Vinohradská 176, Praha 3, Praha

Lymfodrenáž +5 Více

Léčba obtíží pohybového aparátu

Masáž

Poúrazová péče

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah...

• bolest zad

Léčba obtíží pohybového aparátu

Masáž

Poúrazová péče

Fyziomona s.r.o.

Terapie některých neurologických onemocnění (roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda, parkinsonova nemoc, různé druhy obrn)

Vyšetření pohybového aparátu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní bude asi šikovná, přístup dobrý, souhlasím, že se snaží klienta posoudit komplexně. Nicméně, bohužel, mě moc nepomohla. Také si myslím, že 740 Kč za terapii je celkem dost, takovou částku si účtují mnohem zkušenější terapeuti a výsledek bývá zřetelnější. Když je při terapii zřejmé, že je třeba brzy pokračovat, ihned se řeší další návštěva, případně zůstat v kontaktu na další řešení stavu...toto jsem u paní magistry nezaznamenala.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, trpím bolesti vycházející z jednoho místa na zádech vedle páteře směrem k levé lopatce. Je to nepříjemné, bolí mne to hlavně v klidu. Postupně se doba Dy bolest začne krátí uz ne dvě hodiny, dříve to bylo k ránu po spánku. Začala jsem trpět nespavosti, kdy nemůžu vubec dodechnout a pak jde bolest zezadu do hlavy. Můžete m prosím i poradit?

Dobrý den, děkuji za váš dotaz. Bohužel bez osobního vyšetření nejsem schopná Vám poradit. Může se jednat o svalové obtíže, stejně jako o kloubní blokádu, ale i o nějaké vážnější onemocnění. Doporučuji Vám vyšetření fyzioterapeutem nebo rehabilitačním lékařem. V případě zhoršování dušnosti a nemožnosti se nadechnout je třeba okamžitě vyhledat lékaře.
    Přeji hezký den

Mgr. Eva Procházková (Prokůpková)

• Dobrý den,
    Dostal jsem od své neuroložky poukaz na pět rehabilitací, je možné se u Vás objednat?
    Děkuji, s pozdravem

Dobrý den,
    momentálně máme volné kapacity v zařízení Fyziomona s.r.o., Vinohradská 176. Pro objednání prosím zavolejte na telefon uvedený zde v kontaktech a objednáme Vás na první možný termín.

Mgr. Eva Procházková (Prokůpková)

• bolest zad
  • bolest kyčle