Hálkova 1, Praha 2, Praha

1. Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč

2. Dentální hygiena • 1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč +1 Více

4. Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní
  • Foetor ex ore- zápach z úst

Ukončené školy

• VOŠZ Ústí nad Labem, 2013

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

1. Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

2. Dentální hygiena

1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

4. Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Perfektní ošetření i přístup ke klientovi (pečlivost, důkladnost, profesionalita, mimořádně solidní jednani). Opravdu vřele doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Hygiena na ktorú by som s radosťou chodila aj každý týždeň! Jednoducho paráda po všetkých stránkach! Dakujem.

Moc děkuji za dnešní ošetření. Paní Kmentová je neskutečně milá, snaží se vše vysvětlit. Ráda se znovu vrátím :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 4. Dentální hygiena dětí do 15 let

Úžasná a milá paní hygienistka. Hygienu dělá pečlivě, kvalitně, vše vysvětlí. Já i dcera jsme byly velice spokojené. Všem doporučuji!

Díkuji moc krát . Paní doktorka velmi příjemná a pečlivě léčeni. Doufám , že všechno se zlepší.

Šla jsem na vyšetření přesně na čas, nečekala jsem. Vyšetření trvalo jak dlouho mělo. Paní Kmantova byla velice milá. Vše vysvětlila. Hygiena nebolela. Jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

spokojenost, p. Kmetová je velmi příjemná, vše vysvětlí, poradí, s péčí jsem velmi spokojená, byla jsem na návštěvě podruhé a určitě zůstanu v její péči...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Moc všem doporučuji paní Kmentovou, vše dobře vysvětlí a radí co zlepšit. Je moc příjemná a budete se u ní cítit dobře.

S veškerou péčí jsem byla velmi spokojena, nemám co vytknout. Budu se ráda vracet a doporučovat svému okolí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Eva je poklad, dokonala profesionalka s velkym citem pro pacienta. Vracim se k ni rada jiz nekolik let.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní