Ostrovského 3/253, Praha
Praktický lékař - gynekolog

U paní doktorky jsem byla pouze dvakrát na preventivní prohlídce. Je milá a ani z pohledu vyšetření nemám co vytknout. Bohužel se jí však už přes dva měsíce nemůžu dovolat. Když jsem se rozhodla zajet se domluvit osobně, přečetla jsem si na dveřích, že má dovolenou. Přestože má na dveřích ordinace uvedeno, že máme sledovat její web, informaci o dovolené na něm neuvedla. Podruhé už na blind nepojedu a čekat několik týdnů, zda se vůbec dovolám, nehodlám. Proto jsem se rozhodla změnit lékaře.

Dobrý den,
jen se chci zeptat, zda někdo neví, jestli paní doktorka přijímá nové pacientky. Potřebuji se někam zapsat, a tato paní doktorka je podle reakcí mezi nejlepšími v Praze.
Předem děkuji za případnou odpověď :)

nemá někdo prosím na paní doktorku email? Chci jí napsat email, jestli přijímá nové pacientky. Mám akutní problémy. Děkuji

Paní doktorku všichni moc chválí, tak bych k ní chtěla taky přejít. Ráda bych jen věděla, jak má vybavenou ordinaci a kam se třeba chodí na oběry krve. Jestli je to poblíž. Děkuju

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli paní doktorka má v ordinaci ultrazvuk a jestli je soukromá nebo státní? Jsem těhotná a chtěla bych přejít k jiné Dr.
Děkuji za informace

Dobrý den,
ráda bych se jen zeptala jak je vybavená ordinace paní doktorky. Je zde k dispozici také ultrazvuk? Moc Vám děkuji za informace.