Eva Kmentová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

36 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 207 návštěv profilu během posledních 30 dní

Ve svém oboru věřím dvěma teoriím: 1, každý z nás má určité vlohy k zdravé/ nemocné dutině ústní 2, bakterie v ústech se chovají stejně jako v přírodě, při pomnožení vzniká onemocnění. Mým… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • NE kazům

Hálkova 1, Praha 2
    120 00 Praha, hl. město Praha

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti od 6 let

Služby

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.) 1 200 Kč
    Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.) 1 250 Kč
    Ordinační bělení zubů (bělení zubů pouze po předchozí konzultaci, 120min.) 4 000 Kč
    Fluoridace, posílení zubní skloviny (v rámci oštření, 5min.) 100 Kč

120 00

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: NE kazůmSlužby: Pravidelná dentální hygiena

Paní Evička je moc milá a příjemná, takže si u ní nikdy nepřipadám jako u zubaře. Každá návštěva je pro mě téměř relaxace :-)

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

Paní doktorka mi důkladně vysvětlila vše ohledně mých problémů spojených s dentální hygienou, popsala vždy co a jak bude provádět a také mi vysvětlila, jak mám o svá ústa pěčovat. Byla velmi milá, ohleduplná a profesionální.

• T
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Navstevu u Evy Kmentove hodnotim velmi pozitivne, je opravdu sikovna a moc mila. Vse vysvetli a vse s klientem probere. Kdyz srovnam jeji odvedenou praci s praci, kterou odvedla ma predchozi hygienistka, tak je to opravdu jako nebe a dudy. Pani Evu vsem vrele doporucuji. On-line objednavky pres znamylekar jsou take super reseni, objednani je rychle a prehledne :)

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

absolutně profesionální i lidský přístup , skvělá komunikace, po několika zkušenostech s ústní hygienou, zůstávám s celou rodinou zde u Evy Kmentové
    Za vše dík Hana

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

Profesionální přístup hygienistky, základní parodontologické vyšetření, doporučení domácí péče. Spokojenost.

• A

Slečna/paní hygienistka je osobně velice sympatická, příjemná. Profesně také nemám co vytknout. Jemná, pečlivá. Ordinace čistá, moderní. Určitě mohu doporučit.

• S
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Vše při své práci vysvětlovala a doporučila různá řešení. Určitě znovu zase navštívím a jsem ráda, že konečně mám hygienistku, kterou mohu navštěvovat pravidelně. Určitě doporučuji!

• N
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Naprosto perfektní a lidský přístup. Paní je moc pečlivá a příjemná. Vše dokonale vysvětlí. Určitě půjdu znovu.

• B
    Umístění: NE kazům

Profesionalita a vstřícnost ze strany paní hygienistky a z naší velká spokojenost. Navštěvujeme pravidelně.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

pani doktorka je moc pecliva,mila, vsechno vam krasne vysvetli. a hlavne moc hodny clovek s lidkym pristupem. mockrat dekuji, vzdy se budu rada vracet.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Ve svém oboru věřím dvěma teoriím:
    1, každý z nás má určité vlohy k zdravé/ nemocné dutině ústní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu chrupu

• dentální hygiena

• Eva Kmentová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Eva Kmentová, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty

Nemoci

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní
  • foetor ex ore- zápach z úst
  • citlivé zubní krčky

Fotografie