Další dostupný termín:

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +4 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Zubní šperk

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Má návštěva u doktorky byla z důvodu pobídnutí od mé doktorky na ortodoncii. Ikdyž mě paní doktorka nemile překvapila, jak poměrně špatné to bylo, ošetření proběhlo v pořádku. Velice milé prostředí, paní Kmentová se snažila mojí návštěvu co nejvíce zpříjemnit.

Umístění: NE kazům Zubní hygiena

Paní Kmentová je moc milá a pečlivá. Odcházela jsem opravdu velmi nadšená s příjemným pocitem v ústech. Vřele doporučuji k navštívení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Hezké a čisté prostředí. Paní hygienistka velmi příjemná, vše vysvětlila, názorně ukázala, poradila. Mohu jedině doporučit a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Musím jen chválit. Paní Kmentová má úžasný přístup k lidem. Je odborníkem ve své práci, byla jsem naprosto spokojená. Moc ji děkuji, za super dentální hygienu i spoustu dobrých rad.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Moje první návštěva dentální hygieny a všechno bylo super. Paní hygienistka je moc milá a vše trpělivě vysvětluje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Zanedbana údržba, zánět dásní

Vše v pohodě, objednání sedělo, žádné čekání, cena dobrá. Objednaci doba měsíc. Vysvetlena prevence.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Hezké a čisté prostředí. Hygienistka velmi příjemná, vše vysvětlí a názorně ukáže. I když ošetření nebývá příliš příjemné, odnesla jsem si celkem příjemné pocity. Určitě se objednám znovu.

Š
Umístění: NE kazům prevence zubního kazu

Musím paní Kmenové moc poděkovat za naprosto hladký průběh dentální hygieny. Přišel jsem se silným zubním kamenem, ale ani tak hygiena nebolela a všechno šlo naprosto v klidu. Zuby vypadají o 100 % lépe a od zákroku se cítím celý den mnohem příjemněji. Navíc mi jednoduše vysvětlila, jak se o zuby starat a její rady mi každodenní péči o zuby rozhodně zjednodušily. Předtím jsem byl na dentální hygieně v jiné ordinaci a zde to byl rozhodně mnohem lepší zážitek.

Eva Kmentová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. hlavně mě těší Vaš dobrý pocit, že to co jsme dělali má smysl!!! Přeji vytrvalost v tomto dentální nadšení ???? EK

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Jak už jsem říkala osobně slečně/paní, pokud to srovnám s předchozími zkušenostmi s dentální hygienou, tak toto byla jednoznačně nejlepší návštěva! Vše mi bylo krásně vysvětleno, paní byla velmi milá a pečlivá, je vidět, že má ke své práci opravdu pozitivní vztah. Určitě se budu moc ráda vracet :-)

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Často hodnocení nepíši. Ale dnes jsem se vrátila z dentální hygieny od paní Kmentové, a byla jsem velmi spokojena. Je velice příjemná, jemná a ošetření téměř nebolelo. Navíc je super, že je ordinace v centru Prahy.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní