Alergologická poradna
Karoliny Světlé 1, Plzeň

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

K paní doktorce jsem chodila s dětmi a nebyla jsem spokojená, vždy jsme tam dlouho čekali, někdy si paní doktorka odskočila domů třeba na půl hodiny (ordinaci má v rodinném domě), nikdy jsem ji neviděla se usmát a vadilo mi, že jsem se musela objednávat i když jsem šla vyzvednout jen zprávu s výsledky pro pediatra. Nakonec jsme přešli k jiné paní doktorce do FN, kde jsme spokojeni.

My máme jen dobré zkušenosti chodila jsem s oběma chlapci k paní doktorce několik let až do dospělosti,mile a s ochotou se k nám chovala vždy,nyní k ní chodí oba synové se svými dětmi a zase spokojenost a to za ní jezdí jeden ze synů ze šumavy a neměnili by.Sestřičku má také moc milou .Profesionální přístup neměnili bychom.

Osobně jsem z paní doktorkou spokojená.Byla jsem u ní zatím jen 2x,ale byla vůči mě pečlivá a starostlivá.

Nejlepší je si k paní doktorce dojít pro recept to ,že tam kolikrát čekám 2 hodiny to je skoro u všech doktorů ,ale vadí mi to že vyjde sestra a řekne 30 korun a kartičku pojištěnce a když jí řeknu že jdu jen pro recept tak mi odpoví paní doktorka vás stejnak musí vyšetřit ...a jak probíhá vyšetření poslechne vás a to je vše ...už jsem rada že sem sní skončila...a souhlasím s tím že je namyšlená a její chování mi bylo velmi nepříjemné!

Nemohu si stěžovat spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je perfektní chodím k ní s dcerou od 8 měsíců a je ji už 5 let a jsem velmi spokojená má profesionální přístup a své práci rozumí.NIKDY JSEM JI NIC NEDALA ,JEN SLUŠNEJ PŘÍSTUP A PODĚKOVÁNÍ.

Jako jeden z mnoha nesouhlasím s hodnotícími, kteří byli nespokojeni. Nikdy jsem neviděl nikoho jak by pani doktorce Mračkové něco "šoupnul" či něco podobného, dle mého názoru je to velice dobrá lékařka, která si umís lecčím poradit.
Díky ní jsem se zbavil alergie na pyly, vlašské ořechy, mandle a další.

Paní doktorka ke mě, jakožto k malému byla vždy vlídná a milá, ráda si popovídala i o sportu a co si pamatuji nikdy jsem ji neviděl naštvanou či jinak nepříjemnou k pacientům.

I po delší době, kdy jsem tam nebyl jsem neměl problém se s ní domluvit a zajít na kontrolu, popřípadě mi byla ochotna dobře poradit.

S paní doktorkou Mračkovou mám tudíž jen dobré zkušenosti a mohu Vám ji všem doporučit!

Mam pouze dobre zkusenosti po strance profese, vzdy i lidsky pristup. Nechapu, jak nekdo muze o pani doktorce neco negativniho říci.

S paní doktorkou Mračkovou jsem jednoznačně velmi spokojená. Věnovala se mi už jako puberťákovi a i po několika letech, kdy jsem u ní nebyla a z dětských let jsem vyrostla, byla ochotná mě přijmout a řešit moje problémy i jako dospělé. Navíc mě zbavila neustálých nepříjemných projevů alergie, které byly ostatními lékaři často označovány pouze jako nachlazení. Navíc nemohu souhlasit s níže uvedenými tvrzeními, že má ráda jen pacienty, kteří jí něco "šoupnou" - nikdy jsem jí kromě svého poděkování a regulačního poplatku nic nedala a vždycky jsem se setkala jen s profesionálním, slušným a vlídným chováním. Myslím, že pro nespokojené nemůže být takový problém najít si v Plzni jiného alergologa...

PS: sestřička je opravdu milá a hodná.

Nesouhlasím s předchozím hodnocením! Docela mě mrzí, že pisatelky negativního hodnocení se nepodepíší. Pokud se za svůj názor stydíte, nic nepište! Anonym umí napsat každý, ale přihlásit se ke svému názoru nebo ho dokonce obhájit...to už je horší,že?!
Mé zkušenosti s MUDr.Mračkovou:
Paní doktorka je velice ochotná, milá a profesionální! Chodím k ní od dětství a protože mě čeká alergologické vyšetření i se synem, rozhodně se obrátím opět na paní MUDr. Mračkovou. Nikdy nezapomenu na návštěvu paní doktorky u nás doma, když jsem si zapomněla vyzvednout léky, donesla mi je osobně až domů!!!Děkuji