Eva Kmentová verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

Umístění: NE kazům

Paní hygienistka byla velmi milá, všechno mi vysvětlila, ukázala, samotný zákrok komentovala, abych věděla, co dělá. Vřele doporučuji!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Yuri Mimori
    Yuri Mimori
    Sokolská 1662/35, Praha
    The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient… Více

Manhal Yazji
    Manhal Yazji
    Sokolská 1662/35, Praha
    Thank you. It was more then one hour of gentle care, anestezia is availible if you need it, dr. knows that x-ray… Více

Milad Hammal
    Milad Hammal
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista, Ostatní
    Sokolská 1662/35, Praha
    Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů.… Více

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Lublaňská 1015/13, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Vladyslav Ridchenko
    Vladyslav Ridchenko
    Lublaňská 1015/13, Praha
    Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod. Přeji panu doktorovi hodně spokojených… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Vážení pacienti,
      současně si užívám radostí mateřské dovolené :)
      O Váš chrup se nyní v ordinaci bude starat má výborná kolegyně Bc. Eva Andrlová.
      Odkaz na její obj. kalendář: https://www.znamylekar.cz/eva-andrlova/dentalni-hygienistka-hygienista/praha
      V roce 2019 se na Vás zase budu těšit.

• dentální hygiena

Nemoci

• zubni kaz
    • parodontóza a zanět dásní
    • foetor ex ore- zápach z úst
    • citlivé zubní krčky

Služby

NE kazům

Hálkova 1, Praha 2, 120 00 Praha, hl. město Praha

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.) 1 200 Kč
    Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.) 1 000 Kč
    Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.) 1 250 Kč
    Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.) 850 Kč
    Ordinační bělení zubů (bělení zubů pouze po předchozí konzultaci, 120min.) 4 000 Kč
    Konzultace před bělením (cenu odečteme z ceny bělení, 30min.) 800 Kč
    Fluoridace, posílení zubní skloviny (v rámci oštření, 5min.) 100 Kč
    Aplikace dentálního šperku (60min.) 1 000 Kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Eva Kmentová
    Eva Kmentová
    Dentální hygienistka, hygienista
    Praha
    Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Hodnocení pacientů

Umístění: NE kazům

• V
      Umístění: NE kazůmSlužby: Zanedbání preventivních prohlídek ze strany předešlého ošetřujícího zubaře.

Jsem velice spokojená s prací paní dentální hygienistky. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak poctivou, odbornou a dobře udělanou prací.

• H
      Umístění: NE kazůmSlužby: Pravidelná dentální hygiena

Paní Evička je moc milá a příjemná, takže si u ní nikdy nepřipadám jako u zubaře. Každá návštěva je pro mě téměř relaxace :-)

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

Paní doktorka mi důkladně vysvětlila vše ohledně mých problémů spojených s dentální hygienou, popsala vždy co a jak bude provádět a také mi vysvětlila, jak mám o svá ústa pěčovat. Byla velmi milá, ohleduplná a profesionální.

• T
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Navstevu u Evy Kmentove hodnotim velmi pozitivne, je opravdu sikovna a moc mila. Vse vysvetli a vse s klientem probere. Kdyz srovnam jeji odvedenou praci s praci, kterou odvedla ma predchozi hygienistka, tak je to opravdu jako nebe a dudy. Pani Evu vsem vrele doporucuji. On-line objednavky pres znamylekar jsou take super reseni, objednani je rychle a prehledne :)

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

absolutně profesionální i lidský přístup , skvělá komunikace, po několika zkušenostech s ústní hygienou, zůstávám s celou rodinou zde u Evy Kmentové
      Za vše dík Hana

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

Profesionální přístup hygienistky, základní parodontologické vyšetření, doporučení domácí péče. Spokojenost.

• A

Slečna/paní hygienistka je osobně velice sympatická, příjemná. Profesně také nemám co vytknout. Jemná, pečlivá. Ordinace čistá, moderní. Určitě mohu doporučit.

• S
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Vše při své práci vysvětlovala a doporučila různá řešení. Určitě znovu zase navštívím a jsem ráda, že konečně mám hygienistku, kterou mohu navštěvovat pravidelně. Určitě doporučuji!

• N
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Naprosto perfektní a lidský přístup. Paní je moc pečlivá a příjemná. Vše dokonale vysvětlí. Určitě půjdu znovu.