Vinohradská 176, Praha 3, Praha

Lymfodrenáž +5 Více

Léčba obtíží pohybového aparátu

Masáž

Poúrazová péče

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah...

• bolest zad

Léčba obtíží pohybového aparátu

Masáž

Poúrazová péče

Fyziomona s.r.o.

Terapie některých neurologických onemocnění (roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda, parkinsonova nemoc, různé druhy obrn)

Vyšetření pohybového aparátu

C

Názor přidán dne 14.11.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přišla jsem se dvěma problémy a s těmi jsem i odešla. Paní magistra se mnou půl hodiny (z hodiny) vyplňovala formuláře, z čehož jsem nadšená nebyla, nicméně to bylo prý nutné. Poté se snažila zjistit příčinu, a pak mi ukázala cviky, které mám doma cvičit. Ze svých předchozích návštěv, které pro mě byly daleko přínosnější musím říct, že já opravdu spokojena nebyla, ba naopak. Každému vyhovuje něco jiného, ale pro mě to byly vyhozené peníze.

Vážená paní Strachotová,
v první řadě chci říci, že je mi líto, že jste byla nespokojená. Přišla jste se dvěmi chronickými problémy. U chronických obtíží je velmi důležité zjistit možné příčiny, které k nim vedou, tyto příčiny zjišťuji zpravidla cíleným dotazováním, tzv. anamnézou, která v případě chronického stavu může zabrat i 20-25 minut. Poté následuje vyšetření – tedy zjištění aktuálního stavu. Cviky, které jsem Vám ukázala, jsou cíleně zaměřeny na odstranění vašich chronických obtíží. Bohužel, a za toto se omlouvám, není v mých silách řešit chronické obtíže během jedné terapie.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, trpím bolesti vycházející z jednoho místa na zádech vedle páteře směrem k levé lopatce. Je to nepříjemné, bolí mne to hlavně v klidu. Postupně se doba Dy bolest začne krátí uz ne dvě hodiny, dříve to bylo k ránu po spánku. Začala jsem trpět nespavosti, kdy nemůžu vubec dodechnout a pak jde bolest zezadu do hlavy. Můžete m prosím i poradit?

Dobrý den, děkuji za váš dotaz. Bohužel bez osobního vyšetření nejsem schopná Vám poradit. Může se jednat o svalové obtíže, stejně jako o kloubní blokádu, ale i o nějaké vážnější onemocnění. Doporučuji Vám vyšetření fyzioterapeutem nebo rehabilitačním lékařem. V případě zhoršování dušnosti a nemožnosti se nadechnout je třeba okamžitě vyhledat lékaře.
    Přeji hezký den

• Dobrý den,
    Dostal jsem od své neuroložky poukaz na pět rehabilitací, je možné se u Vás objednat?
    Děkuji, s pozdravem

Dobrý den,
    momentálně máme volné kapacity v zařízení Fyziomona s.r.o., Vinohradská 176. Pro objednání prosím zavolejte na telefon uvedený zde v kontaktech a objednáme Vás na první možný termín.

• bolest zad
  • bolest kyčle