Hálkova 1, Praha 2, Praha

1. Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč

2. Dentální hygiena • 1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč +1 Více

4. Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní
  • Foetor ex ore- zápach z úst

Ukončené školy

• VOŠZ Ústí nad Labem, 2013

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1. Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

2. Dentální hygiena

1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

4. Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Byla jsem opět moc spokojená. Celá rodina návštěvujeme tuto ordinaci a jsme velice spokojeni . Evičko, moc děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní hygieniska se velmi věnuje již roky, dokonce se těším, protože velice lidská odvádí vždy perfektní práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velmi příjemná vstupní návštěva. Vše bylo podrobně vysvětleno, všechny dotazy navíc zodpovězeny. Mohu skutečně jen doporučit.

Spokojenost s přístupem, profesialita, zájem o pacienta.... Vysvětlení, milý přístup, doporučení co zlepšit....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Vyborna komunikace, skvela pece, edukace v peci o zuby - rezervy v cisteni, vyber pomucek... Chodim opakovane a doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

chodim dvakrat rocne, skvely doplnek k pravidelnym navstevam zubare, doporucuji, pani hygienistka je velmi mila a sikovna

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Paní Kmentová byla velice ochotná, pracovala pečlivě,vše mi vysvětlila a ukázala.Jsem velice spokojená.

Návštěvu dentální hygieny po předchozích zkušenostech s jiným lékařem jsem dlouho odkládala. A jsem moc ráda, že jsem se konečně odhodlala a vybrala si tuto velice empatickou, milou a hlavně pečlivou dentistku. Veřím, že v její péči dáme chrup opět do pořádku. Doporučuji všem i těm kdo mají z návštěvy obavy. Budou odcházet spokojeni!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Profesionální přístup. Návštěva se týkala dentální hygieny a celý zákrok pbyl velmi šetrný, takže se člověk ani necítil tak, že je u zubaře :-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Paní Kmentová je velmi pečlivá. Chodím k ní několik let a neměnila bych.
Dříve byla součástí ordinace také recepce, která vůbec nechybí.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní