Ostrovského 3/253, Praha
Praktický lékař - gynekolog

Umístění: Praktický lékař - gynekolog

K paní doktorce jsem začala chodit před 3 roky v těhotenství. Jsem s ní velmi spokojená, je vždy milá, pečlivá a všechno hezky vysvětlí, na vše odpoví. Neměnila bych. :)

Novou paní doktorku jsem si vybírala cca před dvěma lety a na základě těchto recenzí jsem si vybrala Mudr. Kettnerovou. Paní doktorka je milá, poradí Vám, vyšetření je absolutně bezbolestné, byť samozřejmě trochu nepříjemné (rozhodně ne tolik jako u minulé doktorky!) Zatím sem s paní doktorkou žádný gyn.problém neřešila, chodím pouze na preventivní prohlídky, takže tohle nemůžu posuzovat. Zatím jsem naprosto spokojená :-)

Paní doktorka je velmi příjemná, věnuje se pacientkám, na všechny dotazy odpoví. Chodím k ní od té doby, co jsem těhotná (takže nevím, jak probíhají "klasické kontroly"). Ale pobyt v ordinaci se u ní protáhne klidně na 45 minut, když dělá ultrazvuk a řešíme další věci. Nikdy jsem neměla pocit, že by mě odbyla (i když ordinace je vybavená skromně). Manžel mohl jít kdykoli se mnou. Na speciální vyšetření a krevní testy posílá jinam.
Sestřička je poněkud prudší povahy a velmi svérázná. Ale možná měla tenkrát jen špatný den. Mimochodem bývá k dispozici pouze v úterý.

Pokud se objednáte k paní doktorce na středu odpoledne, kdy má až do 19 hodin, s největší pravděpodobností si počkáte. Několikrát jsem čekala cca 75 minut. V čekárně si některé dámy ani neměly kam sednout, jaká se vytvořila fronta. Paní doktorka všem ráda zodpoví dotazy, ale někdy na úkor toho, že absolutně nestíhá brát pacientky dle časového harmonogramu. . . do toho vypisuje recepty na antikoncepci a zvedá telefony. . .
Ona je stále usměvavá a evidentně jí to nerozhodí. Pro někoho, kdo ale nemá 2 hodiny na gynekologickou prohlídku, je to nepříjemné. A nebo můžete díky tomu v čekárně trénovat sebeovládání :-D.

Paní doktorka je pečlivá, když přijdete s problémem, tak pro jistotu zkontroluje vše, co jde, aby si byla jistá a vždy vysvětlí, proč to dělá a na co přesně si dát pozor. Ať se zeptáte na cokoli, tak Vám to vysvětlí a poradí, vždy vyjde vstříc a je diskrétní. Je s ní výborná domluva i po telefonu. Doporučuji.

K tejto pani doktorke sa neviem dovolat, zaujimalo by ma, ci prijima novych pacientov a ci zmenila tel.cislo?Dakujem Monika.

Paní doktorka je velmi ochotná a příjemná, chodím k ní několik let, pokaždé vyslechne a poradí, věnuje vám dostatek času, zodpoví všechny dotazy, naprostý unikát mezi lékaři. Při vyšetřování je ohleduplná a při jakýchkoliv nejasnostech vás pošle na doplňující vyšetření. Po mnoha špatných zkušenostech s předešlými lékaři ji opravdu oceňuji!!!

Vsechny mluvi tady ze pani doktorka je mila a vstricna, ale ja myslim, ze nejdulezitejsi je ze profesionalni a schopna.Chodim k pani doktorce uz nekolik let a doporucila ji i mamince,ktera chodila k jine doktorce, ktera vice nez rok rikala, ze nepravidelne krvaceni je dusledek zacinajici menopauzy a davala na to nejake prasky. Kdyz prisla maminka k doktorce Kettnerove, ta hned poznala, ze je tam jiny problem a poslala matku na specialni vysetreni z podozreni na rakovinu.Podozreni se potvrdilo a diky bohu bylo odhaleno vcas.Nadorove bunky a metastazy nestihly prorust do bricha.Uz 4 roky jak je matka po operaci delohy a citi se dobre.Tak ze jsme vdecny pani doktorce.

Paní doktorka je moc milá a příjemná a ještě k tomu zkušená odbornice. Co víc si přát...

Paní doktorka je skvělá, hrozně hodná, vždy příjemná. Poradí ve všem a snaží se vyjít vždy vstříc. Proto mi nedělá problém platit menší částky za vyšetření. Vřele všem doporučuji :-)

Pani doktorka je velice prijemna, mila, ochotna a vzdy skvele naladena. Uz dlouho jsem nenarazila na lekare, se kterym bych byla tak spokojena! Vrele ji doporucuji :)