.Já sama chodím k paní doktorce Milíčkové snad 40 let a nemůžu si stěžovat ,ba naopak dr Milíčkováje velmi pečlivá a doporučuji..M. Rychterová Brno

Od paní doktorky jsem před pár lety odešla k úžasnému panu doktorovi. Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Po operaci slepého střeva mi byly doporučeny praktickou lékařkou a operujícím doktorem lázně, bylo tenkrát potřeba potvrzení gynekologa. Slova paní doktorky si pamatuju dodnes: To je plýtvání peněz daňových poplatníků, já to nepodepíšu. A ještě mě seřvala, že jsem jí neoznámila, že jsem byla na operaci. Přitom jsem u ní byla chvilku po operaci a říkala jí o tom, ale ona se ani neobtěžovala si to zapsat do karty. Přitom jsem do té doby byla ideální pacient, který chodil pouze na preventivky a pro antikoncepci. I když asi zase tak ideální jsem nebyla - často vnucované očkování jsem vždycky odmítla. Po odchodu k panu doktorovi jsem zjistila, že ultrazvuk se běžně používá při každé preventivnce, že běžná prohlídka nebolí (u paní doktorky byla prohlídka vždy velmi nepříjemná a bolestivá). A další perlička - u paní doktorky jsem vždy po vyšetření krvácela, sváděla to na tenkou sliznici. U pana doktora jsem nekrvácela ani jednou. A když jsem mu řekla o tenké sliznici, tak mi řekl, že to není pravda, že mám naprosto normální sliznici. Nechápu, že u této paní doktorky ještě někdo zůstal...

My sme sa u pani doktorky ocitli s mojou 3 rocnou dcerkou koli vytokom,pani doktorka ma uplne negativny,hruby a neempaticky pristup ,ako k detom ,tak k rodicom...sama som lekar a nikdy som sa takto nespravala ani k dospelim a nie to este k detom, je to moj najhorsi lekar,ktoreho som za svoj zivot stretla a nikomu ho neodporucam...z jej navstevy sme sa s manzelom spamatavali dost dlho...na dieta mi kricala,ze preco reve,ze to co robi, neboli a ze ked je take zle nic od nej nedostane a ked neprestane ,ze ho posle do nemocnice ,kde sa s nou nebudu maznat...dcerka pritom vobec sa netrhala ,akurat plakala ,ako kazde dieta ,ktore ma strach...

C

CAMPIK:
K paní doktorce chodím už asi 15 let. Na prevenci chodím pravidelně. Nikdy jsem se paní doktorkou nezabývala a neřešila nic do té doby než jsem poprvé v roce 2009 otěhotněla.Pravdou je, že vyšetření jsou tak tří minutová, prsa vůbec neřeší, jen se zeptá, jestli mám nějaké potíže a to je vše. Pravdou je, že tam věčně není, posílá tam za sebe paní s Jugoslávie, která chudera už má být možná tak 15 let v důchodě, špatně jí člověk rozumí, vše datluje na psacím stroji, ultrazvuk nepoužívá, takže když je to potřeba, pošle vás na ultrazvk do města. Takže s půlhodinové záležitosti máte záležitost tříhodinovou. Myslím si ale, že paní doktorka na svá léta je hodně pečlivá a důkladná, což tedy nemohu říct o paní doktorce M. Zpět k mému těhotenství....po zdravotní stránce jsem měla vše v pořádku a místo toho, abych se radovala, že syn v břiše prospívá, tak jsem chodila po vyšetření domů zdeptaná z toho, jak mě doktorka pokaždé sjela, že jsem zase přibrala, že mám břicho obalené tukem a že bych se měla nad sebou zamyslet, že to pak neshodím. Obhajovala jsem se tím, že jsem cvičitelka zumby, aqua aerobiku a bodyformingu a že to pak určitě shodím, že zkrátka nemůžu za to, že nabírám snad jen ze vzduchu....na to mě pověděla, že stejně ty hodiny co cvičím asi nejsou moc intenzivní....nabrala jsem 20 kilo a do roka je sundala. Vydržela jsem cvičit do 32.týdne, pak teda díky kilům navíc a velkému břichu už se to nedalo....:-) Řešila jsem, jestli k paní doktorce chodit dál či ne, pak jsem si řekla, že už mám odrozeno, tak na prevence to k ní zvládnu....Jenže v roce 2013 jsem otěhotněla znova, takže opět kolotoč poznámek o tom, že přibírám, to už jsem raději moc neřešila, dále zase záskoky atd. Pak mě ale vystrašila k smrti tím, že nebudu rodit normálně, že na 99% to bude císař, protože mám centrálně uloženou placentu a že bude doufat, že nepotratím! To jsem zůstala stát s otevřenou pusou a zírala jsem na ní a neměla jsem moc daleko k tomu, abych se tam nesložila. Ona mě to oznámila ještě s takovým ironickým úsměvem, který před sebou vidím doteď. Byla jsem v 7.měsíci a představa, že bych měla potratit byla šílená! Tak jsem přestala ze cvičením a šetřila jsem se. Nějak jsem to doklepala do 38.týdne, kdy mě tedy poslala už do porodnice na domluvení císaře. Já už byla smířená s tím, že zkrátka jdu na císaře, vše jsem si o tom zjistila, co mě čeká, do podrobna od známých kamarádek atd., zkrátka už jsem na to byla psych.připravená. Ovšem v porodnici jsem se zděsila, že prý budu rodit normálně, že žádnou placentu nikde na středu nemám....a teď babo raď? Komu máte najednou věřit? Takže jsem se tam psychicky složila, nechápali proč brečím, že můžu být ráda, že budu rodit normálně, ale vysvětlujte to ženské, se kterou mlátí hormony, od 7.měsíce vás doktorka na nic jiného nepřipravuje a v porodnici vám řeknou taky něco jiného....Nakonec to dopadlo tak, že se to uhrálo na psychiku a udělali mě císaře....Dodnes nevím, kde je pravda, jestli jí měli v porodnici či paní M., protože propouštěcí zprávu jsem do ruky nedostala, ta se poslala doktorce poštou. Šla jsem tam pak k ní po šestinedělí a ptala jsem se jí, co je ve zprávě, tak mě jen v kostce řekla, že jsem šla na císař, ASI NA SVOJI ŽÁDOST, že prý jsem na tom psych.asi nebyla dobře, takže mě z toho vyplynulo, že ze mě udělali labilní psych.narušenou rodičku....zase jsem tam zůstala stát s otevřenou pusou a nechápala....jen jsem se jí zeptala a co ta centrální placenta ze kterou mě tu strašila od 7.měs.a k tomu, ještě abych nepotratila? K tomu mě neřekla nic, to zkrátka zasklila.....Takže po šestinedělí to byla moje poslední návštěva a už paní doktorce nevěřím nic. Myslím si, že dokud tam člověk chodí jen na prevenci a je zdráv, tak možná, ale pokud se něco děje, už mám obavy, aby to paní doktorka z toho tří minutového vyš.vůbec poznala....Hledám teď nějakého jiného doktora nebo doktorku, nemáte někdo prosím tip? Mám strach, abych se zase nedostala k někomu podobnému......Líbil by se mě pan doktor, který je zmíněn v příspěvku od: Girvin....:-)

Paní doktorka tam jednak věčně nebyla a byl tam za ní záskok, který neuměl ani s ultrazvukem ani s počítačem.
Při každé návštěvě mi bylo ne příliš správným způsobem vnucováno očkování proti rakovině děložního čípku. Moje rodiče označila za nezodpovědné a za ignoranty a pokaždé jsem odcházela s plnýma rukama letáčků o vhodnosti očkování. Dokonce chtěla aby rodiče přišli a ona jim to řekla osobně, že já to doma prý špatně podávám. Konečná byla, kdy mi v 19 ti letech odmítla změnit antikoncepci. Brala jsem prášky za 900,- na 3 měsíce a špinila jsem z nich a bylo mi špatně. Řekla, že bud tyhle, nebo žádný. Že je dává holkám, kterým žádné jiné neseděli (což ale nebyl můj případ. Z prášku za 200,- mě přesunula na ty za 900,- bez mého přičinění). Nový pan doktor našel nález na čípku v podobě nějaké vrstvy čehosi. Prý to bylo z přílišné dávky hormonů. Po sdělení o jaké prášky šlo se zasmál a řekl, že tyhle prášky se mladým holkám vůbec nedávají. Paní Miličkovou tedy ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI. Pokud si vážíte svého zdravý tak si najděte jinou doktorku.

K paní doktorce už chodím několik let a teprve teď, kdy se s manželem snažíme o otěhotnění jsem zjistila, že je to lékařka na baterky. Jediné, co mi radí je kupovat si doplňky stravy a při každé návštěvě mi dá letáček od nějaké farmaceutické firmy. Akorát mě s manželem poslala na reprodukční kliniku a dále nic neřeší. Taky mě dostalo, že na poslední preventivní prohlídce jsem si musela říct o hmatové vyšetření prsu, málem jsem se se zlou potázala, že prý už toto lékaři dělat nemají a že se každá pacientka musí vyšetřit sama. Naopak mám celkem dobré zkušenosti s jejím záskokem. Sice špatně mluví česky, ale vyšetření u ní byly vši důkladné a konzultace problémů jakbysmet.

Po poslední preventivní prohlídce, kdy jsem si zase musela vyslechnout, kolik musí zaplatit za ordinaci, jak jí zdravotní pojišťovny neplatí a jaký je vlastně chudák, přitom neprojevila ani minimální zájem o mě jako o pacientku, jsem se rozhodla, že k ní už nikdy.

Překvapuje mě tolik negativních názorů na paní doktorku. Chodím k ní od roku 1998 a nikdy jsem se nesetkala s problémem, paní doktorka se ke mně chovala vždy velmi dobře. Je ovšem pravda, že jsem v té době nebyla těhotná ani nerodila. Paní doktorka je moc příjemná, spíš nejsem spokojená s její zástupkyní, která mi moc profesionální nepřijde (a ani neumí pořádně česky).

K paní doktorce chodím 11 let (od 16-ti) pravidelně a nevynechala jsem jedinou prohlídku. Myslela jsem si, že dvou minutová prohlídka a deseti minutová přednáška o prospěšnosti očkování proti rakovině děl. čípku je normální. Ale NENÍ!!!! Při poslední prohlídce mě paní doktorka doslova k smrti vyděsila tím, že mám na čípku pomalu rakovinu, načež mi řekla, že to mám za to, že jsem se nenechala očkovat a že jsme zřejmě národ prostitutek...!!!! Hned ten týden jsem si našla skvělého pana doktora, u kterého BĚŽNÁ PROHLÍDKA TRVÁ 30 MINUT (včetně ultrazvuku) a pan doktor zjistil, že mám rozsáhlý chronický neléčený zánět a okamžitě mi předepsal silná antibiotika a ujistil mě, že v žádném případě se o rakovinné buňky nejedná!!! A dokonce ani jednou nepadlo slovo o očkování:) Takže je-li Vám zdraví a život milý a rády byste jednou měly děti, tak od "paní doktorky" RYCHLE PRYČ!!!!

S paní doktorkou jsem byla VELMI nespokojena. Vnucování očkování děložního čípku při každé návštěvě. Připadala jsem si vždy, že obtěžuji. V těhotenství neporadila, vždy udělala to nejnutnější a honem volala další pacientku. Je tzn. "od huby". Připadala jsem si jen jako kus masa, ne jako člověk. V době, kdy běžela v televizi aféra s doktorkou, kterou natočili skrytou kamerou, že bere uplatek jsem zrovna šla k ní na kontrolu. Postěžovala si, že jí nikdo nic nenabízí, že jen dostává od dodavatelů reklamní předměty. Rozhodně to neříkala v legraci.