo řečeno že na zákrok půjdu hned, objednala mě až na pondělí, protože přes víkend prý neoperují - a poslala mě s nevolnostmi zpět domů čekat na potrat další dva dny. K tomu mě ještě seřvala jak malou, že jsem si vůbec dovolila se na něco ptát nebo se ohradit že jsem byla objednaná na pátek (a od rána bez jídla). Naprosto nelidský přístup, opravdu nedoporučuji.

Paní doktorku Uhrovou za sebe nedoporučuji - jedno těhotenství jsem u ní prožila, o dvou slyšela a péče ani v jednom případě nejen nebyla bezproblémová, ale domnívám se, že zejména nebyla pro těhotnou bezpečná. (Nehledě na to, že čekací doba několik hodin je v pořádku, jste přece těhotná, tak máte-li druhé dítě ve školce, musí ho vyzvednout někdo jiný, jiné Vaše povinnosti také nejsou důležité...)
Byla jsem u paní doktorky z protekce kvůli velmi rizikovému těhotenství (jednalo se o 2.těhotenství s tím, že první bylo ukončeno operací kvůli hellp syndromu s komplikacemi a já byla následně 5 dní v umělém spánku s tím, že je otázka, zda a v jakém stavu se probudím).
Výsledky krve, z nichž jediných je vidět, zda se mi hellp sysndrom nerozjíždí, ani nečetla, vždy jsem se dověděla, že mám jíst víc bílkovin, výsledky jsou zase horší a je vidět, že těhotenství je rizikové - přijďte za 4 nebo 6 týdnů (dle toho, kdy mě chtěla vidět internistka nebo lékař na těhotenskou cukrovku). Když jsem se ptala na pohotovosti, kam jsem chodila na odběry, (protože podle paní doktorky nebyly potřeba), dověděla jsem se opakovaně od různých lékařů, že výsledky jsou v normě, hodnoty se naopak lepší.
Ani protekce nepomohla, ve 30 týdnu jsem na další kontrolu měla přijít za další 4 týdny, ačkoli v prvním těhotenství jsem ve 30 týdnu již "rodila". Na jakoukoli časově bližší návštěvu jsem se vnucovala marně. V předchozím těhotenství, které bylo do porodu vedeno jako bezproblémové, mě chtěli vidět častěji.
Přešla jsem do standardní těhotenské péče a tam mě najednou chtěli vidět každý týden. Děkuji jim za bezpečný porod a péči, kterou mi věnovali.

Dobrý den,nevím kolika ordinacemi prošly pacientky,které hodnotí pani doktorku Uhrovou negativně ,ale kdyby aspoň polovina všech lékařů měla takový obyčejně lidský přístup k pacientovi ,nechodily by jsme k nim tzv.až když hoří.Znám pani doktorku mnoho let a vím ,že své povolání dělá ráda.Mohu s klidným vědomím říci,že pouze díky ní a její snaze lidem pomoci mám 2 zdravé děti 4 a 8 let .Pouze ona dokázala ,že jsem po dlouhých 10 letech v 34 letech poprvé otěhotněla a za pomoci paní doktorky přivedla na svět syna.Do té doby se to žádnému jinému lékaři nepovedlo,vzdali to ,byla jsem pro ně tzv.stará.Za 4 roky následovalo narození dcery .A právě proto pani doktorce fandím ,protože za ta léta vím jaká opravdu je. I.K.