17. listopadu 1790, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Velmi příjemný a profesionální přístup

Milá paní doktorko,
moc Vám děkujeme za krásné zoubky naší Janičky, vždycky rádi vzpomínáme na příjemné a vstřícné jednání a výbornou atmosféru při vyšetření.

Tuto paní doktorku doporučuji všem - perfektní!!! Byla jsem u ní 18 let. Monika Schönweitzová

Super super super.Nejlepší lékařka jakou znám.Tákových by mělo být více.

V ordinaci je vždy výborná atmosféra, nikdy se nestalo, že by obě půvabné dámy byly někaj jinak než supr naladěné. Paní doktorka je profík se zlatýma ručičkama, kterému budeme vždycky sklánět poklonu za její výkony. Příjemnější personál ve zdravotnictví neznám. Velké díky - SAMO holky z Frýdku-Místku.

Paní doktorka mi zachránila zuby... ačkoli jsem od dětství chodila k ortodontistům, nikdo si s nimi neporadil, až ona a v mých 30 letech mi spravila zuby naprosto perfektně... mohu JEN doporučit. Byla jsem v péči 4 roky.

Paní doktorka mi moc pomohla před 20 lety, dodnes vzpomínám na její naprosto profesionální dokonalý přístup, laskavost, komunikativnost a úpřímnost nejen ke mně, ale i k ostatním pacientům, které jsem u ní vídala. Ráda jsem k ní chodila a dodnes jsem jí vděčná. I když od té doby uplynulo už spoustu času, byla to v mém životě zatím nejlepší lékařka, na kterou často vzpomínám. DĚKUJI !!!

Velmi lidský přístup k pacientovi, velmi dobrá spolupráce a odborník ve svém oboru-jen více takových lékařů.

:) Zoubky se mi krásně rovnají a paní doktorka je opravdu moc šikovná a milá, stejně tak i sestřička. :)

Vynikající ortodont, člověk na svém místě a Lékařka s velkým L. Mrzí mě, že díky častým a dlouhým pobytům mimo republiku jsem k ní v podstatě nechtěně přestala chodit, ale za ta léta (od mého dětství až po dospělost) odvedla fantastickou práci, zachránila zuby, nad kterými by možná jiní mávli rukou s tím, že to "nejde", a dnes se jenom díky ní na všech fotkách usmívám od ucha k uchu :-D Bohužel ani teď se do Ovy nedostanu, abych osobně poděkovala, ale snad se sem třeba někdy koukne :-) Veliké DĚKUJI a přeji hodně sil.