MUDr. Eva Šafránková

Děčínská 246, Žandov

Praktický lékař pro děti a dorost
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší. Chodila jsem k ní jako malá, pak moji sourozenci a teď i můj syn. Neměnila bych

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K pani doktorce jsem přišla, protože jsem měla delší dobu kašel a mojí matce byl diagnostikován zánět průdušek. Bohužel, moje pediatrička nebyla přítomná a já jsem si vyseděla frontu k paní doktorce Šafránkové. Jakmile jsem k ní vlezla, začala na mě křičet, kdy jsem se narodila, že má v počítači spoustu mých jmenovkyň a než jsem stihla odpovědět, začala mi důrazně vysvětlovat, že je pátek a ona měla v 11:30 končit. Bylo asi 11:40 a byla jsem její poslední pacientka. Když jsem se jí pokoušela vysvětlit důvod své návštěvy, vyjela na mě, že jí nezajímá, co je s mou matkou a že za jejích mladých let nikdo neměl čas řešit rodiče. Jsem již dospělá , přesto mi bez zaváhání tykala. Bylo mi řečeno, že řádí virózy, ale že mi teda dá preventivně (!) antibiotika. Odcházela jsem jako opařená a po konzultaci s jiným odborníkem jsem antibiotika nebrala. Jedná se rozhodně o můj nejhorší zážitek u doktora a doufám, že už se s paní Šafránkovou v životě nesetkám.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je úžasná. Kdybysme se neodstěhovali daleko, nechala bych u ní děti až do 18. Vždycky si věděla rady i po telefonu, vysvětlila vše, je rázná, ale machr ve svém oboru. V porovnání s jinými pediatry je až neuvěřitelná, vždy jsem si mohla být jistá, že nic nezanedbala. Děkuji za vše.

Pani Šafranova je neuvěřitelně úžasná doktorka jsem sni velice spokojena a nikdy bych jí nevimenila za jinou doktorku.

I ja se bohuzel musim pridat s negativni zkusenosti,pani doktorka,je opravdu velmi naladova a chova se velice neurvale.Kolikrat me nenecha ani promluvit a jen co vejdu se synkem do ordinace hned na me rve.Urci diagnozu pomalu hned od dveri a u toho porad krici,pochopila jsem,ze jsem ji asi nesedla,ale takove chovani si muze nechat na doma.To,ze mi tyka,to bych jeste zkousla,i kdyz jsem k ni jako mala nechodila,ale posledni vystup s ni,to byla posledni tecka a hledam jineho lekare.

Bohužel také jsem měla tu smůlu narazit na Paní Šafránkovou. Sloužila na pohotovosti. Nejen že před námi sjela asi 13ti letou holčinu pak se pustila i do její matky. Když jsem vstoupila s dcerou tak mě ani nenechala říci co je za problém neustále mě přerušovala když už jsem jí konečně řekla že máme po operaci ledvin a máme moč tak tedy že je to dobře. Místo aby nás s močí poslala do laboratoře poslala nás domu že to nic není že všude řádí teploty a zarudlé krky. Dnes po dvou dnech na kontrole u Paní doktorky K. jasný zánět ledvin. Já tedy nevím ale ten přístup Paní Šafránkové je neskutečně neprofesionální. Děs a hrůza.

Prosím,toto jsem četla až dnes od paní Loulové.A je mi z toho špatně.Paní Mudr Šafránková je vynikající lékařka,i její sestřička.A tento Váš názor bych vygumovala.Tak sji běžte do Bohnic,tato paní lékařka,má srdce a duši a nikoho nezanedbává.No,vím,že už neodepíšete,jelikož jen hledáte problém,a ubližujete dobrým lidem.A pokud máte odvahu,reagovat,tak mi zavolejte....604509167.......ale to neočekovám,umíte se jen mstít,a tento Váš ,,hloupý,, příspěvek byl asi zbytečný.S Pozdravem Zdena Růžičková,Česká lípa.Jám paní doktorce děkuji,že mi zachránila žřivot méjo syna.To jí nezapomenu,a proč,jste tak zlá???

Byla jsem dnes nucená navštívit s mým synem paní doktorku Šafránkovou (zastupuje naší lékařku Kaplanouvou, která je bohužel právě nemocná) Jsem tak naštvaná, že si nemůžu názor nechat pro sebe. Katastrofálnější přistup jsem ještě nikde nezažila. Paní doktorka začala ordinovat o půl hodiny déle, když jsme šli mezi prvními do ordinace křičela na célé kolo na mě a syna jako na dobytek, kdeže to vázne, ať pohnem, že má sto lidí, že nemá čas čekat na to až se někdo vzpamatuje. Když jsem překvapená vlezla k ní do ordinace, vyhrkla asi pět dotazů, na které si sama v zápětí odpovídala, začala vést jakýsi monolog, kterému rozuměla snad jen ona (kdyby nás toho ušetřila, ušetří i čas na těch sto lidí) Když jsem pronesla, že si myslím, že syn chytil virus ode mě, protože právě beru antibiotika, vyhrkla na mě: "Milá zlatá to jste si zřejmě spletla ordinaci, tady jsme na dětském odd."ještě dodala: "Navíc jak to víte, že to chytil od Vás !?" Její zvýšený hlas, obsah slov a monologová palba mě rozohnila do ruda. Zvýšený hlas jsem opětovala., zřejmě na svou omluvu začala konstatovat ať si uvědomím, že pracuje do tří a má sto lidí, že ordinuje za všechny lékaře, kteří právě neordinují, bohužel to řílkala ženě, která má pracovní dobu od sedmi ráno do devíti večer, takže s pochopením se tady neshledá... PROČ S TAKOVÝM PŘÍSTUPEM DĚLÁ TUTO PRÁCI, TO ŽE JE VYSTUDOVANÝ LÉKAŘ JI PŘECE NEOPRAVŇUJE K TOMU ABY SE K LIDEM CHOVALA S TAKOVOU AROGANCÍ !!!

K paní doktorce chodím se synem od jeho narození. Je pravda, že někdy dlouho čekáme, ale neměnila bych. Vše srozumitelně vysvětlí, poradí a umí uklidnit. Můžu kdykoli zavolat na mobil. Je poznat, že se zajímá o novinky v oboru a stále se vzdělává. Velice oceňuji, že není zatvrzelá alopatka, ale doporučí i homeopatika. Zkušenosti se nezapřou. Vřele doporučuji

Horší přístu jsem nezažila a to co provádí, když tam dorazí maminka od 4 dětí a řve na celou ordinaci, že se až budova otřásá, že je neschopná a nepozná takovou banalitu jako zapouzdovanou uzlinu tak to u ní není žádna matka. :(( Hrůza děs nikdy v životě i kdybych měla počkat na pohotovost tak k ní nikdy nejdu.