Píškova 1949, Praha
Ordinace specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je milá, pečlivá. Sice v čekárně se déle čeká, ale nemyslím si, že by to něčemu vadilo. Nové prostory jsou pěkné, vzdušné. Návštěva je vždy příjemná a paní doktorka vše vysvětlí.

Umístění: Ordinace specialisty - oční

Úžasná paní doktorka, velice schopná a profesionální, velmi pečlivá, vtipná, přátelská,... Provedla komplexní test očí a stanovila přesnou diagnózu. Hodně mi pomohla a díky ní teď vidím svět úplně jinýma očima (a to doslova :-) )!!!

K paní doktorce Machálkové chodím už cca 20let, jako nositel kontaktních čoček poměrně často a vždy jsem byl maximálně spokojený. Má bohaté zkušenost, ochotně mi poradí ohledně veškerých mých otázek ohledně zraku (např. objektivně zhodnotí různé výhody a nevýhody moderních trendů v nošeních kontaktních čoček, na co si dát pozor když zvažuji operaci očí atd.). Mohu doporučit.

Paní doktorka je příjemná a věcná. Dělá na mě velmi silný profesionální dojem, nemohu než doporučit.

Perfektní přístup k pacientovi jak po stránce profresionální tak lidské.Naprostá spokojennost.

Výborná lékařka, vždy pečlivá, milá, ochotně vysvětlí každou maličkost, hledá optimální řešení pro konkrétního pacienta. Jsem pacientkou přes 10 let a nemůžu si ji vynachválit. Doporučuji!

Paní doktorka je velice lidská a 100% profesionál!!! Takových lékařů není moc. Chodím k ní 10 let a je vždy vynikající!!! Doporučuji všem.

Jsem u ní v péči cca 20 let a naprosto spokojená.

Veľmi milá doktorka, ktorá mi vysvetlila aký mám problém a snažila sa poradiť. Výhodou je aj to, že v čakárni sa skoro vobec nečaká.

Paní doktorka vyřešila všechny moje problémy, které nebyla schopná vyřešit obvodní lékařka ani neuroložka. Přemýšlí v souvislostech, je vždy ochotná a milá.