Sam. ordinace PL - stomatologa
Školská 228, Pardubice

Paní doktorka je moc šikovná, je s ní sranda a i sestřička je velmi milá. Víc takových zubařů a ordinací!!!

paní doktorka dělá korunky tak,že je nasadí na zaplombovaný zub bez nějaké jiné přípravy jako přeléčení,čep,výpln kanálky nic z toho se nedělá eventuelně se ještě připlombuje amalgámem,zub časem vyhnije nebo se ulomí,a jestli bolí?však časem přestane,nedoporučuju

Vždy vyjde vstříc pokud je to v jejich silách a umí pochválit i pohrozit ;o)

Tato paní doktorka je opravdu ženská do nepohody. Nic jí nerozhodí a se vším si poradí. Sesrříčka je příjemná. Jsem moc ráda že mohu být její pacientka a věřte tomu že za ní dojíždím i s manželem dost daleko. Oboum se nám to vyplatí. Paní doktorce i sestřičce patří moc velký DÍK.

Paní doktorka Slaninová - perfektní. Chodí k ní takřka celá moje rodina a všichnui jsou s ní spokojeni. Je výborná, kdo by se mi tolik věnoval při léčbě zubů jako ona a ty její srandičky, prostě ženská do nepohody. Jsem ráda, že jsem takovou zubařku a zároveň člověka s takovým životním optimismem potkala. Díky

Díky několikanásobnému stěhování jsem měla možnost poznat i jiné stomatology - nakonec jsem raději za paní doktorkou Slaninovou dojížděla delší vzdálenosti, protože byla a pro mě je nejlepší. Výborně to umí i s mou malou dcerkou, např. zub jí vytrhla ani si toho nevšimla - celou dobu s ní mluvila ...že jí to natře rozmačkanými jahodami.... Dcerka se díky tomu k ní nebojí chodit jako některé děti k některým doktorům. Je vždy milá ona i její sestřička. A co víc - když se jí např. smekne nástroj a trochu vás to píchne třeba do dásně, tak se za to omluví.

Perfektní doktorka a výborná ženská!!!!!

K paní doktorce chodím už od základní školy. Nevyměnila bych ji za žádného jiného zubaře. Vždy je milá, usměvavá, je to velký profík. A hlavně, je to super člověk, který si na nic nehraje. Děkuji moc PANÍ DOKTORKO, ŽE EXISTUJETE A MÁM TU MOŽNOST K VÁM CHODIT.

Je to výborná zubařka.A skvělá ženská.

Perfektni doktorka a ženská!!!!!!!!!!!!!!!!