Ordinace gastroenterologa
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace gastroenterologa Jiný

V recepci mě objednali, k hodné paní doktorce jsem se nedostal. Řekli mi to až v nemocnici. Neměl jsem totiž doporučení od praktického lékaře. Již dříve jsem u paní doktorky byl 2x na gastroskopii. Měla na mě vyhrazený čas a přesto mě odmítla. Sice na to měla právo, ale při tak vynikajícím hodnocení mě mohla vzít. Asi není tak hodná.

Do poradny k paní doktorce jsem, svým způsobem, chodil rád. Paní doktorka je veliká profesionálka a má také velmi lidský přístup. Kdykoli jsem potřeboval radu, nebyl problém zavolat nebo se zastavit osobně a vždy si na mě udělala čas. Velmi jsem si na to navykl a po přechodu do Motola mi to chybí.

Pani doktorka je vždy milá a ochotná pomáhat pacientům.Při každé návštěvě se zeptá jak se máte,jak se cítíte a to vše vždy s úsměvem na tváři.Mám ji moc ráda

Zlatá paní doktorka s trvale výbornou náladou,skvělým přístupem k člověku a hlavně ví,jak léčit,že nejen léky pomáhají k uzdravení,ale hlavně též dobrá nálada a příjemný úsměv.

Paní doktorko díky za léčbu,ale hlavně za Váš skvělý přístup k pacientovi a stálý příjemný úsměv,to hodně léčí a takoví lidé mají studovat medicínu,byli bychom všichni zdraví a vysmátí.

Paní doktorka je opravdu strašně milá, mám zní vždy příjemný pocit! Doporučuji!!!

Vynikající lékařka s profesionálním vystupováním lékaře.

vynikající přístup k pacientovi, milá, příjemná lékařka. doporučuji!

Paní doktorka Tomsová je vynikající lékařka s lidským přístupem k pacientovi.Není pro ni problém si s pacientem popovídat,všechno trpělivě vysvětlit a pacientovi se věnovat s příjemným úsměvem na tváři.To mi přijde hodně důležité,dobrá psychika je polovina úspěchu.Paní doktorku vřele doporučuji,je to vynikající odbornice.