Co mi na službách paní doktorky opravdu hodně vadí je, že si neumí lépe zorganizovat objednané pacienty. Čekací doba je u ní i přes objednání úmorná, přes hodinu po termínu objednání je norma. Vzhledem k tomu, že jako zdravá osoba jsem ji navštěvovala preventivně max. 1x za rok, tak mi čekání nevadilo a chápala jsem, že se může stát. Ale jako těhotná ji navštěvuji každý měsíc a zjistila jsem, že dlouhé čekání je i přes objednání u ní standard, ne-li případy, kdy dojde s docela velkým skluzem po začátku svých ordinačních hodin a má plnou čekárnu již naštvaných čekajících pacientů. S přístupem nemám celkem problém. Pokud s něčím nesouhlasím nebo nechci, nic mi nenutí, jen navrhne alternativy. Jediné co mi vadí je, že mě třeba sama neinstruuje o důležtých informacích a musím vědět sama a zeptat se...to mi samozřejmě ráda zodpoví. Stejně tak bych se nedozvěděla ani výsledky testů.

Po shlédnutí většiny komentářů, jsem se rozhodla, že také přispěji.
Souhlasím s otřesnou čekací dobou, a to i v době, kdy jsem byla těhotná a bez pití, které jsem si raději koupila cestou, bych tam asi nevydržela. Vím, že delší čekací doba je u většiny lékařů, ale u mé předešlé paní doktorky až takováto čekací doba nebyla. Asi to vypovídá i o její žádanosti, ale ať se na mě nikdo nezlobí, tak potom tedy nemá paní doktorka přijímat další pacientky. A jestliže ano, tak si to má potom zorganizovat jinak. Jinak sestřička moc příjemná, jen její organizace ohlášení pacientů, není taková jako u předešlé sestřičky. (Předtím to šlo o malinko rychleji.)Paní doktorka je milá, jen mě zarazilo, když jsem byla těhotná a byl domluvený císařský řez (kvůli mým zdravotním problémům), tak se neobtěžovala mě poslat do porodnice, abychom se tam domluvili dál. Když jsem do porodnice přišla, tak se divili, že jsem tam tak "pozdě" a hned další návštěvu mě čekal porod.

Já jsem k paní doktorce přestoupila teprve nedávno, cca před půl rokem, ale zato na základě několika doporučení. Po naprosto katastrofálním vyšetření jedné paní doktorky v Bílém domě, když mi bylo cca 13 let, se mi dařilo se gynekologům celých 17 let vyhýbat (kromě asi 3 pokusů o znovunalezení důvěry k lékařům v tomto oboru). Poté, co jsem paní doktorce vypověděla své zkušenosti, jemnějšího a ohleduplnějšího vyšetření jsem snad nezažila. Před každým pohybem mě upozornila, co se bude dít a pozdržela se se mnou i při dalším "papírování". Pravda, od té doby se jednou za 3 měsíce potkám v čekárně s velmi milou sesrřičkou, která mi od paní doktorky přinese recept na antikoncepci a jinak nic nepotřebuji, ale co jsem slyšela od lidí, kteří mi ji doporučili, respektuje vaše přání (např. co se týče některých alternativních přístupů.). Doufám, že pokud budu jednou paní doktorku opravdu potřebovat, nebudu muset změnit svůj názor.

Navštěvovala jsem paní doktorku asi rok,vyšetření snad důkladné,ale pohovor s paní doktorkou nebyl možný kvůli stále zvonícím telefonům,které paní doktorka přede mnou vyřizovala,takže vůbec nemohla vědět jaký je můj problém.Přešla jsem k jiné paní doktorce a jsem nad míru spokojená.Sice zařízení její ordinace není tak luxusní,ale v ordinaci sedí doktoka,žena a člověk v jedné osobě.

ouhlasím s většinou názorů zde, ordinace i prostředí příjemné, sestřička s úžasnou pamětí na klientky, příjemná, paní doktorka také příjemná,ale s čekací dobou je to horší. Velmi bych paní doktorce doporučila zvážit členění odrinačních hodin nebo alespoň dnů na Poradny pro těhotné a pak na prevence a akutní stavy, protože čekání všech klientek dohormady nedává smysl, těhulky sedí i hodinu na tvrdé nepohodlné židli v přetopené aule bez možnosti občerstvení (v případě že si nevezme s sebou svačinku i o hladu) běžně hodinu :-(.
Ve 3. trimestru opravdu nic moc...neustále se předbíhají ženy, které si přijdou JEN pro recept, do toho zvoní v ordinaci telefony s dotazy o konzultace a tak se posouvají doby přijetí klientek o 5ti minuty a pak to dá až hodinu. A přesně jak píší ostatní ženy zde, pak v ordinaci strávíte 5minut i s oblíkáním a odpovídáte paní doktorce na 1 otázku i 3x dokola...:-(, takže máte pocit, že vůbec neví, s kým a o čem hovoří.
Paní doktorka v tom frmolu nemá čas ani si přečíst o pacientce základní údaje jako např. zda už rodila, kolikrát, ve kterém je týdnu těhotenství a podobně...takže když se mě skoro na každé poradně ptala, že já čekám 2. dítě (a čekala jsem 1.), necítila jsem se úplně "ve správných rukou". Párkrát jsem si i díky své dobré informovanosti řekla za 5minut 12 o nějaký test nebo něco, co se v danou dobu těhotenství má dělat...
Ale kromě těchto "much" jsem spokojená a i nadále ještě zůstanu...Za týden se chystám na kontrolu po šestinedělí s mimčem, tak jsem zvědavá, kdy dojdeme na řadu....a zároveň se toho bojím :-).

Výborná lékařka, pečlivá, příjemná. Skvěle vybavená ordinace. Jen ty čekací doby jsou neúnosné!

Paní doktorka je velice milá, ale opravdu bych vytkla to čekání. Člověk je objednán a stejně se dostane na řadu až o dvě hodiny později. U paní doktoky jsem zažila jedno těhotenství a za tu dobu co jsem k paní doktorce chodila na kontroly jasem tam strávila hodně času. Nejhorší byl konec těhotentví, když jsem měla 14 dní do porodu a čekala tam hodinu a půl.
Ani pokud jdete po šestinedělí na kontrolu a máte s sebou právě narozené miminko tak tam také čekáte.Aniž by vzala v potaz to, že to dítě i matka můžou chytit nějaký bacil.Proto jsem změnila lékaře a teď si už nemohu stěžovat.Doba čekání max. 15min.

Příjemné prostředí, milá sestřička.. Bohužel ale musím souhasit s ostatními názory, čekání je v poslední době neúnosné a čas, který je věnován pacientům je zkrácen na minimum, člověk má pak pocit, že mu není věnováno tolik péče, jak by mělo.

přidám se k pozitivnímu hodnocení!!! Jsem u paní doktorky cca 5 let, jedno těhotentsví, super přístup, příjemná, bezva!