Hálkova 1, Praha 2 , Praha

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +4 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Zubní šperk

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Hezké a čisté prostředí. Hygienistka velmi příjemná, vše vysvětlí a názorně ukáže. I když ošetření nebývá příliš příjemné, odnesla jsem si celkem příjemné pocity. Určitě se objednám znovu.

Š
Umístění: NE kazům prevence zubního kazu

Musím paní Kmenové moc poděkovat za naprosto hladký průběh dentální hygieny. Přišel jsem se silným zubním kamenem, ale ani tak hygiena nebolela a všechno šlo naprosto v klidu. Zuby vypadají o 100 % lépe a od zákroku se cítím celý den mnohem příjemněji. Navíc mi jednoduše vysvětlila, jak se o zuby starat a její rady mi každodenní péči o zuby rozhodně zjednodušily. Předtím jsem byl na dentální hygieně v jiné ordinaci a zde to byl rozhodně mnohem lepší zážitek.

Eva Kmentová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. hlavně mě těší Vaš dobrý pocit, že to co jsme dělali má smysl!!! Přeji vytrvalost v tomto dentální nadšení ???? EK

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Jak už jsem říkala osobně slečně/paní, pokud to srovnám s předchozími zkušenostmi s dentální hygienou, tak toto byla jednoznačně nejlepší návštěva! Vše mi bylo krásně vysvětleno, paní byla velmi milá a pečlivá, je vidět, že má ke své práci opravdu pozitivní vztah. Určitě se budu moc ráda vracet :-)

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Často hodnocení nepíši. Ale dnes jsem se vrátila z dentální hygieny od paní Kmentové, a byla jsem velmi spokojena. Je velice příjemná, jemná a ošetření téměř nebolelo. Navíc je super, že je ordinace v centru Prahy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Pravidelná dentální hygiena

Navštěvují již několik let Donutila mne začínající paradentoza Vždy super přístup Pokud mám nějaký problém dostanu hned vysvětlení jak správně postupovat při řádném čištění zubů a péče o dásně

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

První spokojenost s dentální hygienou - moc milá slečna, a to i k dětem, které se nakonec na místě objevily taky. :) Profesionální péče, lidský přístup a cenné rady. Mohu všem jedině doporučit a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Paní Eva je moc milá, provedená hygiena perfektivní, z naší strany maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Po předchozích zkušenostech s dentální hygienou jsem byla trochu skeptická, ale návštěva předčila všechna má očekávání. Dentální hygienistka byla milá, pečlivá a vše v klidu vysvětlovala. Zuby jsem po návštěvě měla krásně vyčištěné. Samotná ordinace působí příjemným dojmem. Určitě jsem nebyla naposledy.
Doporučuji! :-)

Eva Kmentová

Děkuji za pochvalná slova. A velmi mě těší, že jsem trošku změnila Váš názor na dentální hygienu????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Skvělý a lidský (soucitný) přístup k pacientovi, moc doporučuji. Chodím k paní Kmetové už cca 1,5 roku a jsem moc spokojena s její péčí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Zubní hygiena

Byla to moje první návštěva zubní hygieny, nemohu tedy porovnávat. Celkový pocit z návštěvy je ale maximálně kladný. Paní Kmentová je velmi příjemná, vše mi vysvětlila a samotná zubní hygiena byla velmi pečlivá a zabrala opravdu prakticky celou hodinu. V průběhu paní Kmentová popisovala, co právě dělá. Nemám důvod příště hledat někoho jiného. Výhodou je i možnost platit kartou.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

• Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová

Když ji miluješ není co řešit. To platí i o mé práci.

• zubni kaz
  • parodontóza a zanět dásní