Hálkova 1, Praha 2, Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 6 let
608 38.....
731 90.....

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.) (1 200 Kč)

Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.) (1 000 Kč)

Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.) (1 250 Kč) + 5 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.) (850 Kč)

Ordinační bělení zubů (bělení zubů pouze po předchozí konzultaci, 120min.) (4 000 Kč)

Konzultace před bělením (cenu odečteme z ceny bělení, 30min.) (800 Kč)

Vážení pacienti,
v naší ordinaci používáme nejnovější postup ošetřovaní tzv. "guided biofilm therapy" .

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní
  • foetor ex ore- zápach z úst

Ukončené školy

• VOŠZ Ústí nad Labem, 2013

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Umístění: NE kazům

Paní hygienistka byla velmi milá, všechno mi vysvětlila, ukázala, samotný zákrok komentovala, abych věděla, co dělá. Vřele doporučuji!

Umístění: NE kazům Zanedbání preventivních prohlídek ze strany předešlého ošetřujícího zubaře.

Jsem velice spokojená s prací paní dentální hygienistky. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak poctivou, odbornou a dobře udělanou prací.

Umístění: NE kazům Pravidelná dentální hygiena

Paní Evička je moc milá a příjemná, takže si u ní nikdy nepřipadám jako u zubaře. Každá návštěva je pro mě téměř relaxace :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

Paní doktorka mi důkladně vysvětlila vše ohledně mých problémů spojených s dentální hygienou, popsala vždy co a jak bude provádět a také mi vysvětlila, jak mám o svá ústa pěčovat. Byla velmi milá, ohleduplná a profesionální.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Navstevu u Evy Kmentove hodnotim velmi pozitivne, je opravdu sikovna a moc mila. Vse vysvetli a vse s klientem probere. Kdyz srovnam jeji odvedenou praci s praci, kterou odvedla ma predchozi hygienistka, tak je to opravdu jako nebe a dudy. Pani Evu vsem vrele doporucuji. On-line objednavky pres znamylekar jsou take super reseni, objednani je rychle a prehledne :)

absolutně profesionální i lidský přístup , skvělá komunikace, po několika zkušenostech s ústní hygienou, zůstávám s celou rodinou zde u Evy Kmentové
Za vše dík Hana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

Profesionální přístup hygienistky, základní parodontologické vyšetření, doporučení domácí péče. Spokojenost.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

Slečna/paní hygienistka je osobně velice sympatická, příjemná. Profesně také nemám co vytknout. Jemná, pečlivá. Ordinace čistá, moderní. Určitě mohu doporučit.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Vše při své práci vysvětlovala a doporučila různá řešení. Určitě znovu zase navštívím a jsem ráda, že konečně mám hygienistku, kterou mohu navštěvovat pravidelně. Určitě doporučuji!

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Naprosto perfektní a lidský přístup. Paní je moc pečlivá a příjemná. Vše dokonale vysvětlí. Určitě půjdu znovu.

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

1 200 Kč

1 200 Kč

Dentální hygiena (ruční leštění, 45-60min.)

1 000 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.)

850 Kč

850 Kč

Ordinační bělení zubů (bělení zubů pouze po předchozí konzultaci, 120min.)

4 000 Kč

4 000 Kč

Konzultace před bělením (cenu odečteme z ceny bělení, 30min.)

800 Kč

800 Kč

Fluoridace, posílení zubní skloviny (v rámci oštření, 5min.)

100 Kč

100 Kč

Aplikace dentálního šperku (60min.)

1 000 Kč

Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

1 250 Kč

1 250 Kč

Umístění: NE kazům

Umístění: NE kazům Pravidelná dentální hygiena

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Za vše dík Hana

Umístění: NE kazům Dentální hygiena (air-flow, leštění pískováním, 45-60min.)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Eva Kmentová

• Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Vážení pacienti,

• zubni kaz