Hálkova 1, Praha 2, Praha

1. Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč

2. Dentální hygiena • 1 350 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč +1 Více

4. Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Vážení pacienti, současně jsem v očekávání příchodu dvojčat k nám do rodiny:) V ordinaci pracují moje výborné kolegyně Andrea a Eva. Já se na Vás budu...

• Parodontóza a zanět dásní

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 350 Kč

Ostatní služby

1 350 Kč

1 400 Kč

850 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velmi příjemná komunikace, paní doktorka je skvělá!!! Už bych jinam nešla.Velmi ji doporučuji. Paní doktorka je příjemná, empatická a moc šikovná!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní Eva je opravdu dokonalá a úžasná a má opravdu zlaté ruce! Skvělá péče a lidský přístup! Mohu vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Přijemné a milé vystupovaní.Podrobné vysvětlení zákroku.Pečlivé ošetření,vysvětlení následné péče.Sjednání dalšiho terminu navštěvy.Vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Skvělá profesionálka, trpělivě všechno vysvětlí do detailu, poradí. Snaží se najít řešení problému pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Eva Kmentová je fantastická dentální hygienistka s profesionálním a velice milým přístupem k práci a pacientům. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Úžasná!!! Paní Eva dělá svou práci s láskou.
vše vysvětlila, pomohla a poradila co řešit nadále se zuby
Děkuju hrozně moc! L.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Eva Kmentová je vynikající dentální hygienistka. Vždy dochvilna, pečlivá a pracovitá. Absolutní spokojenost. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Skvělý přístup. Ochota řešit problém. Velká preciznost a citlivost . Určitě budu docházet na prevenci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Maximální spokojenost.Vzdy je mi vše podrobné vysvětleno. K paní Kmentove se vracím pro její preciznost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Paní Evička je hrozně milá, pečlivá a ochotná! Mohu jen doporučit! Mám rovnátka a potřebovala jsem poradit s čištěním a údržbou. Dále jak předejít skvrnám na zubech!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

• Parodontóza a zanět dásní