Aplikace zubního šperku • 600 Kč

Dentální hygiena • 990 Kč

Fluoridace • 300 Kč +2 Více

Instruktáž domácí ústní hygieny • 450 Kč

Ordinační bělení zubů • 5 500 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dentální hygiena poskytuje nejen léčbu nejčastějších onemocnění v ústech, může také dopomoci ke zdokonalení estetického vzhledu Vašich zubů. Svěřte se...

• dentální hygiena

600 Kč

990 Kč

300 Kč

450 Kč

5 500 Kč

Umístění: Náš zubař s.r.o. Dentální hygiena

Naprostá spokojenost. Perfektní péče, velmi příjemné vystupování. Kdyby takto fungovaly všechny služby, hned by ten svět byl o hodně krásnější.
Jen tak dál. Ordinaci navštěvuji prakticky od založení.
S pozdravem,
František Guman

Velká spokojenost.Opravdu dokonale "vyčistí"zuby,vše vysvětlí a jde to i s humorem.Určitě všem doporučuji.

Hodinka dentální hygieny rychle uteče v příjemné atmosféře a pěkném prostředí. Paní hygienistka všechny kroky pečlivě vysvětlí a neméně pečlivě vykoná - za mě velká spokojenost!

Milá, příjemná a má jemné ruce. Celkově jsem byl s prací spokojený. I na moje podměty byly dobré reakce a na místo se paní hygienistka vrátila bez problémů. Také je dobré, že mají ordinaci až do večera. Mohu jedině doporučit.

K Evě chodíme s přítelem pravidelně a můžeme ji jen doporučit! Během dentální hygieny vám jednotlivé kroky vysvětlí, takže víte, co vás čeká. Další plus za novou a moderní ordinaci.

• dentální hygiena