Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
EUC

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika.

Příjemná,milá a rozumí věci.

Paní doktorka je prostě skvělá:)

Perfektní a lidský přístup ke všem pacientům. Důslednost a mateřská pečlivost. Vysoká odbornost a ochota k odpovědnosti.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, může se vyskytovat v pubertě rakovina na hrudním koši, žebrech? Nebo jiné nemoci spojené s pohyblivými nebolestivými bulkami? Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den, jak víme, rakovina se vyskytuje v každém věku a je nevyspytatelná. Z toho, co uvádíte, bych spíš
    myslela na nezávažné lipomy či ateromy. Bylo by vhodné navštívit chirurga, aby věc posoudil, event. nařídil další vyšetření- UZ, CT, labor...

MUDr. Eva Matyášová

• Dobrý den, mám dotaz ohledně odstranění znaménka cca: 1cm, které se nachází přímo na páteři. Chci se zeptat , zda, zde nastává byť i minimální riziko spojené s místem znaménka, kdy by skalpel, nebo umrtvovací injekce mohla jakkoliv svým zásahem poškodit něco z oblasti páteře, spinálních nervů, míchy... cokoliv co by mohlo vést ke zdravotním komplikacím. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, jestli je znaménko na kůži nad páteři , tak není problém s jeho poraněním při odstraňování. Je-li však přímo na páteř, je to otázka pro neurochirurga.

MUDr. Eva Matyášová