Děčínská 246, Žandov

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Purkyňova 1849, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani Šafranova je neuvěřitelně úžasná doktorka jsem sni velice spokojena a nikdy bych jí nevimenila za jinou doktorku.

Prosím,toto jsem četla až dnes od paní Loulové.A je mi z toho špatně.Paní Mudr Šafránková je vynikající lékařka,i její sestřička.A tento Váš názor bych vygumovala.Tak sji běžte do Bohnic,tato paní lékařka,má srdce a duši a nikoho nezanedbává.No,vím,že už neodepíšete,jelikož jen hledáte problém,a ubližujete dobrým lidem.A pokud máte odvahu,reagovat,tak mi zavolejte....604509167.......ale to neočekovám,umíte se jen mstít,a tento Váš ,,hloupý,, příspěvek byl asi zbytečný.S Pozdravem Zdena Růžičková,Česká lípa.Jám paní doktorce děkuji,že mi zachránila žřivot méjo syna.To jí nezapomenu,a proč,jste tak zlá???

K paní doktorce chodím se synem od jeho narození. Je pravda, že někdy dlouho čekáme, ale neměnila bych. Vše srozumitelně vysvětlí, poradí a umí uklidnit. Můžu kdykoli zavolat na mobil. Je poznat, že se zajímá o novinky v oboru a stále se vzdělává. Velice oceňuji, že není zatvrzelá alopatka, ale doporučí i homeopatika. Zkušenosti se nezapřou. Vřele doporučuji

Velmi dobrá lékařka, ochotně poradí i po telefonu. Chodím k ní se syny a nemohu si stěžovat.

Úžasná paní doktorka. K rodičům vstřícná a k dětem laskavá.

Skvělá doktorka,která rozumí své práci a miluje děti. Krásně vždy vysvětlí co je potřeba a hlavně srozumitelně. Nedrží se jen zastaralých názoru a praktik. Je znát,že se zajímá o novinky z jejího oboru a má přehled nad novými studiemi. Skvělá doktorka,mohu jen doporučit.

je velmi skvely lekar.

Nejlepší z nejlepších....

Výborná lékařka, která nám moc pomohla.. poradí, pomůže.. jsem velice spokojená, jen opravdu dlouhá čekací doba, ale stojí to za to... Všem maminkám opravdu doporučuji

S manželem jsme k paní doktorce začali chodit s naším pátým synem.Tři nejstarší chodili k jiným,též dobrým pediatrům.Ale tato paní doktorka je skvělá.Je možná trochu svérázná,ale nám se to líbí.Rázně a jasně řekne co a jak,nemocné dítě pozná mezi dveřmi.A i když se nejedná o nic závažného,vždy máme možnost konzultovat kdykoli po telefonu změny stavu,nebo nejasnosti.Toho si velmi,velmi vážíme.A i kdyby nás(nebo vás) paní doktorka kritizovala-milé maminky nehněvejme se na lékařku,vždyť přeci nejde o nás,ale o naše děti!A protože máme zkušenosti 25.let(tolik je nejstaršímu),dovolujeme si s manželem tvrdit,že praxe paní doktorky je podložena nejen vzděláním,praxí a zkušenostmi ale i velmi moderním pohledem.A to,že ordinace zrovna neoplývají moderními přístroji,opravdu není vše!SHRNUTO: My ani náš dvouletý prcek bychom paní doktorku neměnili!!! A SESTŘIČKA? No BEZVA!!!