MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař
Prostorná 10/958, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař Jiný

Skvělá paní doktorka, empatická, odborná práce s lidovými cenami narozdíl od jiných nechutně předražených klinik. Vřele doporučuji.

Umístění: MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař Jiný

Byla jsem u paní doktorky poprvé a asi naposled. Skoro žádná konzultace. Už telefonicky mi bylo řečeno že nejlepší je botox aniž by mě někdo viděl a při návštěvě jsem si ani nemusela odložit bundu a do 5min jsem byla venku. Žádná konzultace ohledně pleti, vrásek... nelíbilo se mi to.

Umístění: MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

Tuto lékařku jsem navštívila nějaký rok zpět,ale špatný pocit ve mně zůstal.Doslova utrhla cár papíru,na který si naškrábala moje nejspíš banální problémy. Na tři mé kožní problémy mi předepsala jednu mast.Ztoho jeden problém se týkal očního okolí a jak jsem se dočetla z příbalového letáku,tato mast se nesměla aplikovat do očního okolí!
Lékařka byla dost arogantní, nepříjemná.

Umístění: MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

Pokud jde o aplikaci vyplni kyselinou hyaluronovou,tak doktorku rozhodne nedoporucuji,vubec to neumi..
Absolutni nezpokojenost z amaterske prace!!

Umístění: MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

U paní doktorky jsem byla pacientem docela dlouho, ale poměrně mě naštvalo, že začla vyžadovat na každé vyšetření žádanky od praktického lékaře, ačkoliv to dle pojišťovny vůbec nebylo nutné. I přes akutní problém mě byli schopni objednat až po dlouhé době a když jsem nemohla čekat tak dlouho, tak mě poslali za praktickým lékařem, s tím, že ekzém dokáže vyřešit i on. Snaha o domluvu vůbec žádná...

Velmi milá, ochotná a empatická paní doktorka. Vždy skvěle poradí a bez problému vyhoví pacientovi. Můžu je doporučit.

Vynikající doktorka. Vždy mi pomohla a navíc je velmi příjemná a snaží se pacientovi vyhovět a hlavně ho vyléčit. Vřele doporučuji.

K této lékařce jsem dostal doporučení od jiného lékaře a to byla chyba. Arogantní a neprofesionální lékařka pro kterou je její vlastní ego na prvním místě. Při vážných problémech kdy jsem byl hospitalizován 3 týdny v nemocnici jsem se vrátil jakožto její pacient na kontrolu k ní. Můj stav byl zlepšen, ale rozhodně nedoléčen, tato doktorka mi arogantně řekla ať si nemyslím že ona tady podporuje nějaké nemocenské a že jestli chci ať si zajdu za svým všeobecným lékařem. Tomu jsem vše popsal i aroganci s kterou se mnou jednala a neschopenku mi prodloužil do plného uzdravení. Poté mi v nemocnici předepsali léky, které vám může předepsat pouze kožní lékař, proto když mi došli tak jsem si o ně musel požádat zde. Bylo mi řečeno že jsou drahé a že mi je nemůže napsat, v nemocnici mě ujistili o opaku. Paní Mlynářová mě se svojí klasickou pózou poslala pro potvrzení o schválení na pojišťovnu, tam mi bylo řečeno že žádné takové potvrzení není potřeba, takže naprosto zbytečný výlet, ale pro můj klid mi tam lékař dal razítko aby bylo jasné že jsem tam byl. Pak jsem se vrátil, léky mi byli předepsány a při příští návštěvě u této doktorky. Mi bylo vyčteno, že ona díky těmto lékům přečerpala nějaký limit a že s okamžitou platností mě přestává ošetřovat a ať si najdu lékaře jinde kde mi tyto léky mohou napsat. Jel jsem tedy do fakultní nemocnice a tam jsem dostal na pár dní léky a hned na druhý den jsem byl expresně objednán k jednomu z jejich kožních lékařů na kontrolu a aby mi napsal další léky.Kde jsem dodnes po 4 letech spokojen. Každý tedy ať si na to udělá názor svůj. Nejde o to být s lékařem kamarád, ale jde o profesionalitu a přístup k pacientovi, což se vám v této ordinaci nedostane... ! ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI !

Vynikající doktorka. Má velké znalosti, umí najít skutečnou příčinu problému a léčit ho. Je příjemná a empatická. Člověk se u ní cítí ve správných rukou.

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. po 11 letech, kdy jsem u ní byla naposledy, mě bez problému přijala ( v dnešní době problém). je velice vstřícná, příjemná a sympatická. Můj problém vyřešila okamžitě a profesionálně. Moc děkuji.