Děčínská 246, Žandov

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Purkyňova 1849, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

I ja se bohuzel musim pridat s negativni zkusenosti,pani doktorka,je opravdu velmi naladova a chova se velice neurvale.Kolikrat me nenecha ani promluvit a jen co vejdu se synkem do ordinace hned na me rve.Urci diagnozu pomalu hned od dveri a u toho porad krici,pochopila jsem,ze jsem ji asi nesedla,ale takove chovani si muze nechat na doma.To,ze mi tyka,to bych jeste zkousla,i kdyz jsem k ni jako mala nechodila,ale posledni vystup s ni,to byla posledni tecka a hledam jineho lekare.

Bohužel také jsem měla tu smůlu narazit na Paní Šafránkovou. Sloužila na pohotovosti. Nejen že před námi sjela asi 13ti letou holčinu pak se pustila i do její matky. Když jsem vstoupila s dcerou tak mě ani nenechala říci co je za problém neustále mě přerušovala když už jsem jí konečně řekla že máme po operaci ledvin a máme moč tak tedy že je to dobře. Místo aby nás s močí poslala do laboratoře poslala nás domu že to nic není že všude řádí teploty a zarudlé krky. Dnes po dvou dnech na kontrole u Paní doktorky K. jasný zánět ledvin. Já tedy nevím ale ten přístup Paní Šafránkové je neskutečně neprofesionální. Děs a hrůza.

Byla jsem dnes nucená navštívit s mým synem paní doktorku Šafránkovou (zastupuje naší lékařku Kaplanouvou, která je bohužel právě nemocná) Jsem tak naštvaná, že si nemůžu názor nechat pro sebe. Katastrofálnější přistup jsem ještě nikde nezažila. Paní doktorka začala ordinovat o půl hodiny déle, když jsme šli mezi prvními do ordinace křičela na célé kolo na mě a syna jako na dobytek, kdeže to vázne, ať pohnem, že má sto lidí, že nemá čas čekat na to až se někdo vzpamatuje. Když jsem překvapená vlezla k ní do ordinace, vyhrkla asi pět dotazů, na které si sama v zápětí odpovídala, začala vést jakýsi monolog, kterému rozuměla snad jen ona (kdyby nás toho ušetřila, ušetří i čas na těch sto lidí) Když jsem pronesla, že si myslím, že syn chytil virus ode mě, protože právě beru antibiotika, vyhrkla na mě: "Milá zlatá to jste si zřejmě spletla ordinaci, tady jsme na dětském odd."ještě dodala: "Navíc jak to víte, že to chytil od Vás !?" Její zvýšený hlas, obsah slov a monologová palba mě rozohnila do ruda. Zvýšený hlas jsem opětovala., zřejmě na svou omluvu začala konstatovat ať si uvědomím, že pracuje do tří a má sto lidí, že ordinuje za všechny lékaře, kteří právě neordinují, bohužel to řílkala ženě, která má pracovní dobu od sedmi ráno do devíti večer, takže s pochopením se tady neshledá... PROČ S TAKOVÝM PŘÍSTUPEM DĚLÁ TUTO PRÁCI, TO ŽE JE VYSTUDOVANÝ LÉKAŘ JI PŘECE NEOPRAVŇUJE K TOMU ABY SE K LIDEM CHOVALA S TAKOVOU AROGANCÍ !!!

Horší přístu jsem nezažila a to co provádí, když tam dorazí maminka od 4 dětí a řve na celou ordinaci, že se až budova otřásá, že je neschopná a nepozná takovou banalitu jako zapouzdovanou uzlinu tak to u ní není žádna matka. :(( Hrůza děs nikdy v životě i kdybych měla počkat na pohotovost tak k ní nikdy nejdu.

Hrozně náladová lékařka, dlouho se u ní čeká, jsem ráda, že už k ní s dcerou nechodím.

Hrozně náladová doktorka , příšerný přístup k dětem. Pokud příjde dítě s otce je milá, jinak protivná

Dnes u paní doktorky Šafránkové, sotva jsem vstoupily do dveří: tak holky, já si tě poslechnu, nemusíte mi nic řikat teď je toho všude plno, kašel, rýma, to je na 2 dny a pka to bude dobrý. Tak jsem jí řekla že holka spadla a uhodila se do hlavy, že zvrací tak se obávám, ona na to že to nebude tím, ale virozou které je teď všude plno, že nemá čas že jí dnes čeká ještě dalších 80 dětí. Co je tohle za doktora zbalila jsem se a šla s holkou k doktorce vedle v ordinaci, tam následoval rentgen a holka chudá už je hospitalizována. Na paní doktorku jdu podat stížnost, již více k ní nepůjdu

Musím se připojit k nespokojeným maminkám, přestěhovala jsem se před pár lety a chodím k ní s malým synem. Asi proto, že jsem k ní nechodila od malička jako někteří velice spokojení rodiče, tak se ke mě nechová tak hezky. Prý bývala skvělá ale poslední roky (a to je asi tedy i můj případ) se změnila. Já k ní chodím moc nerada, protože mě téměř pokaždé seřve, jen otevřu pusu abych se na něco zeptala. A není to jen moje zkušenost, mnoho maminek, se kterými se bavím, to vidí stejně. Sestřička je moc milá, hodná a ochotná. Ta ale neurvalé chování paní doktorky nezachrání.

paní doktorka je velmi náladová a umí být i velmi nepříjemná.Velmi často a zbytečně předepisuje antibiotika.Také dlouhé čekání s nemocným malým dítětem v čekárně není příjemné.