Holubova 713, Pardubice, Pardubice I , Pardubice
Psychologické poradenství a psychoterapie

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

tel.:
klucka@psycholog-pce.cz
www.psycholog-pce.cz

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Chtěla bych Vás požádat o radu.Rozešel se se mnou přítel se kterým mám tříletého syna.Situace je taková, že důvod našeho rozchodu byla jiná slečna a ze dne na den nás svým chováním donutil opustit domov.Všem událostem
    předcházel rok který byl pro nás se synem psychicky velmi náročný.Muž na mě vytváří nátlak kterým se dožaduje návšev syna za přítomnosti jeho nové měsíc trvající známosti.Nevím si rady a proto hledám radu odborníka jelikož si myslím že syn není ještě připraven,celou záležitost špatně nese.Děkuji za radu či případnou konzultaci,

Dobrý den, je to jistě velmi nepříjemná situace. Ráda s Vámi vše osobně proberu a pokusím se Vám pomoc. Pokud byste měla zájem o konzultaci, tak mě, prosím, telefonicky kontaktujte a domluvíme si osobní schůzku. S pozdravem Eva Klucká

Mgr. Eva Klucká

tel.: