Další dostupný termín:

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +4 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Zubní šperk

1 000 Kč

NE kazům

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Paní Eva je moc milá, provedená hygiena perfektivní, z naší strany maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Po předchozích zkušenostech s dentální hygienou jsem byla trochu skeptická, ale návštěva předčila všechna má očekávání. Dentální hygienistka byla milá, pečlivá a vše v klidu vysvětlovala. Zuby jsem po návštěvě měla krásně vyčištěné. Samotná ordinace působí příjemným dojmem. Určitě jsem nebyla naposledy.
Doporučuji! :-)

Eva Kmentová

Děkuji za pochvalná slova. A velmi mě těší, že jsem trošku změnila Váš názor na dentální hygienu????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Skvělý a lidský (soucitný) přístup k pacientovi, moc doporučuji. Chodím k paní Kmetové už cca 1,5 roku a jsem moc spokojena s její péčí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Zubní hygiena

Byla to moje první návštěva zubní hygieny, nemohu tedy porovnávat. Celkový pocit z návštěvy je ale maximálně kladný. Paní Kmentová je velmi příjemná, vše mi vysvětlila a samotná zubní hygiena byla velmi pečlivá a zabrala opravdu prakticky celou hodinu. V průběhu paní Kmentová popisovala, co právě dělá. Nemám důvod příště hledat někoho jiného. Výhodou je i možnost platit kartou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pravidelně chodím na dentální hygienu, ale nemohla jsem najít toho správného hygienistu... do té doby, než jsem zašla k paní Kmentové. Rozhodně nejlepší hygiena, kterou jsem za 13 let zažila! Hygiena opravdu trvala 60 minut, byly zodpovězeny všechny mé dotazy a byly mi předány rady, jak o zuby pečovat. Paní Eva je milá, ochotná a důkladně provádí svou práci. Stravený čas v ordinaci byl s porovnáním jinými zubními ordinacemi velice příjemný a určitě k paní Kmentové za půl roku zase přijdu na dentální hygienu. Konečně hygienistka, u které chci zůstat :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Prima komunikace, vždy se dozvím vše, co potřebuji vědět a odcházím s perfektními zuby. Procedura je ještě k tomu příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

U pani Kmentove jsem byla poprve na zaklade referenci znamy lekar a velmi ji doporucuji. Pani Kmentova je velice prijemna, pečliva a trpeliva. Kazdy krok zakroku laskave vysvetluje a neustale se zajima jak se klient citi. Moc jsem si navstevu uzila, takove zubni lazne. Urcite budu jeji pravidelnou klientkou a s radosti ji doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Profesionální přístup, vše mi bylo detailně vysvětleno a dostal jsem praktické rady pro péči o zuby. Mohu jenom doporučit.

Umístění: NE kazům

Paní hygienistka byla velmi milá, všechno mi vysvětlila, ukázala, samotný zákrok komentovala, abych věděla, co dělá. Vřele doporučuji!

Umístění: NE kazům Zanedbání preventivních prohlídek ze strany předešlého ošetřujícího zubaře.

Jsem velice spokojená s prací paní dentální hygienistky. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak poctivou, odbornou a dobře udělanou prací.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní