Eva Rakušanová, praktický lékař

MUDr. Eva Rakušanová

Uložit

Praktický lékař, Ortoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. 1. máje 12, Červené Pečky
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Zatím nejpečlivější a nejvstřícnější praktický lékař ze 2 dalších, co jsem v dospělosti navštěvoval. Nejsem sice skoro nemocný a tak paní doktorku s vyjímkou převážně sportovních úrazů navštěvuji zatím jen pro "razítko" že mohu výkonostně sportovat. Na rozdíl od dvou předchozích lékařů mne paní doktorka Rakušanová vždy podrobně prohlédla, změřila tlak a natočila EKG a teprve potom dala razítko, tedy neomezila se jen na dříve obligátní "Jste v pořádku? Tak dobře, kam chcete to razítko....". A o jejích schopnostech praktického lékaře nemám důvod pochybovat. Také sestřička je skvělá!


Ověřeny pacient

Jedná se o velmi zkušenou lékařku, která má dlouhou praxi a rozhodně vždy správně diagnostikuje závažné případy - ví, kdy má poslat do nemocnice a co zvládne sama ambulantní léčbou - to je u obvoďáka to nejdůležitější!! Velmi doporučuji.


Z
Ověřeny pacient

Pokud je pacient aktivní, rozumný, komunikativní a alespoň základním způsobem se orientuje ve svých zdravotních problémech, nezkouší na ní nějaké opičky, dokáže se s paní doktorkou v pohodě domluvit, ona určitě není hloupá, nenechá se sebou manipulovat a neublíží... Uznávám, že přitroublý nekomunikativní Lojza může nějaké problémy mít, ale to je všude a ve všech oborech... Osobně si dokážu najít cestu k řešení svých zásadních zdravotních potíží... a s paní doktorkou nemám problém...


V

Paní doktorka,která už myslí asi na důchod a jen udržuje. o podstatné věci si musíte poprosit. Nedoporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti