Eva Rakušanová, praktický lékař

MUDr. Eva Rakušanová

Praktický lékař, Ortoped

nám. 1. máje 12, Červené Pečky
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Zatím nejpečlivější a nejvstřícnější praktický lékař ze 2 dalších, co jsem v dospělosti navštěvoval. Nejsem sice skoro nemocný a tak paní doktorku s vyjímkou převážně sportovních úrazů navštěvuji zatím jen pro "razítko" že mohu výkonostně sportovat. Na rozdíl od dvou předchozích lékařů mne paní doktorka Rakušanová vždy podrobně prohlédla, změřila tlak a natočila EKG a teprve potom dala razítko, tedy neomezila se jen na dříve obligátní "Jste v pořádku? Tak dobře, kam chcete to razítko....". A o jejích schopnostech praktického lékaře nemám důvod pochybovat. Také sestřička je skvělá!

Jedná se o velmi zkušenou lékařku, která má dlouhou praxi a rozhodně vždy správně diagnostikuje závažné případy - ví, kdy má poslat do nemocnice a co zvládne sama ambulantní léčbou - to je u obvoďáka to nejdůležitější!! Velmi doporučuji.

Pokud je pacient aktivní, rozumný, komunikativní a alespoň základním způsobem se orientuje ve svých zdravotních problémech, nezkouší na ní nějaké opičky, dokáže se s paní doktorkou v pohodě domluvit, ona určitě není hloupá, nenechá se sebou manipulovat a neublíží... Uznávám, že přitroublý nekomunikativní Lojza může nějaké problémy mít, ale to je všude a ve všech oborech... Osobně si dokážu najít cestu k řešení svých zásadních zdravotních potíží... a s paní doktorkou nemám problém...

Paní doktorka,která už myslí asi na důchod a jen udržuje. o podstatné věci si musíte poprosit. Nedoporučuji