Sirotkova 43, Hora Svaté Kateřiny
Interní ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Š

Chodí pozdě neustále,čeká se i více hodin a že by byla příjemná ?
Po stránce odbornosti možná ,nevím ale vše si kazí nezájmem o zákazníka. Je slyšet hovory osobní i víceminutové atd.

S doktorku jsem velmi nespokojen. Onemocnění kloubů způsobené boreliozou podcenila. Vyšetření na boreliozu (ELISA) jsem musel sám požadovat a podrobnější vyšetření (Western Blot) odmítla nechat provést (ačkoliv jsem se nabídl jako samoplátce) s tím, že pokud budou problémy za 3 měsíce trvat, možná bychom ty testy mohli udělat. Nakonec jsem si nechal vyšetření provést na svoje náklady ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Tuto lékařku nemohu doporučit.

Můj dojem z paní doktorky je podobný-předlouhé čekání,neosobní až chladný přístup k pacientovi,pokud se má žena vysléknout jen do sp.prádla,tak z ulice je vidět až do ordinace!!!!!!!!Je možné,že k dlouhodobým pacientům se paní doktorka chová už trochu jinak,ano působí dojmem odbornice a určitě má dobré znalosti,ale chování paní doktorky dojem přebíjí,měla by se nad sebou trošku zamyslet.Objednávat by se mělo podle toho,co bude p.doktorka dělat za výkony a né že člověk je objednán na 13h. a vyleze z ordinace až v 16h.!!!!!

Možná jako odborník je dobrá, ale čekací doby jsou hrozné, nepomůže ani objednat se jako první na daný den. Nepřijde do práce nikdy včas, zpoždění půl hodiny až hodina, přijde bez omluvy s taškami s nákupy, pak debatuje se sestrou, vyřídí několik telefonů, většinou soukromých a pak vás předběhne nějaká dealerka zdravotnického zásobování. Také občas přijde někdo mimo pořadí, kdo vás předběhne.