Oční ordinace
Minská 7/551, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Paní docentka je naprosto úžasná. Trpělivá, vše vysvětlí a naprostá kapacita ve svém oboru.
Stejně tak sestřička je maximálně ochotná a je radost tuto ordinaci navštěvovat. Moc děkujeme za jejich péči, která je příkladná.

Paní doktorka je velmi příjemná paní, vše ochotně vysvětlila, měla trpělivost a snahu vyšetřit i naši nespolupracující 3letou dceru. V ordinaci má spoustu přístrojů, nikdy jsme tolik přístrojových vyšetření v oční ordinaci neabsolvovali. Sestra také velmi příjemná. Rozhodně jsme nadšení, že jsme paní doktorku "našli".

Paní docentka Říhová je nejen velký profesionál ve svém oboru, ale také úžasný člověk. Návštěva její ordinace není jen návštěva u specialisty, ale

Paní docentka Říhová je nejlepší oční lékařka kterou jsem dosud měla možnost navštívit. Je nejen naprostý profesionál ve svém oboru, ale také úžasný člověk. Velmi si ji vážím a jsem moc a moc ráda, že mohu navštěvovat právě její ordinaci. Vděčím ji za léta udržovaný slušný stav mého zraku.Z jejího jednání vždy vyzařuje profesionalita, klid a pohoda, což jako pacient velmi oceňuji. Mohu ji jen a jen vřele doporučit.

Docentka Říhová je profesionál na svém místě. Její odbornost je na velice vysoké úrovni, přesto dokáže osvětlit laikovi podstatu problému srozumitelným způsobem. Osobitý projev a přirozená autorita spolu s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi, vytváří velmi pozitivní dojem, který sám o sobě je pro léčbu čehokoliv velmi důležitý.

vysoká profesionalita

Paní doktorka Říhová mi vždycky dobře vysvětlí každé vyšetření a jeho výsledky a možné způsoby řešení problémů, zeptá se na mé pocity a názory. Doporučení k léčbě je formou pro mě srozumitelné dohody. Mám u ní výborný osobní pocit důvěry a spolupráce, že léčbě rozumím a aktivně se na ní podílím, a cítím daleko větší vlastní zodpovědnost za výsledek léčby. Její psychologcký přístup k pacientovi spolu s vysokou profesionalitou a odborností naprosto naplňuje mojí představu o moderním lékařství a velmi si ho vážím. Děkuji Vám, paní doktorko!

E. Marková

Pani docentka je nejlepsi specialista na zanety duhovky v cele republice a jeji prace je na vyborne profesionalni urovni. Mohu jen vrele doporucit.

Výborná a svědomitá lékařka.