Štefánikova 566, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Nikdy nechci jinou zubařku!!! Je nejlepší, moc hodná!

Chodím k paní Rezkové odmala, stejně jako celá moje rodina a nemůžeme si stěžovat. Vždy pacientovi řekne, co zrovna bude dělat, a jestli to bude bolet, obzvláště s dětmi to opravdu umí. Nikdy se mi nestalo, že bych jako objednaná čekala hodinu v čekárně. Také bych zdůraznila, že mi pravidělně dělá rentgen mezizubních prostorů, což u některých jiných stomatologů není běžné.

nejlepsi !!!

Nikdy v zivote nepujdu k jinemu zubari, i kdyby byla na dovolene, tak pockam !!!

Chodím k ní od první třídy a vždy super.

Pani doktorku jsem mela tu cest navstivit na zubni pohotovosti v HK, kde prave slouzila. Vybaveni ordinace na ambulanci sice silene - zubni vrtacka bez vody, zadna odstavacka na sliny, nedostatecne vybaveni pro osetreni korenovych kanalku..., ale za nic z toho nemohla, kdyz se nejednalo o jeji ordinaci. Za vse se mi velmi omlouvala, ale bolesti mne zbavila a chovala se velmi mile a prijemne. Takze po vsech strankach velmi DOPORUCUJI!

Jsem s paní zubařkou velice spokojená, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Je milá, vstřícná a vždy se snaží vyhovět. Dle mého názoru, dělá dobře svojí práci.

Neznam lepsi pani zubarku v tomto state ! Pani Rezkova je nejlepsi ze vsech. Hlavne nedoporucuju chodit na zubni pohotovost do FN Hradec Kralove. Jednou jsem tam bohuzel v noci musel zajit a uz to v zivote neudelam a radsi vydrzim bolest do rana a pujdu k pani Rezkove.

Paní doktorka se stará o téměř celou mou rodinu a skutečně lepší zubařku neznám, měla jsem tu čest i v jiných ordinacích ale paní doktorka Rezková je skutečně fajn a profesionální.

Od té doby co chodím k paní doktorce nemám takový strach ze zubařů a její péče je dokonalá. Mohu jen a jen doporučit!!!!!