Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
EUC

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dobrý den, přístup paní doktorky mě opravdu zarazil ... Zlomeninu v hlavičce v lokti ,kterou jsem měla v sádře 18 dní mě sundala bez toho aniž by mi udělala rentgen a poslala mě domů , když jsem v bolestech vyhledala jiného lékaře tak ten oznámil , že loket není úplně doléčen a navrhl mi několik možností doléčení . A přístup sestry při mé první návštěvě ? Zlomila se mi dlaha tak jsem zašla a poprosila jestli by mi neudělala převaz a sestra mě oznámila ,že za 15 minut má padla a neví jestli mi to udělá ...

Nebudu hodnotit paní doktorku, proti té nemám žádné výhrady. Ale jsem znechucená a otrávená sádrou, kterou mi udělala sestra. První, co mě zarazilo, že použila 10 dní starou dlahu, kterou jsem měla z pohotovosti, v tomto vedru propocenou a prostě hnusnou. Vycpala jí vatou a nabalila na ní tak cca 5 kg sádry, hlavně na chodidlo, nezačistila okraje nahoře, takže tam mám ostrý, sádrou pokrytý "obvaz", který škrábe. Navíc mi váha celé sádry padá na nárt, který mám právě zlomený. No prostě hrůza!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, může se vyskytovat v pubertě rakovina na hrudním koši, žebrech? Nebo jiné nemoci spojené s pohyblivými nebolestivými bulkami? Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den, jak víme, rakovina se vyskytuje v každém věku a je nevyspytatelná. Z toho, co uvádíte, bych spíš
    myslela na nezávažné lipomy či ateromy. Bylo by vhodné navštívit chirurga, aby věc posoudil, event. nařídil další vyšetření- UZ, CT, labor...

MUDr. Eva Matyášová

• Dobrý den, mám dotaz ohledně odstranění znaménka cca: 1cm, které se nachází přímo na páteři. Chci se zeptat , zda, zde nastává byť i minimální riziko spojené s místem znaménka, kdy by skalpel, nebo umrtvovací injekce mohla jakkoliv svým zásahem poškodit něco z oblasti páteře, spinálních nervů, míchy... cokoliv co by mohlo vést ke zdravotním komplikacím. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, jestli je znaménko na kůži nad páteři , tak není problém s jeho poraněním při odstraňování. Je-li však přímo na páteř, je to otázka pro neurochirurga.

MUDr. Eva Matyášová