Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Pod Nemocnicí 2709, Louny, okres Louny

Telefon: +420 415 620 490, +420 415 655 542
domů: +420 411 180 407
Mobilní telefon: +...

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

, nekompetentní, neschopná. Léčit anginu čajem s citronem ....... ufff , dítě zkončilo v nemocnici s celkovou sepsí

S paní doktorkou Ploranskou jsem maximálně spokojená.Nikdy neléčila mého syna antibiotiky,když byl nemocný.Dozvěděla jsem se od jiných maminek,že jim pediatři dávala už od malička antibiotika a pro tak malé děti to není nic dobrého.Vždy k nám byla milá i se sestrou a když syn dostal v 17letech infekční mononukleozu,tak přijela i dvakrát k nám domů se na něj podívat a věnovala mu dost velkou péči.Díky ní se syn uzdravil,protože neměl žádný lehký průběh s touto nemocí,která trvala dva měsíce.Takže mohu jen doporučit

Bohužel máme také negativní zkušenosti s paní doktorkou, hlavně z pohotovosti. Neosobní jednání, arogantní... Malému ( tehdy 1,5 roku ) při čtyřicítkách a viditelné angíně nenapsala ATB radila kloktat heřmánek a ještě se na mě dívala, jakobych za to mohla já...Ještě to odpoledne jsme jeli domů za naší paní doktorkou...Nasadili jsme ATB a za dva dny bylo lépe...Mrzí mě to, ale když má naše paní doktorka dovolenou, raději zavolám na mobil jí, než bych zašla za paní doktorkou Ploranskou, která jí shodou okolností nahrazuje v době dovolených...

k paní doktorce jsem chodila už jako malá,přihlásila jsem k ní i moje 3 dcery a vždy jsem byla spokojená a nedala jsem na ní dopustit. Až když jsem přišla s mojí 5 měsíční dcerou na kontrolu,zkazila co se dalo, a nejhorší bylo když mi zalhala. Okamžitě jsem děti od ní odhlásila. Teď máme svého výborného pediatra a jsem spokojená.
Bohužel,už paní doktorku Ploranskou nedoporučuji

Myslela jsem že se tady má psát názor na paní dokktorku a koukám zatím se tu jenom dohahujete mezi sebou. Já jsem s paní doktorkou Ploranskou maximálně spokojená, chodíme k ní s oběma dětma a nemůžu si stěžovat. A když už jsme u toho dohadování- chodila jsem k paní doktorce Kreslové jako dítě až do 18 a svoje děti by sem jí nesvěřila, nemám s ní dobré zkušenosti, na všechno hned píše antibiotika, nebudu to tu dál rozmazávat, je to hodnocení pro dr. Ploranskou a tu můžu MAXIMÁLNĚ DOPORUČIT.

Je výborná, s nadhledem a se smyslem pro humor. Preferuje nové metody a přemýšlí o léčbě. Nepředepiseje bezhlavě antibiotika, hledá nové možnosti léčby.
Chodíme k ní už 12 let a jsme stále spokojeni.

Paní Prokopová-vím,že někdy je matka s nemocným dítkem ve stresové situaci,víc citlivější na jakýkoli výrok...bojí se o dítě....Ale na druhou stranu musím říct,že jsem byla v různých ordinacích svědkem toho,jak někteří rodiče velice drze vymyslí důvod a žádají přednostní vstup do ordinace.A jsou schopný mezi dvěřma říkat,jak je na tom jejich dítko špatně a potom chodí po městě a nákupech.To není výtka toho že by to byl váš případ,ale spíš trošku nakouknutí na druhou stranu,kdy už lékař udělal několik výjimek,rodiče se to dozví a potom oprávněně remcají...často jsou matky s velmi nemocnými dětmi v čekárně a čekají až přijdou na řadu.Prostě do čekárny kdo tam sedí s jak vážnou chorobou lékařka nevidí,na první pohled se nedá odhadnout závažnost stavu,tak to vyřeší tím,že nechá matku samotnou si domluvit s lidičkama v čekárně přednostní vstup.Přeci není problém říct v čekárně-mám dítko hodně nemocné,pustili byste mě?A lidi to pochopí a pustí.Když je člověk schopný častovat lékařku v čekárně takovými slovy přede všemi,tak je určitě schopný si domluvit přednostní vstup do ordinace.
To je jen na zamyšlení,proč taková situace mohla vzniknout.A není to o neschopnosti lékařky,není to o špatné léčbě,není to o věku,kdy by měla jít do důchodu-kdo dělá svojí práci dobře-a myslím že paní doktorka se řadí mezi ty nej...-a chce dál pracovat,tak proč jí posílat do důchodu?

Nemám slov

No já mám zkušenost z včerejšího dne, kdy BOHUŽEL moje paní doktorka s velkým "D", paní doktorka Kreslová měla dovolenou a BOHUŽEL jsem musela jít za touto osobou, nechci být sprostá... ALE: Dítě mi zvrací a kaká kyselou žlutou vodu, má 40tky teploty, jdu s ním na kontrolu a nechci nakazit nikoho dalšího v čekárně a ani nemám zájem o to, aby někdo nakazil ještě nás tím co nemáme. Slušně požádám mezi dveřmi paní rádobydoktorku se schváceným klukem v náruči s tím, že mi malej bude asi zase zvracet, jestli nás může vzít přednostně. Dostane se mi odpovědi, že to by mohl přijít asi jako každej a ať se domluvim s lidma v čekárně, jak si to jako představuju, že to nejde... Proboha, kde to jsme! Přišla jsem požádat o pomoc a tahle hloupá pani předemnou zavře dveře ??!! Neubránila jsem se jí oslovit krávou a slyšela to její celá slavná čekárna a otočila jsem se a šla za další doktorkou v budově. Fakt mě rozbrečela! A že vydržím dost. Zpochybňuji i jejich výtěr ze zadečku na první návštěvě, malému jsem prdelku samozřejmě umyla a navoněla, tudíž stěr v okolí prdelky moc bacilů či virů neukáže... narozdíl od stěru uvnitř, nebo alespoň z kraje. Za mě doporučuji této dámě důchod. A klidně se podepíši, nejsem anonym a na tohle chování nejsem o patro výš zvyklá. Takže za sebe děkuji že mám tu čest chodit k naší paní doktorce a vlídným sestřičkám.
Milada Prokopová

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, mohu ji všem jen a jen doporučit a chválit jí. V ordinaci panuje příjemná atmosfera.Jsem opravdu šťastná, že jsme si jí vybrali. Máme 2 malé děti a už nám opravdu mnohokrát velice pomohla, je ochotná poradit po telefonu kdykoli, což opravdu obdivuji. Nechápu odkud se berou lidé co na tak příjemnou osobu mohou reagovat jinak než kladně. Velice si paní doktorky i její milé sestřičky vážím a jsem šťastná, že existují:)Od ostatních maminek co jí s dětmi navštěvují také slyším pouze pochvalná slova a tak mohu pouze dodat ještě že naší paní doktorku máme:) Magdalena