Praktický lékař pro děti a dorost
Obránců míru 1050, Kopřivnice

5 x návštěva po různých pohotovostních služebach a až na popáté paní doktoktorka zjistila příčinu potíží, lze tedy s nadsázkou řící, že je lepší než čtyři jiní lékaři na naších pohotovostech. Stejné obtíže a jedině paní doktorka mému synovi určila tu správnou diagnózu. Děkuji

Tahle paní doktorka je opravdu skvělá...A o Paní sestřičce ani nemluvím!!!!Ta je nejlepší...Ten profesionální přístup k dětem!!!!Ani by mě nenapadlo měnit...Vřele doporučuji!!!!!

Výborná lékařka!

Já jsem nikdy pocit hypochondra neměla,k paní doktorce chodím s důvěrou.Můžu všem vřele doporučit.

Paní doktorka vždy dobře poradí, je ochotná, za léta co jí navštěvujeme,jsme neměli jediný problém.

Zkušená lékařka s praxí, vždy velice ochotná.

Mám dvě děti a obě rády chodí na prohlídky. Paní doktorka i sestřička mají pěkný vztah k dětem a paní doktorka je velmi ochotná i mimo ordinační hodiny. Jsem velice spokojená

K naší paní doktorce chodíme s našim 3-lístkem dětí málo, ale rádi.
Vždy připravená pomoci, ATB vždy pečlivě zvažuje, pozitivní k alternativní léčbě. Sestřička je také skvělá.

Paní doktorka je skvělá, chodím k ní s dětmi osmým rokem a vždycky je velmi příjemná, ochotná, tolerantní a pomůže. Sestřička je úžasná, prostě super ženské bez chybičky. I děti je mají moc rády. SUPER !!!!!

Paní doktorka je dobrá, akorát velice náladová. Dívá se na mě jako na hypochondra a já mám neustálý pocit, že ji obtěžuju. Její přístup se mi někdy nelíbí.