Hálkova 1, Praha 2, Praha

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze • 7 500 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Vážení pacienti,
v naší ordinaci používáme nejnovější postup ošetřovaní tzv. "guided biofilm therapy" .

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní
  • foetor ex ore- zápach z úst

Ukončené školy

• VOŠZ Ústí nad Labem, 2013

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pravidelně chodím na dentální hygienu, ale nemohla jsem najít toho správného hygienistu... do té doby, než jsem zašla k paní Kmentové. Rozhodně nejlepší hygiena, kterou jsem za 13 let zažila! Hygiena opravdu trvala 60 minut, byly zodpovězeny všechny mé dotazy a byly mi předány rady, jak o zuby pečovat. Paní Eva je milá, ochotná a důkladně provádí svou práci. Stravený čas v ordinaci byl s porovnáním jinými zubními ordinacemi velice příjemný a určitě k paní Kmentové za půl roku zase přijdu na dentální hygienu. Konečně hygienistka, u které chci zůstat :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Prima komunikace, vždy se dozvím vše, co potřebuji vědět a odcházím s perfektními zuby. Procedura je ještě k tomu příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

U pani Kmentove jsem byla poprve na zaklade referenci znamy lekar a velmi ji doporucuji. Pani Kmentova je velice prijemna, pečliva a trpeliva. Kazdy krok zakroku laskave vysvetluje a neustale se zajima jak se klient citi. Moc jsem si navstevu uzila, takove zubni lazne. Urcite budu jeji pravidelnou klientkou a s radosti ji doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Profesionální přístup, vše mi bylo detailně vysvětleno a dostal jsem praktické rady pro péči o zuby. Mohu jenom doporučit.

Umístění: NE kazům

Paní hygienistka byla velmi milá, všechno mi vysvětlila, ukázala, samotný zákrok komentovala, abych věděla, co dělá. Vřele doporučuji!

Umístění: NE kazům Zanedbání preventivních prohlídek ze strany předešlého ošetřujícího zubaře.

Jsem velice spokojená s prací paní dentální hygienistky. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak poctivou, odbornou a dobře udělanou prací.

Umístění: NE kazům Pravidelná dentální hygiena

Paní Evička je moc milá a příjemná, takže si u ní nikdy nepřipadám jako u zubaře. Každá návštěva je pro mě téměř relaxace :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

Paní doktorka mi důkladně vysvětlila vše ohledně mých problémů spojených s dentální hygienou, popsala vždy co a jak bude provádět a také mi vysvětlila, jak mám o svá ústa pěčovat. Byla velmi milá, ohleduplná a profesionální.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Navstevu u Evy Kmentove hodnotim velmi pozitivne, je opravdu sikovna a moc mila. Vse vysvetli a vse s klientem probere. Kdyz srovnam jeji odvedenou praci s praci, kterou odvedla ma predchozi hygienistka, tak je to opravdu jako nebe a dudy. Pani Evu vsem vrele doporucuji. On-line objednavky pres znamylekar jsou take super reseni, objednani je rychle a prehledne :)

absolutně profesionální i lidský přístup , skvělá komunikace, po několika zkušenostech s ústní hygienou, zůstávám s celou rodinou zde u Evy Kmentové
Za vše dík Hana

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

1 300 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

850 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze

7 500 Kč

Zubní šperk

1 000 Kč

1 000 Kč

NE kazům

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Umístění: NE kazům

Umístění: NE kazům Pravidelná dentální hygiena

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Za vše dík Hana

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Vážení pacienti,