COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Hálkova 1, Praha 2, Praha

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +4 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Zubní šperk

1 000 Kč

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byla jsem s paní Kmentovou moc spokojená. Byla jsem na dentální hygieně poprvé a nevěděla jsem co mě čeká. První návštěva byla moc příjemná, stejně jako přístup paní Kmentové. Určitě přijdu zase.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Paní Evička je hrozně milá, pečlivá a ochotná! Mohu jen doporučit! Mám rovnátka a potřebovala jsem poradit s čištěním a údržbou. Dále jak předejít skvrnám na zubech!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Návštěva u paní Kmentové byla úžasná. Všechno mi bylo vysvětleno, paní hygienistka mi pomohla s výběrem správného mezizubního kartáčku a také s technikou čištění. I můj zubař velmi chválil její praci. Již teď se těším na další návštěvu. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Vše ok. Na hygienu jsem šla z doporučení manžela a mámy, kteří ordinaci, resp. paní Kmentovou již navštěvují. A nebyla jsem zklamána. Velmi pečlivá nejen "ruční práce", rozdíl byl po pohledu do zrcadla evidentní na první dobrou. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Velmi milá a šikovná pani hygienistka. Vsechno vysvětlí. Za velkou výhodu považuji možnost objednat se přes internet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Má návštěva u doktorky byla z důvodu pobídnutí od mé doktorky na ortodoncii. Ikdyž mě paní doktorka nemile překvapila, jak poměrně špatné to bylo, ošetření proběhlo v pořádku. Velice milé prostředí, paní Kmentová se snažila mojí návštěvu co nejvíce zpříjemnit.

Umístění: NE kazům Zubní hygiena

Paní Kmentová je moc milá a pečlivá. Odcházela jsem opravdu velmi nadšená s příjemným pocitem v ústech. Vřele doporučuji k navštívení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Hezké a čisté prostředí. Paní hygienistka velmi příjemná, vše vysvětlila, názorně ukázala, poradila. Mohu jedině doporučit a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Musím jen chválit. Paní Kmentová má úžasný přístup k lidem. Je odborníkem ve své práci, byla jsem naprosto spokojená. Moc ji děkuji, za super dentální hygienu i spoustu dobrých rad.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Moje první návštěva dentální hygieny a všechno bylo super. Paní hygienistka je moc milá a vše trpělivě vysvětluje.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní