Umístění: Lékařský dům Laurea Pece v tehotenstvi

K pani doktorce jsem chodila nekolik let. Pokud jsem nemela zadne problemy a chodila jen na preventivni prohlidky, nebyl problem.
Jakmile jsem byla tehotna, pani doktorka u mne nerozpoznala preeklampsii. I pres to, ze jsem si stezovala na velke otoky. Pri ledvinove kolice, kterou jsem v tehotenstvi prodelala, mi rekla,ze predcadne rodim a vybavila mne horcikovymi injekcemi..nasledne po hospitalizaci se mne ptala, jakto ze jsem ji nerekla,ze mam priblemy s ledvinami. O tom,ze ledvinova kolika muze vzniknout i v dusledku ulozeni plodu v deloze, se vubec nezminila.
Nasledne jsem po par letech prodelala mimodelozni tehotenstvi, ktere pani doktorka take nerozpoznala. Zachranili me na posledni chvili ve FN Brno.
Po teto zkusenosti jsem jiz k pani doktorce prestala chodit.

KATASTROFA. Lékařka je úplně mimo. Za přítomnosti na gynekologickém křesle se mě 3x ptá kdy byl poslední menzes. A vrcholem bylo to když jsem ji zavolala že silně krvácím a menzes jsem měla před 14ti dny a ona mi dá objednací termín v lednu No pardon to je asi hodně špatný přístup. Od této lékařky odcházím a NEDOPORUČUJI !!!

Právě od této lékařky odcházím. Přišla jsem na kontrolu, a zjistila jsem že jsem v 5. týdnu těhotenství. Paní doktorka bez jakého kolik osobního přístupu a informací mi předepsala léky které se používají při problémových těhotenstvích proti potratu (je mi 24 a čekám první dítě, žádný problém nemám). Podle mého názoru, tělo ví samo jestli má plod žít nebo ne. Teď jsem byla na druhé kontrole. Paní doktorka toho má evidentně hodně, se sestřičkou nemají zrovna profesionální vztah a já se tam prostě vůbec necítím dobře. Hodina čekací doby by pro mě nebyla problém, kdybych si byla jistá že za to stála.

K paní doktorce jsem začala chodit před lety poté, co mé kamarádce konečně stanovila správnou diagnózu - měla problémy a předchozí tři její lékaři příčinu neodhalili.
Toto bylo každopádně v době, kdy jsem se cítila zdravá a mimo antikoncepce jsem od ní nic nepotřebovala. V loňském roce jsme se začali snažit o dítě a tehdy jsem začala mít pocit, že něco není v pořádku. Po vysazení HA jsem měla MS vždy cca po 28,5 dnech, před poslední návštěvou to pak bylo 25 dnů. Paní doktorka mi sdělila, že příčinou neúspěchu otěhotnění je právě tato nestabilita a předepsala mi hormony na srovnání cyklu. Po těchto hormonech jsem MS dostala naprosto mimo termín, nicméně když jsem se chtěla informovat na možné důvody, pocítila jsem první náznaky nejistoty. Od té doby mám tento pocit prakticky permanentně. Bohužel mi nebyla schopná zodpovědět spoustu triviálních otázek, na UTZ "rozpoznala" ovulaci, která ovšem neprobíhala (UTZ jinde) a neustále mám pocit, že se mě snaží přesvědčit k lékům, z kterých má nějaké výhody od farmaceutických OZ. (Konkrétní důvody k tomuto pocitu jsou 2 zkušenosti, ale nebudu se o nich rozepisovat).
Jiná stránka věci je, že paní doktorka byla vždy milá, prostředí je krásné a setřička/y taky výborná/é. Přežila bych i čekací dobu, pokud bych věděla, že to má smysl. Tady bohužel smysl už vidět přestávám. Pokud jste zdravé a bez problémů, pak mohu doporučit, jinak bohužel ne.

Od lékaře očekávám profesionalitu, spolehlivost, důslednost. Bohužel nic takového jsem u této paní doktorky nenašla. Nekonečné čekací doby také nejsou příjemné. Divím se, že si paní doktorka pozve těhotnou ženu a nechá jí několikrát čekat klidně 2,5 hod na chodbě, kde už třeba ani není místo k sezení! Hledám jiného lékaře, s touto lékařkou už nechci mít nic společného.

čekací doby po objednání minimálně dvě hodiny, doktorka se v ordinaci klidně třikrát za návštěvu zeptá na to stejné, je mimo, moc se nevěnuje tomu, koho má právě na křesle. Já jsem dvakrát v půlce těhotenství potratila a ani to neřeší - hledám jiného lékaře...

K paní doktorce jsem chodila od 18let, ale jak zde píší ostatní, čekací doba příšerná, přístup neosobní, když jsem k ní přišla poprvé a chtěla antikoncepci, tak se mě zeptala jakou bych chtěla, a to jsem čekala, že mi spíše poradí, protože jsem vůbec nevěděla. Celkově jsem nebyla již spokojená a jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem paní dr. změnila. U nynější není sice tak kvalitní vybavení a všechno nové, ale za to je zde daleko lepší přístup a péče. V dubnu jsem porodila holčičku a vše bylo v pohodě a bez zbytečných stresů, jako těhotnou v posledních fázích mě brali přednostně, takže já za sebe paní Dr.Medunovou nemůžu doporučit!

Paní doktorka bývala opravdu výborná, v poslední době ale asi neví, kam dřív skočit a to se nemile odráží i na její práci. Jak již bylo řečeno, 5-ti minutové rychlovyšetření, které je opravdu velmi nepříjemné, potom rychle obléci a hurá na další. Člověk se pořádně nic nedozví. Přístup velmi neosobní.

Paní doktorka i sestřička jsou milé a dříve jsem k paní doktorce chodila moc ráda. Bohužel s nabitými zkušenostmi se musím přidat ke kritice. Pominu čekací dobu, která bývá dlouhá i u jiných lékařů. V ordinaci opravdu není mnoho času na probrání zdravotních problémů, také jsem byla "zordinována" za 5 minut. Na dotazy často nebyl čas. Během krátkého rozhovoru s paní doktorkou neustále zvonil telefon a nebo psala někomu recept. Špatnou zkušenost mám s péčí během mého těhotenství, při které si myslím, že je trocha více času na prohlídku potřeba.

Je mi 25 let. 5 let jsem navštěvovala tuto lékařku a vždy jsem během 5 ti minut odcházela s tím, že jsem v pořádku. Na poslední návštěvě, cca před půl rokem jsem si stěžovala, že mě pobolívá břicho a špiním, odbyla mě s tím, že jsem mladá a beru antikoncepci, že to nemůže NIC být. Ovšem nějak mě to nepřešlo a tak jsem zmněnila lékaře. Dnes jsem u něj byla a ten mi sdělil, že mám útvar na vaječníku, zhruba 4 cm velký a teď čekám s hrůzou na výsledky. děti nemám a moc si je přeji, ovšem možná díky této skvělé doktorce to nebude tak jednoduché...