Hálkova 1, Praha 2, Praha

1. Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč

2. Dentální hygiena • 1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč +1 Více

4. Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní
  • Foetor ex ore- zápach z úst

Ukončené školy

• VOŠZ Ústí nad Labem, 2013

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

1. Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

2. Dentální hygiena

1 150 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

4. Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní Kmentová je velmi milá, vstřícná s velmi lidským přístupem.Podle mě je nejlepší a profesionální dentální hygienistka...Doporučuji všem :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Uzasna zkusenost, mohu jen doporucit!
Budu se snazit pouzivat mezizubni kartacky opravdu pravidelne, abych predesel paradontoze za mnoho let. Dava to smysl!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

S ošetřením jsem vždy velice spokojená. Jelikož jsem těhotná, byla mi navíc vysvětlena péče o chrup miminka, což moc oceňuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byla jsem na vstupním vyšetření a s výsledkem jsem velice spokojena. Návštěvu ordinace paní Kmentové mohu všem jen doporučit. A už nyní se těším na další termín.

G

Byla jsem s paní Kmentovou moc spokojená. Byla jsem na dentální hygieně poprvé a nevěděla jsem co mě čeká. První návštěva byla moc příjemná, stejně jako přístup paní Kmentové. Určitě přijdu zase.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Paní Evička je hrozně milá, pečlivá a ochotná! Mohu jen doporučit! Mám rovnátka a potřebovala jsem poradit s čištěním a údržbou. Dále jak předejít skvrnám na zubech!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Návštěva u paní Kmentové byla úžasná. Všechno mi bylo vysvětleno, paní hygienistka mi pomohla s výběrem správného mezizubního kartáčku a také s technikou čištění. I můj zubař velmi chválil její praci. Již teď se těším na další návštěvu. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Vše ok. Na hygienu jsem šla z doporučení manžela a mámy, kteří ordinaci, resp. paní Kmentovou již navštěvují. A nebyla jsem zklamána. Velmi pečlivá nejen "ruční práce", rozdíl byl po pohledu do zrcadla evidentní na první dobrou. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Velmi milá a šikovná pani hygienistka. Vsechno vysvětlí. Za velkou výhodu považuji možnost objednat se přes internet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Má návštěva u doktorky byla z důvodu pobídnutí od mé doktorky na ortodoncii. Ikdyž mě paní doktorka nemile překvapila, jak poměrně špatné to bylo, ošetření proběhlo v pořádku. Velice milé prostředí, paní Kmentová se snažila mojí návštěvu co nejvíce zpříjemnit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• Zubni kaz
  • Parodontóza a zanět dásní