přijímá nové pacienty

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín • 1 250 Kč

Fyzioterapie • 1 250 Kč

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah...

Ukončené školy

Vinohradská 176, Praha

1 250 Kč

Fyziomona s.r.o.

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Podrobné vysvětlení, účinné cviky, efektivní léčba

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

zatím mám za sebou pár návštěv, ale jsem spokojená :)

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Vše v naprostém pořádku! Mohu všem jen doporučit..

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Neskutecna empatie, uz první návštěva pomohla, jsem nadšena a vděčná.

Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Mám za sebou zatím dvě návštěvy,ale obě proběhly více než dobře a jsem moc spokojená. Děkuji

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Jsem s pani Prochazkovou spokojena. Je jiste odbornici ve svem oboru, kladla otazky, ktere vam maloktery lekar polozi. Verim, ze mi dokaze pomoci se stavajicimi problemy a poradit do budoucna. Jen skoda, ze ordinuje tak daleko (dojizdim z vysociny) :)

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Milý, příjemný přístup. I po pár návštěvách cítím úlevu od bolestí.

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Profesionální přístup s velkou dávkou empatie. Přišla jsem na ošetření přesně, kdy jsem byla objednaná.

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Zatím jen první návštěvě, ale vše super. Příjemné jednani, detailní vysvětlení. Doporučuji a těším se na další návštěvu

Umístění: Fyziomona s.r.o. Jiný

K paní Procházkové docházím kvůli problémům v oblasti pánevního dna a mohu ji jen doporučit! Má velmi profesionální a empatický přístup a terapie mi pomohly od menstruačních bolestí.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, trpím bolesti vycházející z jednoho místa na zádech vedle páteře směrem k levé lopatce. Je to nepříjemné, bolí mne to hlavně v klidu. Postupně se doba Dy bolest začne krátí uz ne dvě hodiny, dříve to bylo k ránu po spánku. Začala jsem trpět nespavosti, kdy nemůžu vubec dodechnout a pak jde bolest zezadu do hlavy. Můžete m prosím i poradit?

Dobrý den, děkuji za váš dotaz. Bohužel bez osobního vyšetření nejsem schopná Vám poradit. Může se jednat o svalové obtíže, stejně jako o kloubní blokádu, ale i o nějaké vážnější onemocnění. Doporučuji Vám vyšetření fyzioterapeutem nebo rehabilitačním lékařem. V případě zhoršování dušnosti a nemožnosti se nadechnout je třeba okamžitě vyhledat lékaře.
Přeji hezký den

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková)

Dostal jsem od své neuroložky poukaz na pět rehabilitací, je možné se u Vás objednat?
Děkuji, s pozdravem

momentálně máme volné kapacity v zařízení Fyziomona s.r.o., Vinohradská 176. Pro objednání prosím zavolejte na telefon uvedený zde v kontaktech a objednáme Vás na první možný termín.

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta