Gynevra
Evropská 35, Praha

Umístění: Gynevra Jiný

Nejhorší zážitky z gynekologie jsem zažila u této paní doktorky. Je mi už přes 30 a každou návštěvu mě drtila otazkama, proč nemam už dítě. Moje NE pro ni nebyla odpověď a tak jsem ji po naléhání sdělila sve důvody (mam přítele s těžkou autoimunitní chorobou). Po té co mi pani doktorka doporučila najít si jiného přítele abych ty děti co nechci mohla mít, jsem byla tak v soku, že jsem v tu chvíli nedokázala říct ani slovo a jen jsem doufala že si mi to jen zdá....nezdalo, bohužel. Opravdu velmi neprofesionální a neempaticka žena. Nedoporucuji nikomu, kdo má nějaký problém, nebo nechce děti, u ní se budete cítit jak největší povl...

Umístění: Gynevra Jiný

Pani doktorka i sestricka jsou velmi mile a ochotne. Na vse mi vzdy odpovi, mluvi narovinu, ale s empatii. Jsem nyni v 7.mesici tehotenstvi a na kazde kontrole mi dela UZ s podrobnym vysvetlenim, co zrovna je videt. Pta se a zajima se. Co vim od ostatnich tehotnych a jejich komtróach, doktori jim tak casto UZ nedelaji, takze jsem velmi rada, jelikoz hlavne v pocatku, kdy necitite pohyby, nevite, zda je vse v poradku. V uplnem pocatku pri obtizich a nemoznosti se dostavit osobne, jelikoz jsem byla v cizine, se mnou komunikovala doktorka elektronicky obratem. Jsem velmi spolojena s peci i pristupem.

Umístění: Gynevra Jiný

K paní doktorce jsem chodila několik let a vždy jsem byla spokojená. To ovšem nikdy o nic nešlo. Na počátku druhého těhotenství jsem měla podezření na mimoděložní těhotenství a i přes moji žádost o kontrolu i předchozí zdravotní problémy, které zvyšovaly pravděpodobnost této možnosti, mě sestra objednala na první kontrolu až na desátý týden těhotenství a vybavila radou, ať kdyžtak jedu do nemocnice na pohotovost ( bylo před Vánoci). V nemocnici jsem opravdu skončila se život ohrožujícím stavem, těhotenství bylo ve vejcovodu, ten prasknul a při operaci už jsem v dutině břišní měla litr krve.
Nemohu bohužel doporučit, byť paní doktorka je jinak moc milá.

Umístění: Gynevra Jiný

k paní doktorce docházím již několik let a s její péčí jsem velice spokojená. Pokaždé jsem ji zastihla s dobrou náladou, vždy popisuje postup vyšetření a ochotně odpovídá na případné otázky. Pokud jsem někdy čekala, tak maximálně do 1/2 hodiny, protože vzala přednostně akutní případ. I já jsem se dostala do situace akutního případu a jak jsem byla ráda, že jsem nemusela čekat.
Několik prvních návštěv si pamatuji velice nepříjemnou setru, ale ta už tam dávno není. Stávající sestřička je také velice vstřícná, chápavá a snaží se pomoci, co je v jejich silách.
Děkuji paní doktorce i sestřičce za skvělou péči.

Odesla jsem od pani doktorky k jinemu. Arogantni a moc neprijemna sestra, po kazde jsem si pripadala jako skolacka na koberecku. Objednani az za mesic i dil se slovy chodi vas hodne, co jste vzpomnela az ted? Kdyz jsem byla po akutni operaci a objevil se problem, chtela jsem se prijit ukazat, poslala mi, pry, specha a musi odejit v 12 (pri tom maji napsanou pracovni dobu do 14), at si jdu nekam jinam. Neni to profesionalni pristup. Ani moje otazky a moje zdravotni problemy nazajimaji. Pacientky jsou jen na obtiz, kdyz nechodeji jen na prevenci jednou rocne.
I kdyz ordinace je hezky a moderne vybavena, nedoporucuj.

S paní doktorkou jsem spokojená, protivná sestra ovšem kazí celý dojem z ordinace. Myslím, že nikdo není zvědavý na to, aby si při komunikaci se sestrou připadal jako prvňáček, co přišel do ředitelny, protože něco provedl...

Z důvodu změny bydliště jsem před nedávnem začala docházet k paní doktorce. Ordinaci navštěvuji teprve krátce, ale vzhledem k akutnímu zdravotnímu problému poměrně intenzivně. Jsem velmi zklamaná osobním přístupem paní doktorky a sestry. Při položení i zcela základního dotazu sestra vytrvale arogantním tónem odpovídá na věci, na které jsem se vůbec neptala, zatímco odpovědi na skutečné dotazy se mi nedostane. Rovněž za neadekvátní považuji poučování o tom, že už jsem dnes pátá, co má podobný problém apod. A to předesílám, že se neptám na žádné hlouposti, ale na jednu dvě zásadní věci. Pocit, že se ptám na hlouposti, však sestra i paní doktorka dokáží bravurně vyvolat. Věty začínající slovy typu "takže vážená slečno" či "takže ještě jednou Vám opakuji" se mi zajídá poslouchat. Zvlášť pokud řeším akutně problém, ocenila bych efektivnější a milejší způsob komunikace. Nemám chuť docházet k lékaři, kam se bojím i zavolat nebo se na něco zeptat. Někteří z nich ještě nepochopili, že svým pacientům neprokazují laskavost, ale že díky nim si vydělávají na živobytí.

Dneska jsem byla na prohlídce u paní doktorky a jsem moc spokojená. Sestřička příjemná a paní doktorka ani nemluvím. Takový servis a jednání jsem ještě nezažila. S úsměvem jsem odcházela z ordinace a moc paní doktorce děkuji. Po přečtení všech hodnocení, si upřímně myslím, že se nikdy nenajde doktor, se kterým by byli všichni na 100% spokojení.

Nevím, co si tu kdo stěžujete! Když jsem měla problémy s krvácení kvůli slabý antikoncepci, mohla jsem přijít hned další den. 3x. Když jsem měla, podle sebe, podezření na záněty, kvasinky, když mi onemocněl partner a já se bála, že jsem mohla něco chytnout od něj, do dvou dnů jsem byla povolána do ordinace. To že paní XX měla endometriózu a paní doktorka na ní nepřišla, se mi zdá jako hloupost, když mi zatím POKAŽDÝ udělala ultrazvuk dělohy a vaječníku, kde je, myslím, svalovina krásně vidět. A važte si toho, to je nadstandard, to většina gynekologů nedělá, co jsem slyšela od svých kamarádek.
Na rodinnou anamnézu se mě ptá taky vždycky; jestli někdo z rodičů neprodělal nějaké onemocnění, a když řeknu ne, tak se mě ještě doptává: plicní embolii? trombózu? A co se týče krevních testů při změně antikoncepce, když si o ně řeknete, tak Vám je paní doktorka určitě mileráda udělá a jelikož nejsou povinností žádného lékaře, tak se budou nejspíš i doplácet, ale co je pár stovek oproti zdraví. A pěkně se usmívejte a nebuďte škarohlídkami; hned bude pro Vás, paní doktorku i sestřičku prohlídka příjemnější, a rychleji uteče.

Pani doktorku jsem si vybrala na zaklade doporuceni zde a opravdu lituji. P. doktorku bych nikdy nikomu nedoporucila. Sestricka je az na svetle vyjimky zasadne arogantni a i pokud mam akutni problemy, zesmesnuje je a dava mi terminy za mesic, pry kdyz jsem to doted vydrzela, vydrzim jeste. Absolutne nekorektni. Pani doktorka pusobi mile, ale nijak jemna ani pecliva neni, moje pretrvavajici potize resila rotaci ruznych prasku bez jakehokoli zajmu problem opravdu resit. Rodinna anamneza ani vase symptomy ji vubec nezajimaji, pokud potrebujete vic, nez jen predepsat antikoncepci, jste pritez. To vse za 600! Nevermore.