MUDr. Eva Randárová Bílá

Horka nad Moravou 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Berkova 34, Horka nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi vstřícná, empatická. Velmi dobrý diagnostik, pečlivá. Nikdy nic nezanedbala. Chodí k ní celá rodina a naprostá spokojenost. Profesionální a lidská. Děkuji za ní.

Skvělá doktorka, osobní a empatický přístup, precizní, nikoho neodbyde, pokud je potřeba, je ochotná Vám i se sestřičkou domluvit specialisty i v nemocnici. Fantastický přístup k seniorům, v dnešní době téměř sci-fi. Doporučuji na 100%.

Skvělá lékařka s obrovskými zkušenostmi a to jak profesními, tak lidskými.Oddaná pacientům a to nejen geriatrickým . Málo lékařů má dnes na člověka čas a málo který je opravdu tak dobrý, jako tato paní doktorka.Spolu se zdrav. sestrou paní Pěružkovou tvoří skvělý tým.Tuto ordinaci doporučuji každému,kdo má rád srdečný a profesní přístup.Takový personál, aby dnes jeden skutečně pohledal.

Nejlepší lékařka, kterou znám! Již delší dobu jsem trpěl nevysvětlitelnou nemocí, která mě užírala, trápil jsem se těžkými depresemi. Obešel jsem alespoň 5 jiných doktorů, kteří mi vždy řekli to samé, vše je v pořádku. Až jsem přišel k této milé, ochotné a naslouchavé dámě, která velmi bleskově odhalila tajemnou chorobu a poslala mě ke specialistovi. Jednalo se o nepříliš závažnou nemoc, kterou však jiní neviděli. Mé deprese ustaly a můj život je o mnoho kvalitnější - díky paní doktorce Randárové - Bílé.

dobrá v diagnostice má zkušenosti a ma chvalihodny přístupé ke starším pacientum

Dle mého názoru a zkušeností jako praktický lékař dobrá v diagnostice. Chvályhodný přístup k pacientům, zejména starším, za nemalé podpory sestry p. Pěruškové, která si zasluhuje samostatné uznání.

Tato lékařka mě i mým blízkým velmi pomohla. Jako jediná mě poslala na specializované vyšetření. Myslím si, že je dobrý diagnostik. Co se týče jejího přístupu k lidem, je empatická. Jen ty čekací doby jseou dlouhé...ale to si nevyberem nikde!

nejhorší doktorka u které jsem kdy byl, vůbec neví co dělá, jen opisuje papíry...hrůza
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.