Ostrovského 3/253, Praha
Praktický lékař - gynekolog

K paní doktorce jsem ráda chodila, když ještě ordinovala na Jižním Městě, měla vždy příjemný přístup. Na Praze 5 má ale velmi malou ordinaci, neosobní prostory, sestru nevyužívá a za každou preventivní prohlídku požaduje poplatek, myslím, že 200 Kč. Do ordinace je těžké se dovolat, ať už pro objednání nebo pro dotaz, když už telefon zvedla, tak bez představení a s pohrdáním a velkou nechutí sdělila, co bylo potřeba (základní info z karty). I při objednání na určitou hodinu je nutné počítat s velmi dlouhým čekáním. Osobně bych spíš nedoporučila, přecházím k jinému lékaři.

Paní doktorka je opravdu velmi příjemná, bohužel - v momentě, kdy jsem řešila problém, se dopustila profesního pochybení, a to hned dvakrát. Poprvé, když mě při stížnostech na bolest vaječníku neprohlédla a poslala domů s tím, že to nic nebude (o týden později jsem byla zpět a tentokrát už s atb.), podruhé, když mé těhotenství prohlásila za neprosperující a poslala mě do nemocnice na revizi...naštěstí se spletla a z "neprosperujícího těhotenství" se narodila krásná holčička. Špatnou zkušenost mám i se sestrou, která mě v čekárně nechala čekat 5 hodin, protože jsem přišla bez objednání (akutní problém), což bylo při těhotenských nevolnostech poněkud prekérní. Dokonce mi odmítla říct, že půjdu až nakonec, přestože jsem ji o to žádala, abych si případně zajela domů a přišla až na konci ordinační doby.

Nedávno jsem se k paní doktorce zaregistrovala, byla příjemná, z čehož jsem měla dobrý pocit. První návštěva probíhala tak, že jsem čekala kolem 3/4 hodiny na vyšetření, ale v čekárně umístěné na chodbě byly další pacientky, tak jsme se bavili. Paní doktorka nemá zd. sestru, tak to u ní trvá asi déle. Zarazilo mě, že v ordinaci má plné plastové láhve s pouzitým materiálem, což byly vatové tampóny určené zřejmě na výtěr a vypadaly jako použité. To mě do značné míry znechutilo, byly to dvě plastové láhve plné odpadu, odhadem za měsíc, možná dva. Jinak ordinace vypadala normálně. Bylo dobré, že mi paní doktorka poradila, avšak vyšetření mě od ní bolelo nejvíc, co jsem kdy zažila (mám zkušenost asi od 6 gynekologů, protože mám už přes 30 a nejsem z Prahy). Takže hledám nového gynokologa.