2.5

.Já sama chodím k paní doktorce Milíčkové snad 40 let a nemůžu si stěžovat ,ba naopak dr Milíčkováje velmi pečlivá a doporučuji..M. Rychterová Brno

Překvapuje mě tolik negativních názorů na paní doktorku. Chodím k ní od roku 1998 a nikdy jsem se nesetkala s problémem, paní doktorka se ke mně chovala vždy velmi dobře. Je ovšem pravda, že jsem v té době nebyla těhotná ani nerodila. Paní doktorka je moc příjemná, spíš nejsem spokojená s její zástupkyní, která mi moc profesionální nepřijde (a ani neumí pořádně česky).

Vždy se mi od dr. dostalo 100% vyšetření...při těhotenství skvělý přístup a dokonalá péče.Sestřička velice milá a vstřícná při objednávání.

Žasnu co o paní doktorce čtu a musím reagovat. Chodím k ní přes 12let a přešla jsem k ní od jednoho specialisty, který mě nepomohl 2 roky od mikóz. Jelikož mám ráda přístup od lékaře jak k dítěti, vždy jsem ho od paní doktorky dostala. Co vím, k dětem se chová velmi mile. Vše srozumitelně vysvětlí, nikdy jsem u ní nezažila bolestivé vyšetření, na veškeré dotazy odpoví, zajímá se o nové metody, léky atd. Vždy mě vyšetřila prsa, což od kamarádek vím, že moc gynekologů nedělá a našla i malou cystu. Celé moje těhotenství u ní proběhlo s maximální péčí. Poradila i nadstandardní vyšetření v jiném zařízení, opět jako jeden z mála lékařů co vím od jiných těhotných. Jakmile zjistila ve 30. týdnu problém, předala mě specialistům do porodnice, aby něco nezanedbala. Při nedávném nezdařeném těhotenství se chovala šetrně a ihned mě poslala na kontrolní testy do nemocnice, opět aby něco nezanedbala a abychom jsme si byly jisté, že se nespletla. Se setřičkami /žádnou/ jsem nikdy neměla jediný problém.
Někdy je paní doktorka i sestřička ráznější, což někomu nemusí vyhovat, ale dle mého to je občas třeba.
Stará paní dokotorka, která občas zaskakuje na preventivní prohlídky, je kouzelná! A co mě maximálně vyhovuje, že si umí objednat pacienty, kteří nemusí v čekárně vysedávat několik hodin! Chodí k ní i moje maminka, a taky neměla nikdy problém.

Skvělá doktorka, chodím k ní už od dětství potom co mám zkušenost s jednou šílenou ženskou

K paní doktorce chodím cca 7 let a nemůžu vůbec nic vytknout. Její přístup je ráznější, ale na druhou stranu velmi realistický a hlavně lidský. Čeho si cením je, že vždy vše ochotně vysvětlí a probere v "pacientově" jazyce. Nyní jsem v 8. měsící těhotenství a její přístup je super. Já bych neměnila, ikdyž to mám nyní přes celé Brno.

Já jsem s paní doktorkou spokojená,vždy mi pomohla.

POMOHLA MĚ I MÉMU SYNOVI. MĚLA JSEM TEHDY PROBLÉMOVÉ TĚHOTENSTVÍ. MOC JÍ ZA TO DĚKUJI. STROUHALOVÁ

Já k paní doktorce chodím už zhruba 12 let. Možná mám štěstí, že si mi vyhýbají všechny možné i nemožné infekce, takže ji navšítím pouze dvakrát do roka na pravidelných preventivních prohlídkách. Nikdy (oprvdu nikdy) mi nezapomněla zkontrolovat prsa a vzhledem k tomu, že nejsem úplná twigy, mi kontroluje vaječníky ultrazvukem. Sama a dobrovolně.
Kateřina

Jsem v šoku z toho co tady čtu.Paní doktorka byla JEDINÁ z několika mnou oslovených lékařu,která se zajímala a pomohla mé dcerce tehdy asi 14ti-leté.Potřebovala jsem akutní pomoc při otoku oněch partií mé dcery,byla jsem vyděšená a jen paní doktorka nám okamžitě pomohla.Dcerka k ní dochází i nadále a naopak ani v nemocnici neodhalili určitý nález u mé dcerky,tato paní doktorka však ano a dcerce provedla i malý zákrok.Jsme s ni spokojeni a se sestříčkou taky,vždy semnou i dcerkou prohodí pár milých slov.J.Č.