Pod Nemocnicí 2709, Louny
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pod Nemocnicí 2709, Louny, okres Louny Telefon: +420 415 620 490, +420 415 655 542 domů: +420 411 180 407 Mobilní telefon: +420 608 477 077 E-mail: ...

S paní doktorkou Ploranskou jsem maximálně spokojená.Nikdy neléčila mého syna antibiotiky,když byl nemocný.Dozvěděla jsem se od jiných maminek,že jim pediatři dávala už od malička antibiotika a pro tak malé děti to není nic dobrého.Vždy k nám byla milá i se sestrou a když syn dostal v 17letech infekční mononukleozu,tak přijela i dvakrát k nám domů se na něj podívat a věnovala mu dost velkou péči.Díky ní se syn uzdravil,protože neměl žádný lehký průběh s touto nemocí,která trvala dva měsíce.Takže mohu jen doporučit

Myslela jsem že se tady má psát názor na paní dokktorku a koukám zatím se tu jenom dohahujete mezi sebou. Já jsem s paní doktorkou Ploranskou maximálně spokojená, chodíme k ní s oběma dětma a nemůžu si stěžovat. A když už jsme u toho dohadování- chodila jsem k paní doktorce Kreslové jako dítě až do 18 a svoje děti by sem jí nesvěřila, nemám s ní dobré zkušenosti, na všechno hned píše antibiotika, nebudu to tu dál rozmazávat, je to hodnocení pro dr. Ploranskou a tu můžu MAXIMÁLNĚ DOPORUČIT.

Je výborná, s nadhledem a se smyslem pro humor. Preferuje nové metody a přemýšlí o léčbě. Nepředepiseje bezhlavě antibiotika, hledá nové možnosti léčby.
Chodíme k ní už 12 let a jsme stále spokojeni.

Paní Prokopová-vím,že někdy je matka s nemocným dítkem ve stresové situaci,víc citlivější na jakýkoli výrok...bojí se o dítě....Ale na druhou stranu musím říct,že jsem byla v různých ordinacích svědkem toho,jak někteří rodiče velice drze vymyslí důvod a žádají přednostní vstup do ordinace.A jsou schopný mezi dvěřma říkat,jak je na tom jejich dítko špatně a potom chodí po městě a nákupech.To není výtka toho že by to byl váš případ,ale spíš trošku nakouknutí na druhou stranu,kdy už lékař udělal několik výjimek,rodiče se to dozví a potom oprávněně remcají...často jsou matky s velmi nemocnými dětmi v čekárně a čekají až přijdou na řadu.Prostě do čekárny kdo tam sedí s jak vážnou chorobou lékařka nevidí,na první pohled se nedá odhadnout závažnost stavu,tak to vyřeší tím,že nechá matku samotnou si domluvit s lidičkama v čekárně přednostní vstup.Přeci není problém říct v čekárně-mám dítko hodně nemocné,pustili byste mě?A lidi to pochopí a pustí.Když je člověk schopný častovat lékařku v čekárně takovými slovy přede všemi,tak je určitě schopný si domluvit přednostní vstup do ordinace.
To je jen na zamyšlení,proč taková situace mohla vzniknout.A není to o neschopnosti lékařky,není to o špatné léčbě,není to o věku,kdy by měla jít do důchodu-kdo dělá svojí práci dobře-a myslím že paní doktorka se řadí mezi ty nej...-a chce dál pracovat,tak proč jí posílat do důchodu?

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, mohu ji všem jen a jen doporučit a chválit jí. V ordinaci panuje příjemná atmosfera.Jsem opravdu šťastná, že jsme si jí vybrali. Máme 2 malé děti a už nám opravdu mnohokrát velice pomohla, je ochotná poradit po telefonu kdykoli, což opravdu obdivuji. Nechápu odkud se berou lidé co na tak příjemnou osobu mohou reagovat jinak než kladně. Velice si paní doktorky i její milé sestřičky vážím a jsem šťastná, že existují:)Od ostatních maminek co jí s dětmi navštěvují také slyším pouze pochvalná slova a tak mohu pouze dodat ještě že naší paní doktorku máme:) Magdalena

Chodila jsem k ní už jako dítš, moje máma mě varovala, že když nebudu paní doktorku poslouchat, dostanu vynadáno - dodnes se tak nestalo, a to už má syn 5let. Ráda si s ní vždy popovídám, mám spoustu otázek a odpovědi dostanu. Vím, že se na ni můžu spolehnout a že děti, jejich zdraví a spokojenost, je pro ní na prvním místě, a to je podle mě u pediatra důležitěšjší než úsměvy pro maminky.

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře. jsem s ní maximálně spokojená, když si nevím rady, stačí zavolat (a to kdykoliv) a ona mi poradí. Je velice vtřícná. A to že je ráznější je jen a jen dobře. Od té doby co k ní s malou chotíme, tak neměla ATB, předchozí lékař nám cpal ATB i na blbou rýmu.

Můžu jen doporučit!!!

Na Evu mi nešahejte.. A že je stará? No to víte každej budem a mnozí nebudem to je život. A že někdo skončil ve špitále? Jasnovidná není ale taky vím od stěžovatelek že.. Vona mi řekla udělej tohle ale já udělala tamto přece nejsem blbá že dámy? A že se někdy třeba spletla neodhadla? No myslím že to nebylo fatální tomu nevěřím.. A kdo z nás v životě něco nezkurvil? Lidi mysleteb hlavou a ne píp. Neomylní jsou pouze na hradě např. Venca Klausů Jirka z beďarem Míra jednička Svatej Čunek a nebo si to aspoň myslej..

Čau Venca

Nejlepší komunikace i jako lékařka i její zdravotní sestra.Doporučuji

G

Jsme moc spokojeni,vzdy poradi,snazi se najit nejlepsi reseni a necpe hned antibiotika,kolikrat nejsou ani zapotrebi.diky pani doktorko.