Skvělá lékařka,mám v ní 100% důvěru.Čekací doba někdy delší a někdy kratší,ale nikdy bych ji nevyměnila!!!! A to mám do ordinace po odstěhování z Brna 50 km.S paní doktorkou jsme prošla dvěma těhotenstvími a ted to druhé s dvojčátky a že to bylo obtížné dojíždět každých 14 dní na kontrolu.
Když mi něco není jasné,tak se prostě zeptám a pí doktorka mi to ochotně vysvětlí.

Já paní doktorku doporučit mohu. Nejenže ona i sestřička jsou velmi milé a vstřícné, ale moje problémy na rozdíl od předchozích gynekologů řeší,dělá histologie, bere stěry. Vůbec mi nevadí delší čekací doba, protože vůči paní doktorce mám plnou důvěru. Vím o čem mluvím, bude mi 50 let a celý život se potýkám s různými gynekologickými záněty, špatnými hladinami hormonů, takže občas jsem u paní doktorky bývala na kontrole i po 3 měsících. S takovouto péčí jsem se jinde nesetkala

Úžasná paní doktorka. Po několika více či méně uspokojivých lékařích, ke kterým jsem chodila (a jednomu úděsnému zážitku z doby 12 let. ze kterého si nesu trauma dodnes), jsem našla lékařku, která podle mne velmi dobře kombinuje lidskost a vřelost s profesionalitou. S čekacími lhůtami jsem u ní nikdy problém neměla (max. 20 minut po čekací lhůtě), tak si na to stěžovat nemohu a když jsem přišla s akutním problémem, čas si na mne bez problémů našla. A příjemně mne překvapila, když mi automaticky nabídla i jiné druhy antikoncepce než jiní lékaři mým kamarádkám (tj. nejen prášky nebo náplasti).

C

Navštěvuji paní doktorku již 14 let, během té doby jsem byla 3x těhotná :jedno těhotenství bohužel skončilo v 9 týdnu, další dvě byla riziková, byla jsem na neschopence v klidovém režimu, brala neustále magnesium a to ji injekční formou, manžel mě vozil autem do Brna každé 2 týdny (podotýkám, že to mám do Brna téměř 60 km), ale přesto bych NEMĚNILA. Jsem u paní doktorky spokojená i přes ty neuvěřitelné čekací doby - a potom, co i já byla jednou přijata bez objednání jako akutní případ - chápu, že akutní stavy prodlužují čekací dobu (ostatně to visí jako upozornění na dveřích). Pokud se někomu péče nezdá, může si přece vybrat. Žijeme v demokratické zemi.

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Nevím jak u ostatních, ale já tam vždy čekám max. 15 min, což se dá v klidu vydržet. Je moc milá, pečlivá a sestřička je taky příjemná. Takže jen doporučuji!

Paní doktorku navštěvuji několik let, a neměla jsem k ní nikdy žádnou výtku, naopak jsem maximálně spokojená. často se zde vytýkají dlouhé čekací doby, ale to jen poukazuje na to, jaký je doktorka vyhledávaný odborník ve svém oboru a jak je vytížená. Protože kdyby čekací doba byla 10-15 minut, paní doktorka na nás koukala v ordinaci půl hodiny, asi by to znamenalo, že pacientek nemá zrovna nejvíce, a tudíž se jim může věnovat dle své libosti.Nojo, výborný doktor nemá nikdy nouzi o pacienty.škoda, že sem píše jen to malinké procento nespokojených a to ji dost poškozuje. ale já jako pacientka děkuji za takovou paní doktorku a v neposlední řadě i setřičku. jsou sehraný, veselý tým a to se dneska moc nevidí. děkuji a jen tak dál!!

Paní doktorku znám 20let,je kvalitní odborník s praxí na klinice a po celou dobu její péče jsem spokojená.Má přehled v novinkách léčby a dokáže mně vždy poradit. Pacientům se snaží vždy poskytnout tu nejlepší péči a mnohdy pomáhá a pečuje snad za rámec své povinnosti... a proto zřejmě dochází k těm nekonečným čekačkám...Nikdo nemůžeme bohužel vědět,kdy naopak kvůli nám se bude čekárna plnit a plnit. Tak jí i sestřicce za tu péči děkujeme!

U paní doktorky se skutečně strašně dlouho čeká a taky mi vadí neosobní přístup. Jako na běžícím páse. Když jsem ale měla problém, věnovala se mi trochu víc. Těhotenství dobré. Jako odborník mi připadá dobrá, jen kdyby se snažila víc se lidem přiblížit.

Skvěle vybavená ordinace, celkové prostředí privátní kliniky je pěkné. Čas objednání nikdy neopovídá skutečnosti, čekací doby kolem 30-60 minut jsou běžné a to i v případě, že jdu jen pro recept. Poslední dobou mi vyšetření připadá jak na běžícím pásu bez osobního přístupu. Vyjímkou byla jen situace, kdy jsem zvažovala zúčastnit se testu nové antikoncepce. Po odborné stránce doporučuju, ale žádnou "růžovku" zde nehledejte.