Sam. ordinace PL - stomatologa
Štefánikova 566, Hradec Králové

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Bolest zubu

K paní doktorce jsem šla s bolestí zubu. Po skoro dvou hodinách, kdy musela přednostně vzít objednané pacienty, se na mě konečně dostala řada. Když jsem jí vysvětlila, který zub mě bolí, řekla, že tam nic nevidí a vyvrtala mi jiný. Zub mě bolí pořád, ale paní zubařka tam přece nic neviděla, tak mě nemůže nic bolet... Aspoň, že už končí...

Nikdy nechci jinou zubařku!!! Je nejlepší, moc hodná!

Chodím k paní Rezkové odmala, stejně jako celá moje rodina a nemůžeme si stěžovat. Vždy pacientovi řekne, co zrovna bude dělat, a jestli to bude bolet, obzvláště s dětmi to opravdu umí. Nikdy se mi nestalo, že bych jako objednaná čekala hodinu v čekárně. Také bych zdůraznila, že mi pravidělně dělá rentgen mezizubních prostorů, což u některých jiných stomatologů není běžné.

nejlepsi !!!

Nemám žádný názor. K malým a problémovým dětem je vážně skvělá, ale poslední roky má pořád víe svých klientů a ani né odrostlých pacientů.
Předbíhání, odsouvání, čekání několik hodin i s bolestí... Veliké mínus.
Nemá problém ošetřit akutní bolest, vyřeší kdejaký i sebemenší problém a doporučí co jen může, aby pomohla. VELKÉ PLUS.

Chodím již roky a musím uznat, že se mi o zoubky stará na můj nárok kvalitně a pečlivě. Vážně jde nejden o den kdy tam jste, ale i o ostatní pacienty. Práce vždy odvedená dobře!

Nikdy v zivote nepujdu k jinemu zubari, i kdyby byla na dovolene, tak pockam !!!

No... vyhovovala mi tamta sestřička, tahle mladá mi moc nesedla... chtěla jsem od ní jen, aby mi udělala rychlöu prohlídku, kolik mám kazů a nechala mě tam čekat hodinu... taky budu uvažovat o změně, mé sestře zničila zuby..

Chodím k ní od první třídy a vždy super.

Pani doktorku jsem mela tu cest navstivit na zubni pohotovosti v HK, kde prave slouzila. Vybaveni ordinace na ambulanci sice silene - zubni vrtacka bez vody, zadna odstavacka na sliny, nedostatecne vybaveni pro osetreni korenovych kanalku..., ale za nic z toho nemohla, kdyz se nejednalo o jeji ordinaci. Za vse se mi velmi omlouvala, ale bolesti mne zbavila a chovala se velmi mile a prijemne. Takze po vsech strankach velmi DOPORUCUJI!

Jsem s paní zubařkou velice spokojená, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Je milá, vstřícná a vždy se snaží vyhovět. Dle mého názoru, dělá dobře svojí práci.